wózek 3w1

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
liczi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 2 marca 2014, 13:47

wózek 3w1

Post autor: liczi »

hej jakie wózki 3w1 polecacie a jakie raczej odradzacie? Chcielibyśmy z mężem kupić coś nie najdroższego a jednocześnie fajnego jakościowo;)
mary_84
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 lipca 2014, 11:02

Re: wózek 3w1

Post autor: mary_84 »

Ja mam super wózek Maxi Cosi Mura 3 do sprzedania. Posiada gondolę, spacerówkę oraz fotelik oraz inne np. przewijak, moskitirę, folie przeciwdeszczowe. Po jednym dziecku. Stan bardzo dobry. Cena nowego około 3000 zł, moja cena do negocjaji :)
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: wózek 3w1

Post autor: katrina_pi »

Ja mam tako laret jestem baaaaaaardzo zadowolona cena nowego ok1400 ale mozna kupic uzywany tak jak ja za 750 udalo mi sie kupic wozek jak nowy
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: wózek 3w1

Post autor: tess »

Czy ma ktoś wózek 3 w 1 Coletto Giovanni? Warto go kupić? bardzo proszę o opinię :)
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: wózek 3w1

Post autor: Agaz »

Czy może się ktoś podzielić opinią o wózku Graco Symbio? Są bardzo ładne ale nie wiem czy tak samo fukncjonalne
Michalina87
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 12 lipca 2014, 09:55

Re: wózek 3w1

Post autor: Michalina87 »

Ja sie zabieram do zakupu X-lander x-move. Najlepiej sie sklada, Maxi Cosi Mura bylo dla mnie za trudne(ale teraz jestem w ciazy, wiec ogolnie jestem łamaga) :) tez bym chciala wiedziec, czy ktos ma jakiej opinie.Troche sie napalilam, a na internecie opinie sa rozne.
Awatar użytkownika
Dorota31
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 października 2014, 12:26

Re: wózek 3w1

Post autor: Dorota31 »

te wózki z Maxi Cosi chyba są dobre - moja znajoma ma, koleżanka też planuje taki kupić.
No chyba ze to taka fala hi hi
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: wózek 3w1

Post autor: marzenka24 »

Ja ze swej strony mogę polecić wózeK TAKO SPORTIME 3W1.
Ma fajny wygląd, jest łatwy w złożeniu, wygodny, koła przednie i tylne pompowane co jest bardzo ważne, no i oczywiście skrętne. Prowadzi się z łatwością, generalnie same pozytywy.
Można kupić na olx czy allegro używki w super stanie. Ja niestety nie pomyślałam i wydałam kupę kasy na nowy, ale moja koleżanka za 1100 zł kupiła 3w1 jak nówkę, także warto poszperać.
Tu macie filmik przedstawiający
https://www.youtube.com/watch?v=WL8McOgx1p4
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: wózek 3w1

Post autor: mchloek »

Bardzo NIE polecam Riko Nano - rozpadł się przyjaciółce na części pierwsze a reklamacja nie została uwzględniona - TRAGEDIA!!! :mur:
Ja jestem i byłam zadowolona z mojego , używamy codziennie a wygląda jak nowy. Super sie prowadzi, miekki i bardzo wygodny dla dziecka. Ma wiele przemyślanych rozwiązań :super:
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: wózek 3w1

Post autor: mchloek »

aaaa zapomniałam nasz to firma Dada Paradiso Group :)
cisa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 30 listopada 2015, 09:38

Re: wózek 3w1

Post autor: cisa »

Tak, jest to wygodne rozwiązanie jednak.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: wózek 3w1

