Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 21:54 Pan Hoser autorytatywnie stwierdza, że gwałt to niezły środek antykoncepcyjny. Widocznie czytał te same materiały.
Jego instrukcje, aby w Rwandzie ratować przede wszystkim Jezusa, też są niezłe. W podlinkowanym artykule najbardziej "zabawne" jest jedno zdanie. O stu tysiącach ciąż przerwanych nielegalnie. Nie ma mowy o dzieciach w beczkach, reklamówkach i wersalkach, a także o tym, że kobietom odmawia się prawa nawet do aborcji dozwolonej ustawą. Guzik hipokrytów obchodzi dziewięć miesięcy ciąży i poród, "bo przecież można oddać do adopcji". Jakoś nie zauważyłam, byście panowie i inni wam podobni byli do tego tak chętni. Bo przecież logiczne, że ciąża was nie dotyczy, no to może chociaż adopcja?
Aha, żeby była jasność. Jestem PRZECIWKO aborcji na życzenie. Jestem za prawem WYBORU.
Na Pani miejscu już bym się zreflektował i przepraszał, ponieważ użyła Pani z zaskakującą łatwością tak poważnych zarzutów, uderzających w człowieka, w sprawie tak skomplikowanej ( raport Międzynarodowego Trybunału Karnego dostępny w j. francuskim na stronach Trybunału nie potwierdza tych rewelacji), tragicznej i bulwersującej, że nie ocenię tego nawet. Może by Pani powiedziała, jeśli chxe Pani uwiarygodnić swoje słowa, gdzie abp nazwał gwałt niezłym środkiem antykoncepcyjnym i gdzie wydał taką instrukcję i gdzie przebywał w czasie wojny plemiennej w Rwandzie (Źródła).
Co do adopcji. Naprawdę uważa Pani, że każdy kto posiada swoją opinię w sprawie zabójstwa jest obowiązany adoptować przyszłą jego ofiarę? Seks bez zabezpieczeń jest dla ludzi myślących chociaż odrobinkę. I co mi tu Pani o jakichś beczkach? Co to za argument? Nie wie Pani, gdzie jest miejsce morderców?
Ps czym się różni prawo wyboru od aborcji na życzenie? Prawo wyboru jest w polskim prawie zagwarantowane. Nie wszyscy rodzice decydują się na aborcję, mimo spełnionych do niej przesłanek.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Nie zamierzam przepraszać za prawdę. Reszty litościwie nie skomentuje. Życzę, by nigdy żadna z bliskich panu kobiet nie musiała dokonywać wyboru.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

grzeh pisze: 10 czerwca 2019, 21:59
dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 21:54 ..
Aha, żeby była jasność. Jestem PRZECIWKO aborcji na życzenie. Jestem za prawem WYBORU.
możesz rozwinąć?
ponawiam
proszę o konkretne rozwiniecie tego kiedy można a kiedy nie można (oczywiści wg Ciebie)
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

grzeh pisze: 10 czerwca 2019, 23:56
grzeh pisze: 10 czerwca 2019, 21:59
dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 21:54 ..
Aha, żeby była jasność. Jestem PRZECIWKO aborcji na życzenie. Jestem za prawem WYBORU.
możesz rozwinąć?
ponawiam
proszę o konkretne rozwiniecie tego kiedy można a kiedy nie można (oczywiści wg Ciebie)
Pani magister żyje we własnym świecie, czasami zagmatwa się w swoich słowach a potem udaje niewiniątko, które nie potrafi się obronić i ignoruje trudne dla niej rzeczy. Myślałem że jednak więcej sobą reprezentuje
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Pani magister nie będzie bić piany jak media niezależne od rozumu, więc napisze to jeszcze tylko raz. W ramach istniejącej ustawy KAŻDA kobieta ma mieć wybór; usunąć, czy nie. Obecnie takiego wyboru nie ma za bardzo, a podobni wam hipokryci chcą go całkiem zlikwidować. Finis, EOT.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 11 czerwca 2019, 08:52 Pani magister nie będzie bić piany jak media niezależne od rozumu, więc napisze to jeszcze tylko raz. W ramach istniejącej ustawy KAŻDA kobieta ma mieć wybór; usunąć, czy nie. Obecnie takiego wyboru nie ma za bardzo, a podobni wam hipokryci chcą go całkiem zlikwidować. Finis, EOT.
Hipokryzja to od pani bije bo kolejny raz sugeruje pani w moją stronę coś, co mnie w żaden sposób nie dotyczy i znowu nie będzie pani w stanie ani tego wytłumaczyć ani tego zargumentować.

