Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Dragoness to stara feministyczna lewaczka, takiego typa człowieka juz nie przekonasz. Dla niej wolność to wolność ubicia nienarodzonego dziecka i marsze zboczeńców.
I zanim jakiś rycerz na białym koniu zacznie się pruć do tonu mojej wypowiedzi wyjaśniam i objaśniam: kobiety należy zawsze traktować szarmancko i z szacunkiem, natomiast lewaczki tak jak na to zasługują.Popierasz zabijanie dzieci, nie jesteś Kobietą dla mnie tylko opetaną wiedzmą :)
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 12 czerwca 2019, 10:46
przemo232 pisze: 12 czerwca 2019, 10:35 Oj zdziwiła by się Pani, guzik pani wie na mój temat a zabiera pani głos
A pan guzik wie na temat ciąży, porodu, aborcji i wyborów z tym związanych... i co? Niech każdy decyduje za siebie, a nie próbuje narzucać swój wybor innym.
Mówi to pani ginekologowi, po co się osmieszac? powtarzam, guzik pani wie na mój temat jak i na wiele innych. Prawda jest taka że "możliwość wyboru" jak to ładnie pani nazywa będzie nagminnie wykorzystywane, ale widać nie wszyscy to pojmują.

Niech mi pani wytłumaczy jedno, jak można w ogóle wybierać czy kogoś zabić czy nie, bo mi osobiście się to w głowie nie mieści
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

jak można w ogóle wybierać czy kogoś zabić czy nie, bo mi osobiście się to w głowie nie mieści
I życzę panu, aby sie nigdy nie musiało zmieścić.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 12 czerwca 2019, 21:35
jak można w ogóle wybierać czy kogoś zabić czy nie, bo mi osobiście się to w głowie nie mieści
I życzę panu, aby sie nigdy nie musiało zmieścić.
Użytkownik Przemo, zdaje się napisał kilka postów wyżej, że stanął w obliczu takiej sytuacji i wybrał życie, a nie leczenie przez zabijanie, więc więcej pokory i szacunku w kontaktach z ludźmi.
Doczytała już Pani, jak wielki błąd popełniła oceniając publicznie, w sposób pozbawiony jakiegokolwiek szacunki i krytycyzmu, człowieka, księdza z wykształceniem medycznym, czyli z wiedzą, której Pani może mu pozazdrościć?
Uważam, że w tym przypadku sprawiedliwość i przyzwoitość oraz ochrona godności starszego już człowieka wymaga, by jasielscy księża nie pozostawili tego bez dalszego biegu.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 21:54 Pan Hoser autorytatywnie stwierdza, że gwałt to niezły środek antykoncepcyjny. Widocznie czytał te same materiały.
Jego instrukcje, aby w Rwandzie ratować przede wszystkim Jezusa, też są niezłe. W podlinkowanym artykule najbardziej "zabawne" jest jedno zdanie. O stu tysiącach ciąż przerwanych nielegalnie. Nie ma mowy o dzieciach w beczkach, reklamówkach i wersalkach, a także o tym, że kobietom odmawia się prawa nawet do aborcji dozwolonej ustawą. Guzik hipokrytów obchodzi dziewięć miesięcy ciąży i poród, "bo przecież można oddać do adopcji". Jakoś nie zauważyłam, byście panowie i inni wam podobni byli do tego tak chętni. Bo przecież logiczne, że ciąża was nie dotyczy, no to może chociaż adopcja?
Aha, żeby była jasność. Jestem PRZECIWKO aborcji na życzenie. Jestem za prawem WYBORU.
Gdyby ktoś jeszcze nie zdążył przeczytać wpisu, po którym nie nastąpiły przeprosiny.
Swoją drogą, posiadając takie informacje, jest Pani albo czytelnikiem nieodpowiedzialnych ludzi albo świadkiem w sprawie. Jako świadek, przypominam, ma Pani pewne obowiązki.
Nie wiem, jak Wy, ale ja nie zgadzam się na takie rzeczy. Spore grono osób czyta to forum. Pani Dragomess jest na tym forum ekspertem od bardzo wielu spraw. Wielu ludzi może opinię osoby bardzo mądrej, inteligentnej i oczytanej, wziąć za prawdziwą. Tymczasem sprawa karna toczy się od wielu lat i osoba, o której mowa, nie jest, z tego co wiem nawet w gronie podejrzewanych.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Człowiek z lasu, dzięki za zrozumienie, a pani magister, cóż myślałem że zaprezentuje więcej niż ego wielkości naszego powiatu. Niech sobie żyje we własnym świecie, dzięki wszystkim za wspólną dyskusje, bayo :)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 23:05 Nie zamierzam przepraszać za prawdę. Reszty litościwie nie skomentuje. Życzę, by nigdy żadna z bliskich panu kobiet nie musiała dokonywać wyboru.
Po mojej sugestii o zreflektowanie się i przeprosiny. Stąd mój wniosek, że może jest Pani świadkiem wydarzeń w Rwandzie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Sorry, ale za prawdę przepraszać nie będę. Uwagi panów na mój temat również mam w głębokim poważaniu. Mam poważniejsze problemy niż dyskutowanie o sprawach dla większości teoretycznych.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 12 czerwca 2019, 22:24 Sorry, ale za prawdę przepraszać nie będę. Uwagi panów na mój temat również mam w głębokim poważaniu. Mam poważniejsze problemy niż dyskutowanie o sprawach dla większości teoretycznych.
Ja Pani tylko dobrze radziłem. Ksiądz, jako chrześcijanin i katolik, z pewnością przyjąłby przeprosiny za nieopatrznie wypowiedziane słowa, pomimo lewackiej nagonki na kościół, która skutkuje już agresją. Ja osobiście bym wybaczył, więc biskup tym bardziej. Tak myślę.
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: biosqn »

