Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 12 czerwca 2019, 13:51 Dragoness to stara feministyczna lewaczka, takiego typa człowieka juz nie przekonasz. Dla niej wolność to wolność ubicia nienarodzonego dziecka i marsze zboczeńców.
I zanim jakiś rycerz na białym koniu zacznie się pruć do tonu mojej wypowiedzi wyjaśniam i objaśniam: kobiety należy zawsze traktować szarmancko i z szacunkiem, natomiast lewaczki tak jak na to zasługują.Popierasz zabijanie dzieci, nie jesteś Kobietą dla mnie tylko opetaną wiedzmą :)
Prawdziwy katolik, zaiste. Nie zniżę się do twojego poziomu, dzieciaku.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Pedofilii, dzieciobójstwa, promowania zboczeń nie szanuje i nie są to dla mnie żadne poglądy, tylko patologie tudzież zwyrodnienia umysłowe. Tak zwyczajnie i po prostu. Dlatego do smoczyc innych takich indywiduów nie mam za grosz szacunku i będę to konsekwentnie pokazywał. Nie dbam o opinię innych na mój temat, patologia to patologia i trzeba to tępić jak uporczywe robactwo:)
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 00:36 przez oth, łącznie zmieniany 1 raz.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 13 czerwca 2019, 22:12
oth pisze: 12 czerwca 2019, 13:51 Dragoness to stara feministyczna lewaczka, takiego typa człowieka juz nie przekonasz. Dla niej wolność to wolność ubicia nienarodzonego dziecka i marsze zboczeńców.
I zanim jakiś rycerz na białym koniu zacznie się pruć do tonu mojej wypowiedzi wyjaśniam i objaśniam: kobiety należy zawsze traktować szarmancko i z szacunkiem, natomiast lewaczki tak jak na to zasługują.Popierasz zabijanie dzieci, nie jesteś Kobietą dla mnie tylko opetaną wiedzmą :)
Prawdziwy katolik, zaiste. Nie zniżę się do twojego poziomu, dzieciaku.
Dzieciaku, to możesz w klasie próbować używać takich zwrotów, stara lewaczko broniąca zabijania dzieci.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Dzieciaku, to możesz w klasie próbować używać takich zwrotów, stara lewaczko broniąca zabijania dzieci.
Do uczniów to ja mówię per "pan", dziecino.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

A tu coś dla histeryków biadających nad seksualizacją dzieci. https://wiadomo.co/prof-zbigniew-lew-st ... 3tjKcY_-zg
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 14 czerwca 2019, 07:38
Dzieciaku, to możesz w klasie próbować używać takich zwrotów, stara lewaczko broniąca zabijania dzieci.
Do uczniów to ja mówię per "pan", dziecino.
To z tym też masz nasrane w lewackiej główce, do nastolatków per pan, a do chłopa po 30 roku życia dziecino;) ech lewaki wy wszystko inaczej niż zdrowi na umyśle:)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

To zależy od poziomu, dziecino. Nadal nie wiesz, kto po raz pierwszy użył słowa "lewactwo", więc uczniom do pięt nie dorastasz.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 14 czerwca 2019, 17:06 To zależy od poziomu, dziecino. Nadal nie wiesz, kto po raz pierwszy użył słowa "lewactwo", więc uczniom do pięt nie dorastasz.
Jakie to ma znaczenie, kto pierwszy użył słowa lewactwo, bo powtarza to Pani, jak mantrę? Jeżeli był to pierwszy człowiek w kosmosie, gdy spojrzał na to co mu dali do jedzenia, to dobrze, a jeżeli był to np Lenin, myśląc o czerwonym w odcieniu różowego, to źle? O to Pani chodzi w tym uporczywym powtarzaniu pytania? Od tego zależy, czy ktoś jest panem czy dzieciną? Czy może chodzi o utrwalanie materiału? Bo jeśli pani myśli, że w określaniu Trockiego lewakiem tkwił błąd, to prosimy o wykład.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Zobacz co udostępniłem: USA: Vermont legalizuje aborcję na życzenie do 9 miesiąca - PCh24.pl - Prawa Strona Internetu. Informacje z życia Kościoła i prawicowa publicystyka @MIUI | https://www.m.pch24.pl/usa--vermont-leg ... SJxsVJ1j64

