Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Gdzie lubicie spedzać czas w zimowe wieczory, gdzie pizza jest najsmaczniejsza

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

betson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 14 listopada 2018, 10:08

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: betson » 8 maja 2019, 09:11

Przecież teraz bez problemów znajduje się pracę przez agencje zatrudnienia. Jaki problem? Opcji dużo, w różnych branżach. Jeśli tylko komuś zależy na etacie, to go dostanie z dnia na dzień. Akurat pod tym względem rynek przeszedł diametralną przemianę i stwarza całkiem fajne możliwości pracy. Korzystajcie z tego.

Awatar użytkownika
Cornella
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2019, 20:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Cornella » 9 maja 2019, 20:49

Wiesz co, swoją pracę znalazłam jednak przez OLX.

Madziula
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 czerwca 2014, 17:26

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Madziula » 10 maja 2019, 22:18

a gdzie w Jaśle jest agencja pracy ?

imchotep
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 15:32

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: imchotep » 14 maja 2019, 12:30

Dobre pytanie ale pracodawcy bardzo często sami nie wiedzą kogo chcą zatrudnić. Jakie wymagania ma spełnić pracownik? Ile ma mieć lat? Jakie ma mieć wykształcenie? Te pytanie powinni sami sobie postawić pracodawcy. Często wymagania które są zamieszczone w ogłoszeniu wbrew pozorom nie odpowiadają samym poszukującym pracowników. Piszą jakich wymagań oczekują po czym mimo iż pracownik posiada doświadczenie i spełnia wymagania, dlatego też pewnie wysłał aplikację, potrafią po zadaniu 2 (DWÓCH!!!!) pytań stwierdzić iż dany kandydat nie spełnia kwalifikacji!!!!. Dziwne ale niestety prawdziwe bo ktoś kto jest "dyrektorem" i prowadzi rekrutację tak postępuje poniżając tych którzy naprawdę chcą pracować. Nie zapyta o doświadczenie, oczekiwania co do zarobków, co do umiejętności. Poświęci 3 minuty i tyle. Na więcej go nie stać!!. Są również "pracodawcy" którzy sami nie potrafią przeprowadzić rekrutacji pomimo iż to u nich dany pracownik będzie pracował. Rekrutację prowadzą kierownicy rejonu, koordynatorzy, dyrektorzy etc etc, z firm gdzie mają podpisane umowy o współpracy i to ci "fachowcy" decydują kto ma być zatrudniony. Często pracodawcy też mają kompleks niższości wobec zatrudnionego pracownika z powodu właśnie takiego iż sami nie przeprowadzają rekrutacji. Rekruterzy wskazują kandydata z np wyższym wykształceniem a pracodawca jest po szkole średniej i pokazuje po zatrudnieniu swój kompleks. Pracodawcy nie wiedzą co dany pracownik ma konkretnie robić, rozdawać ulotki, sprzedawać, pozyskiwać klientów, układać na pólkach. Kompletny brak zadań dla pracownika prowadzi do tego iż najlepiej by było aby taki "wyrobnik" robił dosłownie wszystko od sprzątania po wszystkie prace remontowe itp. Niestety dopóki pracodawcy nie przestaną zaglądać ludziom w metrykę i z marszu odrzucać kogoś kto ma np 40 lat ale stracił pracę i chce podjąć kolejną bo mu naprawdę zależy albo kogoś z wykształceniem wyższym niż sam zatrudniający to niestety nie będzie dobrze. Są ludzie którzy chcą pracować, ale niestety potencjalny pracodawca odrzuca kandydata z wspomnianych wyżej przyczyn. Czemu nie da szansy wykazania się? Jak komuś będzie zależało na pracy to w ciągu 2 tygodni to udowodni. Będzie się uczył i pokazywał swoje kompetencje, zalety. Szkoda że często zatrudniani są znajomi albo znajomi znajomych itp. Oni nie muszą się niczym wykazać. Przez 8 godzin mogą siedzieć i gapić się w ekran komputera popijając kawę a klienta obsłużą tylko jak podejdzie. Zero inicjatywy, zero własnych pomysłów. "Szef" przyjdzie i pogłaska po główce i powie że jest cacy, no bo jak ochrzanić swojego kumpla czy kogoś z rodziny.......

Wolna Jaślanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2019, 11:05

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Wolna Jaślanka » 14 maja 2019, 13:43

Madziula pisze:
10 maja 2019, 22:18
a gdzie w Jaśle jest agencja pracy ?
na śniadeckich albo rynek !:P :rotfl: :rotfl: :rotfl:

betson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 14 listopada 2018, 10:08

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: betson » 17 maja 2019, 09:13

Idziesz do EuroKadry i coś dostajesz. Na pewno nie jest tak, że ktoś chce pracy i jej nie dostanie, bo jest co robić.
Co istotne, po kilku miesiącach masz bezpośrednie zatrudnienie, a fakty są takie, że przez pośrednika po prostu zdecydowanie łatwiej znaleźć coś na stałe.

ODPOWIEDZ