dragoness pisze:Aha, żeby była jasność. Jestem PRZECIWKO aborcji na życzenie. Jestem za prawem WYBORU.
Ależ masz teraz wybór nawet wiele i już je wypisuje:
Nie uprawiać sexu
Zabezpieczać się
poddać się operacji usunięcia jajników
ewentualnie brać jakieś hormony
Dziecko, któremu dasz życie nie ma już tego wyboru bo mu zabierasz swoim wyborem! I tak koło hipokryzji się kręci a ty stajesz tam gdzie stoją ludzie z którymi walczysz.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

człowiek z lasu pisze: 12 czerwca 2019, 22:29
dragoness pisze: 12 czerwca 2019, 22:24 Sorry, ale za prawdę przepraszać nie będę. Uwagi panów na mój temat również mam w głębokim poważaniu. Mam poważniejsze problemy niż dyskutowanie o sprawach dla większości teoretycznych.
Ja Pani tylko dobrze radziłem. Ksiądz, jako chrześcijanin i katolik, z pewnością przyjąłby przeprosiny za nieopatrznie wypowiedziane słowa, pomimo lewackiej nagonki na kościół, która skutkuje już agresją. Ja osobiście bym wybaczył, więc biskup tym bardziej. Tak myślę.
To ja może parę słów na temat tej "prawdy". Na temat spraw karnych dotyczących wojny plemiennej w Rwandzie, mnóstwo informacji przekazuje, siłą rzeczy, prasa belgijska i francuska. Otóż pierwszych kilkanaście ofiar masakry to byli księża katoliccy. W sumie zabito 150 duchownych i 150 sióstr zakonnych, czyli połowę duchownych posługujących w Rwandzie. Kilku księży wywodzących się z wrogich plemion było oskarżonych o gwałt i udział w ludobójstwie. Sprawę gwałtu umorzono, w związku z fałszywym oskarżeniem. Obecnie, jeden ksiądz wywodzący się z plemienia Hutu posługujący w Gisors we Francji, co kilka lat jest oskarżany o to, że lista osób, których ukrywał w kościele, chcących schronić się w Kongo, którą przekazał przedstawicielom ONZ wyciekła do milicji Hutu. Postępowania są umorzone, z powodu braku relewantności między ukrywaniem osób, a skutkiem w postaci masakry urządzonej przez Hutu.
Co do osoby, moim zdaniem, okrutnie pomówionej, można znaleźć informacje, że jako ksiądz i lekarz jednocześnie, opiekował się chorymi w Rwandzie.
Jedynie w polskiej Prawdzie, przepraszam prasie pojawiają się insynuacje, nie idące jednak tak daleko jak te, które przeczytałem na tym forum. Chodzi głównie o stawianie zarzutów, że kogoś znał, że komuś kiedyś rękę podał przed masakrą itp pierdoły. No i milczy, pomimo tego, że jakieś progresywne w Prawdzie tytuły chcą, by na ich życzenie mówił, śpiewał i tańczył.
Tak mniej więcej ta "prawda" wygląda.
Dlatego moja porada była, uważam, dobra i na miejscu. Jako chrześcijanin i człowiek jestem przeciwny odbieraniu dobrego imienia ludziom, przypomnę biskup, mimo braku środków, udzielał pomocy lekarskiej ludziom dotkniętym tropikalnymi, zakaźnymi chorobami.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Sytuacja podobna do tej sprzed paru dni, gdzie nożownik zapytany o motywy dzgnięcia nożem duchownego, powiedział coś w stylu: ''To chyba oczywiste''.
Zdaje się że wracamy do kolektywistycznego podejścia do odpowiedzialności karnej, lewacy są tacy sami pod każdą szerokością geograficzną.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