Jak jest pani tak za wolnością wyboru to ja sobie będę postulował za możliwością wyboru nauczyciela angielskiego zwłaszcza w ZST. A co mi tam, mogę. Niech sobie uczniowie sami wybierają kto ma ich uczyć.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 czerwca 2019, 09:02
dragoness pisze: 11 czerwca 2019, 08:52 Pani magister nie będzie bić piany jak media niezależne od rozumu, więc napisze to jeszcze tylko raz. W ramach istniejącej ustawy KAŻDA kobieta ma mieć wybór; usunąć, czy nie. Obecnie takiego wyboru nie ma za bardzo, a podobni wam hipokryci chcą go całkiem zlikwidować. Finis, EOT.
Hipokryzja to od pani bije bo kolejny raz sugeruje pani w moją stronę coś, co mnie w żaden sposób nie dotyczy i znowu nie będzie pani w stanie ani tego wytłumaczyć ani tego zargumentować.

Jak jest pani tak za wolnością wyboru to ja sobie będę postulował za możliwością wyboru nauczyciela angielskiego zwłaszcza w ZST. A co mi tam, mogę. Niech sobie uczniowie sami wybierają kto ma ich uczyć.
A wybierają, wybierają. Nawet do innej klasy wolą się przenieść. A hipokrytą jest ktoś, kogo problem nie dotyczy bezpośrednio, a od ewentualnej odpowiedzialności się wykręci.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Jeżeli kogoś problem nie dotyczy to za co ma odpowiadać?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 czerwca 2019, 10:57 Jeżeli kogoś problem nie dotyczy to za co ma odpowiadać?
No to niech się nie wypowiada.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Acha czyli człowiek własnego zdania też nie moze powiedzieć. Ot Ci wolność słowa i demokracja
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: biosqn »

dragoness pisze: 11 czerwca 2019, 08:52 Pani magister nie będzie bić piany jak media niezależne od rozumu, więc napisze to jeszcze tylko raz. W ramach istniejącej ustawy KAŻDA kobieta ma mieć wybór; usunąć, czy nie. Obecnie takiego wyboru nie ma za bardzo, a podobni wam hipokryci chcą go całkiem zlikwidować. Finis, EOT.
żaden człowiek nie ma prawa decydować o życiu twoim czy moim tym bardziej nowym. Nie chcesz mieć dzieci? Przerób się na bezpłodną, zabezpieczaj się albo przestań uprawiać sex i daj reszcie siwięty spokój. Po prostu zrób naturę w ciula i nie zajdź w ciążę ale nie psuj prawa tylko dlatego, że ty jako mniejszość masz wymysł. A jak zajdziesz to zawsze możesz się zrzec po urodzeniu o czym zapominasz... Ale jak badania pokazują wiele matek wtedy otwiera serca :) i tylko mały % odrzuca je ponownie. Ostatecznie zdanie zawsze powinien mieć sąd i specjaliści. A pani Godek to typ przedszkolanki a takie nie dadzą nawet mrówki krzywdzić i chciały by ich setki...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Nie przegadasz, dla takich ludzi najlepiej jest zrobić skrobanke i spokój, bo chcą mieć mieć "wolny wybór, czy zabijać czy nie" :mur:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Tak jak napisałam również. najbardziej aktywni w tych dyskusjach są ci, których to bezpośrednio nie dotyczy.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Oj zdziwiła by się Pani, guzik pani wie na mój temat a zabiera pani głos
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 12 czerwca 2019, 10:35 Oj zdziwiła by się Pani, guzik pani wie na mój temat a zabiera pani głos
A pan guzik wie na temat ciąży, porodu, aborcji i wyborów z tym związanych... i co? Niech każdy decyduje za siebie, a nie próbuje narzucać swój wybor innym.
ODPOWIEDZ