Post autor: viktoria11 »

przy zakupie takiego wózka trzeba się zastanowić ile miejsca mamy w bagażniku i czy będziemy go same znosić ze schodów itd....... powiem tak mam teraz x-lander uzywany w super stanie bo nowy wózek jak dla mnie to jest za duży koszt i z tego względu też że gondoli używałam do ok 10 mies potem się nie mieścił bo lubiał spac na brzuchu ręce wyciągnięte i brakowało mu miejsca już ......te nowoczesne wózki super ale gondole porażka....... do bagaznika osobno stelaż osobno koła większe pompowane i osobno gondola..... i jeszcze jak dziecko nie chce zasypiać samo w łóżeczku tylko w wózku??? to co potem jak juz się nie mieści?? ( córka do 15 miesiaca zasypiała w wózku ale miałam stary model wózka i tam gondola jest regulowana potem żałowałam że sprzedałam bo chciałam mieć taki nowoczesny wózek:):) teraz z synem uczyłam go już wcześniej żeby zasypiał sam w łóżeczku i problem z głowy... a po roku to tylko lekka spacerówka... ja mam graco po córce jedna ręką rozkładam nosidełko wchodzi na spacerówke nie trzeba żadnych adapterów dla mnie mega wygodne rozwiązanie szczególnie z dwójka dzieci na zakupach bo spacerówke z wózka 3w1 zapakować sama do auta obok drugie dziecko cięzki ten wózek koła tez musiałabym odpiąć bo nie mieścił się............ teraz jak syn ma rok używam spacerówki z x-landera tylko na spacery od domu bo w zimie na pompowanych kołach i cieższym wózkiem jest wygodnie a juz na wyjazdy na wiosne tylko spacerówka graco mega lekka zwrotna zniosę ja bez problemu ze schodów z dzieckiem i mieści sie nawet do małego bagaznika....
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: wózek 3w1

Post autor: viktoria11 »

aha i znajoma ma bebetto nowy śliczy 1400 zł ale drugi raz nowego wózka by nie kupiła tym bardziej że gondola w środku biała fajnie na początku jak niemowlaczek w bieli śpi ale potem to się tak brudzi wszystko ze hej i równie ciężki jak mój x-lander a był przez połowę tańszy...... i tez w godnoli już się nie mieści z tym że on tylko tak zasypia i to musi byc mocno kołysany i mówi że używany chyba kupi kolejny wózek do usypiania taki stary model........ niewiem najlepiej sobie wózek podnieść samemu dodać jeszcze pare kilko na dziecko sprawdzic czy same damy rade złożyć rozłożyć w miarę szybko bo czasem mamy płaczące niemowle w nosidełku no i czy do bagażnika się mieści........... ja będę polecać graco mirage z nosidełkiem wózek tak po 8 mies bo na wpółleżąco mozna wozić dzieciątko a kupic mozna wózek ale 2 w 1 bo więkscość moich znajomych po roku kupowała spacerówke a tej z wózka 3 w 1 wogole albo mało używały...
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: wózek 3w1

Post autor: viktoria11 »

i jeszcze jedno czy ktoś w tych wózkach 3 w 1 korzystał w gondoli z jej regulacji?? bo teraz jest - można lekko podnieść chyba 2 stopnie są tylko to jest jak dla mnie niebezpieczne bo podniesiesz dziecko żeby troche widziało (ogólnie od ok 5 mies dziecko już ciekawe moje było co dzieje a nie tylko niebo w gondoli oglądać:) no ja go brałam na ręce bo jak nawet dałam poduszke wyżej to on zaraz sie podnosił i wychylał głowe za gondole.......... przy starym wózku w gondoli były pasy - regulacja wysokości ok ale dodatkowo pasy dla bezpieczeństwa tutaj no super mozna dziecko w gondoli wyżej podnieśc no ale jak ciekawskie złapie za barierkę i bedzię chcialo zobaczyć jak jest wysoko to nic dziecka nie przytrzyma chyba że mama :)
Awatar użytkownika
Globica
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 czerwca 2019, 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: wózek 3w1

Post autor: Globica »

Dzięki za polecenie. Nie znam się na tym, a niedługo będę musiała dokonać takiego zakupu.
ODPOWIEDZ