PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 17 maja 2019, 08:48 Hmm... Skoro opinia publiczna (czytaj "dziennikarze") domagają się walki z pedofilią to politycy odpowiadają na to zapotrzebowanie... Tak było zawsze, by przypomnieć słynną "walkę z dopalaczami" w wykonaniu rządu Donalda Tuska. Niestety, zawsze, gdy prawo zmieniane jest pod wpływem celowo rozhuśtanych emocji społecznych (sondaże pokazują, że zyskuje na tym wyłącznie Wiosna R. Biedronia) to te zmiany zawsze przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ale skoro plebs żąda krwi... :kwasny: I tak przy okazji: domagająca się zaostrzenia przepisów POKO nie wzięła udziału w głosowaniu - była "za" a właściwie "przeciw"... :rotfl:
Bo taka to i walka... https://krytykapolityczna.pl/kraj/monik ... On4BPJfvBw
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czasami lubię czytać wywiady z nawiedzonymi idiotkami z tytułami profesorskimi... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Aha, klasyka. No to proszę wypunktować; co jest nieprawdą?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Zacytuję mały fragment bełkotu idiotki z tytułem profesora startującej do PE z listy Wiosny: Tego Ziobro skrupulatnie nie tyka, a to są właśnie te ohydne zachowania pokazane w filmie Sekielskich. Pod pretekstem ochrony dzieci Ziobro pokazuje zatem księżom i Kościołowi, że dba o ich interes i ich bezkarność. Posyła im sygnał, na kogo mogą liczyć. Mógł to zrobić porządnie… i zrobił, ale dla sprawców, nie dla ofiar.

W związku z powyższym mam dwa proste pytanie:

1. czy zdaniem idiotki z tytułem profesora i pani magister pedofilia dotyczy wyłącznie duchownych?

