Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

oth pisze: 8 czerwca 2019, 23:31
Mosznicki pisze: 8 czerwca 2019, 23:19
oth pisze: 8 czerwca 2019, 22:45

Przyjales coś w odbyt dziś? Jak to mówi Biedroń, jak tylek boli znaczy było dobrze hahaha;)
Ty tez masz prostate ;) Jakas pania juz wpusciles?

Nie dyskutuję publicznie o moich preferencjach seksualnych... To różni normalnych ludzi od chorego na łeb bydła tęczowego;)
O czyichs- owszem. No to zrewanzowalem sie pytaniem.

Konczac temat, powiem, ze opresyjny i nienawistny Kościół sie juz dawno doigral. Amen.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

:spi: Sodomici, komunisci i żydzi zawsze na Kościół szczekali, to część ekosystemu. Nikogo nie dziwi, nie zaskakuje.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

Dziwne jest to, że jasielskie struktury narodowców nie
odcinają się od poglądów i sposobów ich wyrażania przez użytkownika o ksywce oth. Choć prawa strona jest mi bliska, to jednak wolałbym przeczytać od kogoś kompetentnego i upewnić się, że to nie jest ich człowiek. Kościoła to Ty nie bierz w obronę swoim językiem.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

człowiek z lasu pisze: 8 czerwca 2019, 23:55 Dziwne jest to, że jasielskie struktury narodowców nie
odcinają się od poglądów i sposobów ich wyrażania przez użytkownika o ksywce oth. Choć prawa strona jest mi bliska, to jednak wolałbym przeczytać od kogoś kompetentnego i upewnić się, że to nie jest ich człowiek. Kościoła to Ty nie bierz w obronę swoim językiem.
Ja tam wierzę że kolega oth wyjdzie mentalnie z gimnazjum i bedzię choć troszkę mniej "radykalny" :super:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

przemo232 pisze: 9 czerwca 2019, 00:04
człowiek z lasu pisze: 8 czerwca 2019, 23:55 Dziwne jest to, że jasielskie struktury narodowców nie
odcinają się od poglądów i sposobów ich wyrażania przez użytkownika o ksywce oth. Choć prawa strona jest mi bliska, to jednak wolałbym przeczytać od kogoś kompetentnego i upewnić się, że to nie jest ich człowiek. Kościoła to Ty nie bierz w obronę swoim językiem.
Ja tam wierzę że kolega oth wyjdzie mentalnie z gimnazjum i bedzię choć troszkę mniej "radykalny" :super:
Miejmy nadzieję, że się łupamienta i poprawi troszeczkę.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Z narodowcami to mam tyle wspólnego co z pederastami,czyli nic.brzydze się komuchami,pedalstwem i innymi zboczeńcami jak każdy inny zdrowy na umyśle czlowiek
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

oth pisze: 9 czerwca 2019, 00:16 Z narodowcami to mam tyle wspólnego co z pederastami,czyli nic.brzydze się komuchami,pedalstwem i innymi zboczeńcami jak każdy inny zdrowy na umyśle czlowiek
Twoja sprawa, czym się brzydzisz. O coś innego mi chodziło. Zresztą, rób co chcesz.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

człowiek z lasu pisze: 9 czerwca 2019, 00:25
oth pisze: 9 czerwca 2019, 00:16 Z narodowcami to mam tyle wspólnego co z pederastami,czyli nic.brzydze się komuchami,pedalstwem i innymi zboczeńcami jak każdy inny zdrowy na umyśle czlowiek
Twoja sprawa, czym się brzydzisz. O coś innego mi chodziło. Zresztą, rób co chcesz.
Dzięki :rotfl:
Pisowskimi socjaluchami też gardzę;)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Są zarazą i rakiem tego państwa. Mam prawo do tego czy to kolejny ekstremizm dla was chłopcy?
xmax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 268
Rejestracja: 2 maja 2011, 10:53

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: xmax »

