PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 30 czerwca 2019, 18:31
dragoness pisze: 30 czerwca 2019, 12:21
przemo232 pisze: 29 czerwca 2019, 21:06 Pani magister sądzi, że PiS przegra nadchodzące wybory?
A dlaczego pan bez tytułu tak sądzi?
Również magister, pozdrawiam serdecznie :)

Zadałem tylko proste pytanie, niczego nie sugerując
Wygra, niestety, panie magister. I tego się boję...
Zwłaszcza w świetle smutnych faktów https://wiesci24.pl/2019/06/29/giertych ... JXeuVmZWgc
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Ja się boję jednego, żeby była jasność to chce żeby PiS wygrało (bo inne "moje" partie nie mają na to szans), ale żeby broń Boże nie mieli większości w sejmie, niech zbudują koalicje nawet i z Korwinem, byleby miał im kto patrzeć na ręce
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 30 czerwca 2019, 19:27 Ja się boję jednego, żeby była jasność to chce żeby PiS wygrało (bo inne "moje" partie nie mają na to szans), ale żeby broń Boże nie mieli większości w sejmie, niech zbudują koalicje nawet i z Korwinem, byleby miał im kto patrzeć na ręce
Ja nie chcę, aby wygrało, ale jeżeli już tak ma być, to jak wyżej.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

żbik pisze: 30 czerwca 2019, 13:10
Sun Tzu pisze: 25 czerwca 2019, 11:10 Hmm... Żaden pani magister problem: idę do sklepu i kupuję. I nie potrzebuję - jak pani Dulkiewicz - do zakupu butelki wódki 4 ochroniarzy... :)
Podobnie jak każdy nic nie znaczący żul.
Hmm... Sugerujecie towarzyszu żbiku, że 4 ochroniarzy do zakupu butelki wódki potrzebują Wielkie Żule? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Towarzysz żbik sugeruje, że na was jeszcze nikt tak nie szczuje, jak na p. Dulkiewicz.
A w komisji sejmowej tradycyjnie para poszła w gwizdek https://wiesci24.pl/2019/06/30/tajemnic ... _-ujBo3_cE
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Towarzyszkę Dulkiewicz my wstrętne i zarazem cyniczne pisiory uwielbiamy! Naprawdę! Zwłaszcza za to jej poparcie dla marszu lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów, który przeszedł ulicami Gdańska w przeddzień wyborów do Parlamentu Europejskiego... :rotfl: Czyli właściwie to Amber Gold to była poważna i wiarygodna firma. Te prawie 10 tysięcy, które straciło swoje pieniądze mają zapewne takie same zdanie jak pani magister... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 czerwca 2019, 23:12 Hmm... Towarzyszkę Dulkiewicz my wstrętne i zarazem cyniczne pisiory uwielbiamy! Naprawdę! Zwłaszcza za to jej poparcie dla marszu lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów, który przeszedł ulicami Gdańska w przeddzień wyborów do Parlamentu Europejskiego... :rotfl: Czyli właściwie to Amber Gold to była poważna i wiarygodna firma. Te prawie 10 tysięcy, które straciło swoje pieniądze mają zapewne takie same zdanie jak pani magister... :rotfl:
No i oczywiście komisja sprawi, że winni zostaną ukarani, a ludzie pieniądze odzyskają? Czekam...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... Czyli pani magister nie zrozumiała, po co została powołana komisja śledcza w sprawie Amber Gold... :zalamany:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 1 lipca 2019, 07:30 Aaa... Czyli pani magister nie zrozumiała, po co została powołana komisja śledcza w sprawie Amber Gold... :zalamany:
Oczywiście, że wiem. Żeby stworzyć pozory, jak to PiS dba o obywateli i "rozlicza" poprzednią ekipę, i żeby członkowie mogli napchać kieszenie, a panna Wasserman zaistnieć.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jest pani magister naprawdę pewna, że członkowie sejmowych komisji śledczych otrzymują za udział w nich dodatkowe wynagrodzenie? Wiedza pani magister o funkcjonowaniu Sejmu mnie po prostu zadziwia. Mam wszak jednak nadzieję, że żaden dyrektor placówki oświatowej w której jest pani magister zatrudniona nigdy nie wpadnie na pomysł, by prowadziła pani magister zajęcia z WOS... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 1 lipca 2019, 11:54 Hmm... Jest pani magister naprawdę pewna, że członkowie sejmowych komisji śledczych otrzymują za udział w nich dodatkowe wynagrodzenie? Wiedza pani magister o funkcjonowaniu Sejmu mnie po prostu zadziwia. Mam wszak jednak nadzieję, że żaden dyrektor placówki oświatowej w której jest pani magister zatrudniona nigdy nie wpadnie na pomysł, by prowadziła pani magister zajęcia z WOS... :rotfl:
A może odniesiemy się do pozostałych punktów, panie samorządowiec-związkowiec? I dobrze, że to podobni panu nie prowadzą wosu w szkołach https://wynagrodzenia.pl/monitor-plac/w ... -sejmowych
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Powtórzę: wiedza pani magister o funkcjonowaniu sejmowych komisji śledczych jest na poziomie niezbyt rozwiniętego przedszkolaka... Sugerowałbym zacząć się uczyć, chcociaż nie wiem, czy w przypadku pani magister na naukę nie jest za późno...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 1 lipca 2019, 13:09 Hmm... Powtórzę: wiedza pani magister o funkcjonowaniu sejmowych komisji śledczych jest na poziomie niezbyt rozwiniętego przedszkolaka... Sugerowałbym zacząć się uczyć, chcociaż nie wiem, czy w przypadku pani magister na naukę nie jest za późno...
Sugerowałabym nie robić z siebie idioty, naprawdę. Ponadto "eksperci" wątpliwej proweniencji też wzięli swoje https://www.rp.pl/Polityka/310309929-Ko ... wanie.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

i żeby członkowie mogli napchać kieszenie, a panna Wasserman zaistnieć.
Hmm... Pani magister się skupi na swoich słowach. I pani magister udwodni, że czlonkowie (tłumaczyć pani magister czym różni się członek sejmowej komisji śledczej od eksperta?) zasiadają w komisji śledczej ds. Amber Gold, by "mogli napchać kieszenie"... Mnie w sumie to nie przeszkadza, może pani magister dalej się kompromitować, bo nic mnie tak nie bawi jak kompromitowanie się przedstawicielki Totalnej Opozycji na tutejszym forum... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 1 lipca 2019, 13:52
i żeby członkowie mogli napchać kieszenie, a panna Wasserman zaistnieć.
Hmm... Pani magister się skupi na swoich słowach. I pani magister udwodni, że czlonkowie (tłumaczyć pani magister czym różni się członek sejmowej komisji śledczej od eksperta?) zasiadają w komisji śledczej ds. Amber Gold, by "mogli napchać kieszenie"... Mnie w sumie to nie przeszkadza, może pani magister dalej się kompromitować, bo nic mnie tak nie bawi jak kompromitowanie się przedstawicielki Totalnej Opozycji na tutejszym forum... :rotfl:
Pan związkowiec-samorządowiec dalej nie ogarnia, że przewodniczący i członkowie komisji dostają dodatki do diet poselskich za zasiadanie w komisji? Ponadto zatrudnianie "ekspertów", zwłaszcza tak "kompetentnych" za pieniądze podatnika nie bardzo wpisuje się w mit oszczędnego państwa. I jeszcze niech pan parę razy powtórzy tę bzdurę o totalnej opozycji, to może jakaś ciemnota uwierzy.
ODPOWIEDZ