Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ciekawy
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 września 2008, 19:06

Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: ciekawy »

szkoda że już zamknięty. obsługa była bardzo ciekawa...
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Czoper »

Pewnie tam pracowałeś... pierwszy Twój post, nic nie wnosisz do tematu. Ale jak chcesz to Ci powiem tak, raz to wysiedzieć się nie dało, bo radio tak głośno rzępoliło że głowa bolała, i nie mówię tu o graniu bo w Bieszczadach moje lepiej odbierało...dramat...pracujący tam uczniowie zachowują się jak dzieci, podają szklankę do wody mineralnej brudną, że odróżniłem na niej trzy kolory damskiej szminki, chciałem żeby podał mi drugą czystą to, opłukał w jakiejś wodzie (bieżącej chyba nie ma) i postawił całą mokrą przedemną...oczywiście chciałem z mineralną z cytryną, to nie było takiej możliwości, jedynie co może zrobić to wycisnąć cytrynę do butelki !!! :hurra: Zero podstawowych zasad higieny, wieczorem to niezłe jaja tam muszą być, może nawet kufli nie myją, ja byłem po południu, było jasno to wszystko widać. Miejsce reprezentacyjne, ludzi dużo, tylko obsługa mierna, niech robią co chcą, tylko żeby klient tego nie widział... :mur:
Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 6 lipca 2006, 11:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Hejowiec »

Wogole obsluga w Veronie jest na zenujacym poziomie. Nie chce mi sie pisac, opowiadac. Jak zajrzy tu kiedys wlasciciel to chetnie napisze. Ogolnie zrazilem sie do knajpy - wszystko przez 'przemile', 'profesjonalne' panie tam pracujace.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Nie wiem, czy wszyscy tam pracujący byli pełnoletni, miałem pewne wątpliwości co pewnych do dziewcząt... A tak jak kolega Czoper zauważył, obsługa była tandenta, do tego nieuprzejma! Niech się lepiej postarają w przyszłym sezonie, bo miejsce jest super, jak ktoś czeka latem na autobus, albo poprostu chodząc po mieście zapragnie wypić chłodnego piwka na świeżym powietrzu. Wartałoby więc postarać się o nienaganną opinię. ;)
Despekt
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 8 lipca 2008, 19:15
Lokalizacja: tam z tyłu, po prawej stronie

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Despekt »

Dzień dobry, portera proszę. nie ma. aha, a kiedy bedzie? nie wiemy... a kiedy jest, bo ile razy nie przyjdę, tak nigdy nie ma? no... zwykle go nie ma:D:D (próba kupna piwa) Gdyby nie ten nieszczęsny porter, byłoby to naprawdę świetne miejsce.
Awatar użytkownika
LEximax
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 22:02

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: LEximax »

szkoda że nie można tam sobie podpiąć laptopa do gniazdka... baterie nie trzymają wiecznie, a w ładną pogodę można by było tam posiedzieć :)

tak to specjalnie na nic nie narzekałem
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Taa, tym bardziej, że na Rynku strafa darmowego internetu ;)
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: fakir »

nigdzie nie ma obowiazku dostarczenia wam pradu za friko, kupcie sobie dodatkowe baterie
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Kapsuta Kiszona »

A czy ja coś mówiłem o prądzie. Mam dodatkowe baterie, jeśli Cię to interesuje. ;)
Awatar użytkownika
LEximax
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 22:02

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: LEximax »

fakir a kto pisał o obowiązku dostarczania prądu ? widzisz tam takie słowo ? ja napisałem "szkoda że nie..." widać że nadal niektórym czytanie ze zrozumieniem sprawia problemy.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Kapsuta Kiszona »

A potem dziwią się, że taki niski poziom wyników matury z j.polskiego, bo nikt nie umie czytać ze zrozumieniem... :hyhy:
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: fakir »

moze nie jestem zbyt dobrym polonista ale na profilu Mat-Inf LEximax nie przystaje chyba popelniac takich faux pas jak: "rozpocząłem przygodę z bardziej zaawansowanymi programami takimi jak Exel i Power Point"

Kapsuta Kiszona: zobaczymy jak napisza z matematyki mature te polskie orly w 2009 ;] wszak socjologow, psychologow i popijaczy piwa na jasielskim rynku takich jak wy mamy juz od groma...
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Pragnąłbym Cię wyprowadzić z błędu - nie pijam alkoholu (czyli piwa też). ;)

Ja pisałem mature z matematyki i jakoś żyje, więc myśle, że teraźniejsze roczniki dadzą sobie rade. Podziękujcie WŁADZY, którą sami wybraliście w demokratycznych wyborach. ;)
Awatar użytkownika
LEximax
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 22:02

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: LEximax »

no i popijaczy pepsi takich jak ja :)

hmmm jakby tylko takie błędy mi się zdarzały to byłbym szczęśliwy, o wiele bardziej się wstydzę sam z siebie gdy w instrukcji warunkowej piszę = zamiast ==, ale nie mniej jednak dzięki za zwrócenie uwagi

odnośnie matury w 2009 roku się nie wypowiadam, wróżenie z fusów to nie moja działka
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Co sądzicie o ogródku piwnym na rynku w jaśle ?

Post autor: kasiuńcia »

Co do ogródka na rynku, to szczerze mówiąc zszedł na psy.dawniej jeszcze obsługa była jaka taka, nawet powiem szczerze profesjonalna, bo pracowali tam starsi niż wiek 16 -15 lat, wszytko było też do nabycia(Porter też).
Od jakiegoś czasu pojawiły się tam jak wspomnieli moi przedmówcy, DZIECI bo jedna z "barmanek" nie ma 16 lat jeszcze i bezczelnie prosi o dowody ludzi, którzy na pewno nie wyglądają na mniej niż 18 (no ja na pewno).Poza tym wspomniana "barmanka" chodzi między stolikami z mp3 na uszach, za barem też słucha swoich ulubionych kawałków i jak jakiś klient chce sobie coś zamówić, to musi się nieźle drzeć, żeby "pani" usłyszała.PORAŻKA!
Moim zdaniem, szef Verony powinien częściej tam zaglądać.
:*
ODPOWIEDZ