WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Jeszcze raz, powolutku... czyli Żydzi fingujący antysemickie napaści są dowodem na istnienie antysemityzmu?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 14 maja 2019, 23:48 Jeszcze raz, powolutku... czyli Żydzi fingujący antysemickie napaści są dowodem na istnienie antysemityzmu?
Może zamiast bezsensownie wywoływać mnie do i tak udzielonej już dawno odpowiedzi ustosunkuje się Pani do pytania w moim PS?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Ależ proszę. Kobiety fingują gwałt, aby się zemścić lub zaszkodzić. No i mamy wytłumaczenie przytoczonych przeze mnie przykładów. Dziękuję bardzo
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 14 maja 2019, 23:48 Jeszcze raz, powolutku... czyli Żydzi fingujący antysemickie napaści są dowodem na istnienie antysemityzmu?
To się liczy tak: jeden... dwa... trzy... nokaut! Brawo pani magister! :super: :super: :super:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 15 maja 2019, 18:29 Ależ proszę. Kobiety fingują gwałt, aby się zemścić lub zaszkodzić. No i mamy wytłumaczenie przytoczonych przeze mnie przykładów. Dziękuję bardzo
Kobietom wolno, Żydom- nie. Bo Żyd z definicji jest zły, a antysemityzm wydumany, wręcz wykreowany przez samych Żydów, o czym świadczyć miałby incydent z Washington Post.
Może tez chca się zemścić? Jak niektorzy z UB? A może zwyczajnie chcą korzyści materialnej, co prawdopodobne w opisanym przypadku?
Niczego zatem nie mamy, a pytania były dwa. To niewygodne i jedynie zasadne w zadanym kontekście wciąż Pani ignoruje. Bo to tylko dowód na przeciwieństwo tego, co chciałaby Pani dowieść.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Co bys powiedziała, gdybym w dyskusji o przemocy seskejsualbej wyskoczył nagle z historia prasowa o kobiecie fałszywie oskarżającej faceta o gwałt jako dowodzie na rozdmuchiwanie tego zjawiska?
O to pytanie chodzi? Powiedziałabym, że takie przypadki się zdarzają. Przypadki antysemityzmu też się zdarzają. Ale rzadziej niż sugerujesz. I nie bardzo rozumiem, dlaczego Żydom zależy na rozdmuchiwaniu tego zjawiska. Albo na wciskaniu dzieciom ciemnoty, że Polska to bardzo niebezpieczny kraj, tak że wszystkie wycieczki uczniów jeżdżą z ochroniarzami i nie mogą z nikim prywatnie rozmawiać.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

:D ;)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 00:50 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Ja nie sugeruje. Są badania. Istotne w tym wszystkim jest tylko jedno i nie jest to podłość tej konkretnej rodziny czy, w przypadku fałszywego oskarżenia o gwałt, jakiejś konkretnej kobiety. Gdyby mężczyźni nie gwałcili (tak, wiem, nie wszyscy, ale chodzi o pewna typowość, dominująca w danej grupie skłonność), to pewnie żadna kobieta nie fingowałaby gwałtu- bo byłoby to mało wiarygodne. A wiec mino ze w konkretnym przypadku ofiara jest mężczyzna, to w szerszym kontekście, który w ogóle umożliwiał „przekręt”, ofiara jest zawsze kobieta. To samo dotyczy Żydów, osób o innym już biały kolor skory czy homoseksualistów.

Żydom zalezy na nuezaklamywaniu historii i pamięci. Świadomości tego co było i bezpieczeństwie- bagatela.
Sadzać po wynikach badań i bagatelizujących postach wcale się nie dziwie, ze dmuchają na zimno. Zreszta to tez jyz omówione. Nie ma Pani argumentów od dawna, wiec wraca do starych rzeczy, wiem, na co licząc. To wzmoże środki ostrożności są przesadne nie świadczy w końcu o tym, ze problemu u nas nie ma. Oczywiście wiem, jak chce Pani to przedstawić. Ale nie tedy droga. Raczej przez niewypuersnie się trudnej historii i podobne działania szybciej sprawimy, ze środki ostrożności młodzieży, co istotne, nie będą jakie są, niż ciagle zaprzeczanie przykrym faktom.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Nie ma Pani argumentów od dawna, wiec wraca do starych rzeczy,
Do jakich rzeczy?
To jest pranie mózgu, nie środki ostrożności, proszę pana.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 16 maja 2019, 01:09
Nie ma Pani argumentów od dawna, wiec wraca do starych rzeczy,
Do jakich rzeczy?
To jest pranie mózgu, nie środki ostrożności, proszę pana.
Do starych.

Spalenie kukły itp. tylko utwierdza „piorących”, ze niestety maja racje. I będą ja mieć, sadzać po tym jak to rzekomo nic się nie stało.

PS wyprany znaczy czysty. Może przydałoby się wyprać w końcu i nasze zapyziałe? Odkłamać nieco.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 16 maja 2019, 00:48 Żydom zalezy na nuezaklamywaniu historii i pamięci.
Żydom to akurat zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach i każdy Żyd się do tego przyzna
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Żydom zalezy na nuezaklamywaniu historii i pamięci.
Taaak... I dlatego mosznicki żydzi protestują przeciwko wszelkim badaniom naukowym, które mogłyby ustalić liczbę ofiar Holocaustu? Przypomnicie mi mosznicki, kto protestował przeciwko przeprowadzeniu ekshumacji w Jedwabnym? A tak przy okazji, jak napiszę, że źródła historyczne zaprzeczają temu, że na Hałbowie zostało zamordowane 1260 żydów to będzie już antysemityzm czy jeszcze nie?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Nie. Izraelskie pranie mózgów ma zapobiec odkryciu przez żydowską młodzież, że Polacy to w przeważającej większości normalni, fajni ludzie. Poza internetem, oczywiście. Po takiej ilości pomyj, jakie na mnie wylano, miałabym prawo twierdzić, że w Polsce panuje "antybelfrzyzm". Docelowo okazało się, że to jeden głupi gnojek.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Cóż... Zachowanie USA i Izraela powoduje, że człowiek zaczyna się naprawdę zastanawaić nad tym, czy nie lepiej byłoby się zacząć dogadywać z Putinem...
ODPOWIEDZ