PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 11 czerwca 2019, 19:37
grzeh pisze: 11 czerwca 2019, 19:29 Jak w Holandii morduje się ludzi potrzebujących pomocy! Ewa Stasinowska z Amsterdamu
https://www.youtube.com/watch?v=eSoYbqtaq5g
(nie w temacie ale nie wiem gdzie to przypiąć)
Gratuluję bycia wkręconym w fake news. Tylko czekałam, kiedy ktoś się nad tym rozczuli https://wiadomosci.onet.pl/politico/med ... x2eHR0w89Y
gratuluje, Ty naprawde nie wiesz na co odpowiadasz i co cytujesz
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

czytałam już artykuły pisane przez tą panią, a w programie zaczyna opowiadać o 17tolatce, która zażądała eutanazji. Nie sluchałam dalej, bo uczciwszy uszy, jeśli mówi to samo, co pisze, to bredzi jak potłuczona. Dobrze, że nie mowi, że jeżdżą czarne vany, które wyciągają staruszki z domów. Pan, "ekspert", niech nigdy nie musi patrzeć na cierpienie najbliższej osoby, a nomenklatura przez niego używana, np. "zagładzano" świadczy o guanianej znajomości zarówno języka polskiego jak sprawy tej konkretnej. To dziewczyna zdecydowała, a rodzice uszanowali jej wybór, nie karmiąc na siłę. Podziwiam ich i szanuję. Taaa, pani doktor onkolog to chyba miała praktyke w schronisku dla zwierząt, bo ja osobiście miałam do czynienia z osobą, która żyć nie chciała i decyzję o zaprzestaniu terapii podjęła świadomie. O zaprzestaniu jedzenia i picia też. I pieprzę radośnie, że pan Piotr twierdzi, że za to grozi piekło. Przynajmniej nie bedę musiała patrzeć przez wieczność na durne gęby hipokrytów. O ile w ogóle takie miejsce istnieje.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

prośba,
po wysłuchaniu tej audycji powiedz z czym się nie zgadzasz
bo nie wiem o co Ci konkretnie chodzi
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No cóż. Ogólnie z bredzeniem się nie zgadzam, autorytatywnymi stwierdzeniami, straszeniem eutanazją bez powodu. O co mi chodzi? O robienie wody z mózgu ciemnemu ludowi.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 11 czerwca 2019, 21:30 No cóż. Ogólnie z bredzeniem się nie zgadzam, autorytatywnymi stwierdzeniami, straszeniem eutanazją bez powodu. O co mi chodzi? O robienie wody z mózgu ciemnemu ludowi.
a jakiś konkret?
bo naprawdę szkoda klepać w klawiature
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Konkrety napisałam, ale chyba nie dotarło.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 11 czerwca 2019, 22:33 Konkrety napisałam, ale chyba nie dotarło.
po co te puste słowa?
zacytuj te swoje konkrety aby się można było do czegoś odnieść

pytałem:
prośba,
po wysłuchaniu tej audycji powiedz z czym się nie zgadzasz
bo nie wiem o co Ci konkretnie chodzi
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

czytałam już artykuły pisane przez tą panią, a w programie zaczyna opowiadać o 17tolatce, która zażądała eutanazji. Nie sluchałam dalej, bo uczciwszy uszy, jeśli mówi to samo, co pisze, to bredzi jak potłuczona. Dobrze, że nie mowi, że jeżdżą czarne vany, które wyciągają staruszki z domów. Pan, "ekspert", niech nigdy nie musi patrzeć na cierpienie najbliższej osoby, a nomenklatura przez niego używana, np. "zagładzano" świadczy o guanianej znajomości zarówno języka polskiego jak sprawy tej konkretnej. To dziewczyna zdecydowała, a rodzice uszanowali jej wybór, nie karmiąc na siłę. Podziwiam ich i szanuję. Taaa, pani doktor onkolog to chyba miała praktyke w schronisku dla zwierząt, bo ja osobiście miałam do czynienia z osobą, która żyć nie chciała i decyzję o zaprzestaniu terapii podjęła świadomie. O zaprzestaniu jedzenia i picia też. I pieprzę radośnie, że pan Piotr twierdzi, że za to grozi piekło. Przynajmniej nie bedę musiała patrzeć przez wieczność na durne gęby hipokrytów. O ile w ogóle takie miejsce istnieje.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

ogólnie to można Ci odpisać iż:
"
- z tym bredzeniem się nie zgadzam
- stwierdzasz coś autorytatywnie a nawet nie potrafisz tego udowodnić
- straszysz bez powodu (i to jak pamiętam od dawna)
- robisz wode z mózgu innym, pisząc o rzeczach nad którymi się nawet nie pochyliłaś
"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

robisz wode z mózgu innym, pisząc o rzeczach nad którymi się nawet nie pochyliłaś
I tu sie akurat mylisz. Nad problemem skracania cierpień i decyzji "pochylałam" się aż za długo i dlatego to właśnie ja mam prawo na ten temat się wypowiadać, a nie jakiś nawiedzony ze śmiesznej TV. Reszty nie skomentuję.
Zamiast bić pianę na temat mitycznej "przymusowej" i "wymuszanej" eutanazji, może "pochylimy się" nad poważniejszym problemem? http://monitorkonstytucyjny.eu/archiwa/ ... 6V_ZnvjHnM
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 12 czerwca 2019, 08:22 Zamiast bić pianę na temat mitycznej "przymusowej" i "wymuszanej" eutanazji, może "pochylimy się" nad poważniejszym problemem? http://monitorkonstytucyjny.eu/archiwa/ ... 6V_ZnvjHnM
Oczywiście, niezmiennie od roku 1992.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No i doczekaliśmy się po dwóch latach http://www.krrit.gov.pl/krrit/bip/rapor ... -krakowie/
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: oth »

dragoness pisze: 12 czerwca 2019, 10:55 No i doczekaliśmy się po dwóch latach http://www.krrit.gov.pl/krrit/bip/rapor ... -krakowie/
I jakie wnioski? Fajno jest? (poczytałbym te 14000 stron raportu jakbym miał chwilkę ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Och wystarczy poczytać wybiorczo, naprawdę. Tam jest spis treści.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ODPOWIEDZ