2. czy nowelizacja kodeksu karnego ma dotyczyć wyłącznie penalizacji zdarzeń pokazanych na filmie pana Sekielskiego?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Czego Ziobro skrupulatnie nie tyka? Ach, tego
Przypadki opisywane w filmie Sekielskich nie wypełniają definicji zgwałcenia zawartej w artykule 197. To są „inne czynności seksualne”. Tutaj nic się w kodeksie nie zmienia i księża pozostaną bezkarni. Prokurator Ziobro z kolei sugeruje podniesienie kary za zgwałcenie dziecka poniżej lat 15, a to zgwałcenie – nieprawidłowo umieszczone w art. 197§3 k.k., bo przecież mamy już artykuł o gwałcie ustawowym, czyli stosunku seksualnym z osobą poniżej 15 lat – ma miejsce wtedy, gdy dochodzi do niego wbrew woli osoby poszkodowanej i pod wpływem przemocy, przymusu lub podstępu. Zgwałcenie dotyczy stosunku waginalnego, analnego lub oralnego. Pozostałe zachowania są określone jako inne czynności seksualne. To jest dotykanie, masturbowanie, przytulanie – cała sfera złego dotyku.
Ponieważ aktywność rządu wzmogła się po dokumencie Sekielskich, podawane są przykłady z dokumentu, panie ekspercie od prawa karnego.
pewne zapisy znikną z kodeksu
Tak. Między innymi paragraf 2 w artykule 199, który mówi o wykorzystywaniu przez dorosłego swojej pozycji do doprowadzenia osoby małoletniej do stosunku płciowego lub innych czynności seksualnych.
Ciekawe dlaczego, podobnie jak miał zniknąć zapis o płatnym seksie z nieletnimi, co nam przypomina o domniemanych wizytach prominentów w podkarpackich burdelach. https://natemat.pl/273063,pis-chcialo-w ... XBYXjHzAfw I parę jeszcze innych kwiatuszków, których Pan, zafiksowany na osobie udzielającej wywiadu, chyba nie zauważył.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Zadałem 2 proste pytania ale, jak widzę, były dla pani magister zbyt trudne... Jeżeli uważasz, podobnie jak idiotka z tytułem profesora, że pedofilia dotyczy tylko duchownych, bo pozostali przedstawiciele rodzaju ludzkiego są święci, to o czym mam, k...a, z tobą dyskutować? Znajdź podobnego sobie fanatyka i wspólnie się brandzlujcie swoimi poglądami!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 17 maja 2019, 22:01 Zadałem 2 proste pytania ale, jak widzę, były dla pani magister zbyt trudne... Jeżeli uważasz, podobnie jak idiotka z tytułem profesora, że pedofilia dotyczy tylko duchownych, bo pozostali przedstawiciele rodzaju ludzkiego są święci, to o czym mam, k...a, z tobą dyskutować? Znajdź podobnego sobie fanatyka i wspólnie się brandzlujcie swoimi poglądami!
Oooo, coś nerwowi jesteśmy. W sondażach poleciało na pysk? Przecież to chłam, podobnie jak ten, dający PiSowi 40% poparcia :D Niespecjalnie do ciebie dociera, co napisałam, ale już tak masz. Będziesz nazywał panią Płatek idiotką, zaklinając rzeczywistość, bo niestety, ale ma kobieta rację. Będzie można wsadzić 17-tolatka za przelecenie rok młodszej koleżanki, ale prawdziwy pedofil dalej będzie pod parasolem, jeśli "tylko" ją wymaca. Tam, gdzie magisterek jest prokuratorem generalnym, Temida jest nie tylko ślepa, ale i goła. I daje [...].
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 16 maja 2019, 09:50
Pani tez się wstydzi, ze „chowa” panieńskie? Bo w Pani
Przypadku jako kobiety jest to także panieńskie. Czy może oprócz wstydu są na świecie jeszcze inne powody nieużywania któregoś ze swoich nazwisk?
Są? Dziekuje.
"Pani" wyszła za mąż, a wtedy nie było w zwyczaju dodawania nazwiska męża do swojego, to primo. Nie wiedziałam, że Szechter wyszedł za mąż za Michnika. :rotfl: :rotfl: A Michnika nie szanuję nie dlatego, że Żyd, tylko dlatego, że kanalia. Tyle. Zresztą i tak mi pan nie uwierzy, to po co się wysilać.
A więc jedyny powod zmiany nazwiska to slub ( mezczyzna tez moze przybrac nazwisko zony) lub wstyd... OK.

Nie, nie uwierzę. Bo nie pisała Panie per Michnik- kanalia, tylko "Michnik -Szechter". Dziękuję.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 16 maja 2019, 07:27
Mosznicki pisze: 16 maja 2019, 00:19
A Ty „rasizm” tępisz tak w ogóle czy tylko jak żydowski i wobec naszych? A może to był Arab? Wszak to Izrael jest... I dlaczego od razu „rasista”? Wy, tzw. prawdziwi, przecież opluwacie i palicie- i to wtedy nie rasizm czy antysemityzm. To miłość ojczyzny. To wkurw. Wiec dlaczego jakiś Żyd (?) miałby reagować inaczej? Może spalono mu nie kukle, tylko rodzine, która wydali polscy sąsiedzi, którzy jeszcze potem (albo jacyś kolejni) przejęli jeszcze mienie? No, owszem, może jednak niezbyt stosowne zachowanie, ale czyż niewytlumaczalbe w kontekście relacjimpsko-żydowskich? ;)
Rany boskie, mówią że głupoty nie sieją to aż strach pomyśleć skąd tyle ograniczonych umysłów w narodzie, wszyscy księża gwałcą, Polacy są winni holocaustu, zawładnęli mienie żydów...