I nadal termin "lewactwo" nie sprawdzony.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: żbik »

oth pisze: 12 czerwca 2019, 13:51 Dragoness to stara feministyczna lewaczka, takiego typa człowieka juz nie przekonasz. Dla niej wolność to wolność ubicia nienarodzonego dziecka i marsze zboczeńców.
I zanim jakiś rycerz na białym koniu zacznie się pruć do tonu mojej wypowiedzi wyjaśniam i objaśniam: kobiety należy zawsze traktować szarmancko i z szacunkiem, natomiast lewaczki tak jak na to zasługują.Popierasz zabijanie dzieci, nie jesteś Kobietą dla mnie tylko opetaną wiedzmą :)
Właśnie tak działa katolicka moralność. Szanujemy wszystkich ludzi, ale jeśli ktoś ma inne poglądy lub wiarę, to nie jest człowiekiem, tylko lewakiem, wiedźmą, poganinem czy kimkolwiek innym. A skoro nie jest człowiekuem, to nie trzeba go szanować, można go znieważać, pobić, a nawet zabić. Dlatego nie widzę powodu, by religia katolicka zasługiwała na szacunek. Dlatego z obrzydzeniem opuściłem tę wspólnotę.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

żbik pisze: 13 czerwca 2019, 20:31 Właśnie tak działa katolicka moralność. Szanujemy wszystkich ludzi, ale jeśli ktoś ma inne poglądy lub wiarę, to nie jest człowiekiem, tylko lewakiem, wiedźmą, poganinem czy kimkolwiek innym. A skoro nie jest człowiekuem, to nie trzeba go szanować, można go znieważać, pobić, a nawet zabić. Dlatego nie widzę powodu, by religia katolicka zasługiwała na szacunek. Dlatego z obrzydzeniem opuściłem tę wspólnotę.
Jeden użytkownik oth to nie cały kościół katolicki, a Ty właśnie zrobiłeś to samo co drugiemu zarzucasz
żbik pisze: 13 czerwca 2019, 20:31 Właśnie tak działa katolicka moralność. Szanujemy wszystkich ludzi, ale jeśli ktoś ma inne poglądy lub wiarę, to nie jest człowiekiem, tylko lewakiem, wiedźmą, poganinem czy kimkolwiek innym...

Nie widzę powodu, by religia katolicka zasługiwała na szacunek.
To wszyscy zasługują na szacunek czy wszyscy oprócz katolików?
ODPOWIEDZ