Natomiast ja gardze : zdrajcami z po którzy chcieli sprzedać nasze dobro narodowe Lasy Państwowe. Którzy wykorzystują UE dla własnych celów - Targowica Wspolczesna Dziwka sprzedajna usk. . kiedyś ucząc się historii dziwne i straszne było dla mnie jak Potocki i INE szmaty zaprzedaly się dla carycy. po. Latach psitusk itp szmaty sprzedają nas nadal i maja swoich wyborców.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jan III Sobieski biorący pieniądze od dworu francuskiego byłby zapewne bohaterem? Dla twojej wiedzy, branie pieniędzy od przedstawicieli różnych dworów: rosyjskiego, pruskiego czy austriackiego było w owym czasie zwyczajną praktyką, która nie budziła żadnych kontrowersji. A w przypadku Konfederacji Targowickiej to było tak, że ci, którzy brali pieniądze od Rosjan pokłócili się z tymi, którzy brali pieniądze od Prusaków. Sugerowałbym zapoznanie się na serio z przebiegiem i skutkami obrad Sejmu Czteroletniego...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Sun Tzu pisze: 9 czerwca 2019, 10:25 branie pieniędzy od przedstawicieli różnych dworów: rosyjskiego, pruskiego czy austriackiego było w owym czasie zwyczajną praktyką
no właśnie, w owym czasie, słowo klucz
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

xmax pisze: 9 czerwca 2019, 03:19 Natomiast ja gardze : zdrajcami z po którzy chcieli sprzedać nasze dobro narodowe Lasy Państwowe. Którzy wykorzystują UE dla własnych celów - Targowica Wspolczesna Dziwka sprzedajna usk. . kiedyś ucząc się historii dziwne i straszne było dla mnie jak Potocki i INE szmaty zaprzedaly się dla carycy. po. Latach psitusk itp szmaty sprzedają nas nadal i maja swoich wyborców.
Za Tuska eskimoski chcieli 65mld dol. Za Kaczora już 5x tyle...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

oth pisze: 8 czerwca 2019, 17:23 https://www.magnapolonia.org/drwiny-z-b ... ign=WitBed


Pederaści i inni zboczeńcy uwielbiają prowokować.
Akcja tworzy reakcje.
gdyby ktoś znieważył w ten sposób inna religie, to byłby skandal na cały świat
i co poniektórzy skakaliby po forum "z kukłą" od rana do wieczora.
ale że to tylko obrażanie Polaków i 'polskiej religii' - to jest okej
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

UWAGA❗Oto wczorajsza #ParadaRówności organizowana pod patronatem prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który również brał w niej udział - domaganie się adopcji dzieci dla par homoseksualnych, profanacja Mszy Świętej zorganizowana przez jednego z działaczy promujących LGBT (nazwano ją "tęczową mszą"), mnóstwo wulgarnych i obscenicznych transparentów, obrazoburcze i agresywne zachowania homoaktywistów. Takie rzeczy nie mają nic wspólnego z ideą tolerancji, równości i szacunku dla innych!

Nie możemy pozostać obojętni wobec agresywnej ideologii LGBT i narastającej homopropagandy. PiS przez 4 lata nie zrobił nic w tym kierunku! Dlatego jako #Konfederacja wzięliśmy sprawy w swoje ręce i stworzyliśmy Kartę Polskiej Rodziny, która będzie prawdziwą tarczą dla tradycyjnych wartości!

#KartaPolskiejRodziny
➡ Wycofanie się z Konwencji Stambulskiej
➡ Zakaz indoktrynacji dzieci i młodzieży przez aktywistów homoseksualnych i seksedukatorów bez zgody rodziców
➡ Stop finansowaniu organizacji LGBT ze środków publicznych
➡ NIE dla małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez pary homoseksualne
➡ Potwierdzenie prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami (art. 48 Konstytucji RP)

⛔ NIE dla homopropagandy i karty LGBT+!
✅ TAK dla Karty Polskiej Rodziny!
Musimy bronić tradycyjnych wartości i chronić nasze dzieci przed deprawacją! Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE!

Wyborcy wiosny po i innego tego typu rynsztoku na pewno napawają się dumą.
https://vod.gazetapolska.pl/20734-nasz- ... gsi522g-xQ

Obrazek
ODPOWIEDZ