Do tego dążą mordercy dzieci. Bierze się małego człowieka i specjalnymi nożycami przecina się kręgosłup. Brawo lewactwo, aborcjonisci jesteście gorsi niż pedofile, bo ci przynajmniej nie zabijają. Tfu jesteście robactwem a nie ludźmi jeśli to popieracie
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

człowiek z lasu pisze: 14 czerwca 2019, 17:29
dragoness pisze: 14 czerwca 2019, 17:06 To zależy od poziomu, dziecino. Nadal nie wiesz, kto po raz pierwszy użył słowa "lewactwo", więc uczniom do pięt nie dorastasz.
Jakie to ma znaczenie, kto pierwszy użył słowa lewactwo, bo powtarza to Pani, jak mantrę? Jeżeli był to pierwszy człowiek w kosmosie, gdy spojrzał na to co mu dali do jedzenia, to dobrze, a jeżeli był to np Lenin, myśląc o czerwonym w odcieniu różowego, to źle? O to Pani chodzi w tym uporczywym powtarzaniu pytania? Od tego zależy, czy ktoś jest panem czy dzieciną? Czy może chodzi o utrwalanie materiału? Bo jeśli pani myśli, że w określaniu Trockiego lewakiem tkwił błąd, to prosimy o wykład.
Lewactwo robactwo, więc tego zwrotu mógł użyć znawca insektów wg mnie. To miałoby sens.
A smoczyca nie lubi też słowa dzieciobójstwo, więc zaraz zacznie pisać że nie wiem kto pierwszy użył słowa dzieciobójstwo więc jestem chłopcem. Ale kogo obchodzi zdanie lewactwa ręką w górę
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

Jakubiak: Jest plan, aby Żydzi osiedlali się w Polsce. Co roku tysiące paszportów wydajemy Żydom
https://www.youtube.com/watch?v=edbK-xm1RpI
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

To stary plan sprzed 100 lat pod tytułem judeopolonia. W szkołach jakoś nie było
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

nie tylko o tym jest w tym wywiadzie
ale co do planu to pasuje aby Konfederacja postarała się o odpowiednie dokumenty
nie powiem abym nie wierzył, ale dokument to całkiem inny rozdaj przekazu ;)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Dokument na temat?
Esbe
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2019, 22:08

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Esbe »

16 czerwca - w najbliższą niedzielę - u stóp Jasnej Góry planowany jest Marsz środowisk LGBT. Data ta nie jest przypadkowa - dokładnie tego samego dnia odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci na Jasną Górę. Jako osoby sprzeciwiające się promowaniu zachowań niemoralnych w przestrzenii publicznej, nie chcemy przyglądać się temu z boku. W związku z tym wzywamy do dołączenia do akcji modlitewnej, będącej przeciwieństwem szerzącej się homopropagandy. Do akcji – zależnie od możliwości – można dołączyć na trzy sposoby:

1) Przyjedź do Częstochowy i bądź fizycznie obecny:

Spotykamy się 16 czerwca (w niedzielę), o godz. 13:00, w pobliżu Jasnej Góry, a szczegółowe informacje dotyczące dokładnego miejsca zbiórki podamy w wydarzeniu. To tam zaczniemy naszą modlitwę.

2) Podejmij się postu :

Chcemy podjąć w tej intencji post ścisły i również Was do niego zapraszamy. Z uwagi na to, że 16 czerwca jest to niedziela, dzień świąteczny i pamiątka Zmartwychwstania Pańskiego, zachęcamy do podjęcia postu ewentualnie w inny dzień tygodnia. Właściwą ku temu okazją wydaje się wypadająca dzień wcześniej Sobota Suchych Dni po Zesłaniu Ducha Świętego, która w tradycyjnej praktyce pobożnościowej jest dniem postu ścisłego.

3) Udostępnij informację

Udostępnij informację dalej, poinformuj innych i pomóż nam dotrzeć do jak największego grona osób.

Pamiętaj: jeśli nie możesz tego dnia być w Częstochowie, łącz się z nami w modlitwie i poście z dowolnego miejsca na ziemi.
ODPOWIEDZ