Równo 10 lat temu mój ojciec powiedział, że będą mówić, że to Polacy wywołali II WŚ, ja go wtedy wyśmiałem, ale widzę teraz że miał rację i to wszystko przez takich ludzi jak Mosznicki
[/quote]



Głupich faktycznie nie sieją. A lekarstwa wciąż brak. :/
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 16 maja 2019, 09:30
A Ty „rasizm” tępisz tak w ogóle czy tylko jak żydowski i wobec naszych? A może to był Arab? Wszak to Izrael jest... I dlaczego od razu „rasista”? Wy, tzw. prawdziwi, przecież opluwacie i palicie- i to wtedy nie rasizm czy antysemityzm. To miłość ojczyzny. To wkurw. Wiec dlaczego jakiś Żyd (?) miałby reagować inaczej? Może spalono mu nie kukle, tylko rodzine, która wydali polscy sąsiedzi, którzy jeszcze potem (albo jacyś kolejni) przejęli jeszcze mienie? No, owszem, może jednak niezbyt stosowne zachowanie, ale czyż niewytlumaczalbe w kontekście relacjimpsko-żydowskich? ;)
Hmm... Widzicie mosznicki... Ataku na ambasadora RP w Izraelu Marka Magierowskiego dokonał żyd, 65-letni Arik Lederman, architekt z Hercliji. Ale lubię mosznicki te wasze talmudyczne usprawiedliwianie każdego rasistowskiego czy barbarzyńskiego aktu dokonywanego przez żydów :rotfl: I bardzo mi się podoba usprawiedliwianie wszelkiej żydowskiej niegodziwości Holocaustem. Bo to taki uniwersalny argument, który jest dobry na wszystko. Np. rabin przez 27 lat gwałcil własną córkę, więc możecie mosznicki napisać, że było to spowodowane dramatycznym doświadczeniem Holocaustu. Wprawdzie nie rabina, ale może jego rodziny, a jak nie jego rodziny, to może jakiejś innej rodziny :rotfl:
Nie twierdziłem, że nie Żyd. Bardziej chodziło o słowo "rasizm". Facet sam przemówił, więc darujmy sobie. Ośmieszyłes się po raz enty.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wow! Ależ oczywiście mosznicki, żydzi nie są rasistami, oni tylko uważają, że należą do "narodu wybranego". Wprawdzie nie wiadomo przez kogo wybranego, bo żadnych wyborów nie było, ale jednak wybranego. A skoro należą do "narodu wybranego" to muszą być lepsi od tych, którzy do narodu wybranego nie należą. Negowanie zaś tego, że żydzi to coś lepszego to dowód na zwierzęcy antysemityzm. A skoro żydzi należą do "narodu wybranego", to wolno im robić wszystko, co im się w ich rasistowskich móżdżkach uroi. Barbarzyńskiego ataku na ambasadora RP nie można uznawać za przejaw rasizmu, bo to byłby antysemityzm. I tak dalej zgodnie z logiką Talmudu... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 18 maja 2019, 09:14 Wow! Ależ oczywiście mosznicki, żydzi nie są rasistami, oni tylko uważają, że należą do "narodu wybranego". Wprawdzie nie wiadomo przez kogo wybranego, bo żadnych wyborów nie było, ale jednak wybranego. A skoro należą do "narodu wybranego" to muszą być lepsi od tych, którzy do narodu wybranego nie należą. Negowanie zaś tego, że żydzi to coś lepszego to dowód na zwierzęcy antysemityzm. A skoro żydzi należą do "narodu wybranego", to wolno im robić wszystko, co im się w ich rasistowskich móżdżkach uroi. Barbarzyńskiego ataku na ambasadora RP nie można uznawać za przejaw rasizmu, bo to byłby antysemityzm. I tak dalej zgodnie z logiką Talmudu... :rotfl:
Wiadomo przez kogo ("wybranego"). I tu masz problem.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 18 maja 2019, 23:14 takie tam... wspomnienia https://www.facebook.com/wspolnie.solid ... xNTkwODg3/
PiS na wodę, fotomontaż. To było w 1990. Tylko krowa nie zmienia poglądów ;) :D
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Właściwie to przez kogo "wybranego"? Zdradzicie mosznicki tę tajemnicę?
ODPOWIEDZ