PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No właśnie. Niech sobie porównają, który mówi o wojnie, wrogach, kryminale, a który po prostu wyśmiewa prymitywną akcję. Ach i poczytają artykuł, ktory jest neutralny i do tego mowi prawdę https://www.rp.pl/Komentarze/190709822- ... 8MpJJZq0Qg
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Bardzo lubię czytać "neutralne" i "mówiące prawdę" artykuły napisane przez kogoś, kto jeszcze 1 lipca pisał na twitterze "Wiewiórki coraz głośniej o tym, że Timmermans bardzo się przez noc wzmocnił. Jeśli przywódcy państw wyznaczą go dziś na ich kandydata na szefa Komisji Europejskiej, polski rząd znajdzie się delikatnie rzecz biorąc w sytuacji nie do końca komfortowej"... :rotfl: Innymi słowy, gdyby został wyznaczony Franek to byłoby fatalnie dla rządu M. Morawieckiego, gdy zaś została wyznaczona Urszula to jest jeszcze gorzej... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No i jednak nie przeczytał, a przynajmniej nie do końca. Czemu mnie to nie dziwi?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Niech sobie pani magister imaginuje, że czytam każdy tekst do którego link pani magister zamieszcza... Więcej, sądzę, że jestem jednym z nielicznych uczestników tego forum, który czyta teksty zamieszczane przez panią magister... :rotfl:

p.s.

Posiadam (a pochwalę się!) też umiejętność podsumowania jednym zdaniem tego, co niezbyt rozgarnięty "dziennikarz" pisze używając kilkudziesięciu zdań. Rozumiem jednak specyfikę zawodu: trzeba napisać jak najwięcej, bo "wierszówka" swoje wymagania ma... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 lipca 2019, 12:34 Hmm... Niech sobie pani magister imaginuje, że czytam każdy tekst do którego link pani magister zamieszcza... Więcej, sądzę, że jestem jednym z nielicznych uczestników tego forum, który czyta teksty zamieszczane przez panią magister... :rotfl:

p.s.

Posiadam (a pochwalę się!) też umiejętność podsumowania jednym zdaniem tego, co niezbyt rozgarnięty "dziennikarz" pisze używając kilkudziesięciu zdań. Rozumiem jednak specyfikę zawodu: trzeba napisać jak najwięcej, bo "wierszówka" swoje wymagania ma... :rotfl:
Mistrzem lania wody jest jednak bezapelacyjnie pan związkowiec-samorządowiec.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Pani magister proszę mi wierzyć ale to naprawdę nie jest moją winą, że pani magister nie potrafi myśleć samodzielnie, dokonywać analiz wydarzeń, tylko musi się pani magister podpierać opiniami innych. Gdyby pani magister zdarzyło się samodzielnie mysleć, to pewnie pani magister by zauważyła, że wczoraj wzięła w łeb narracja Totalnej Opozycji o Polsce, która na salonach unijnych nie ma nic do powiedzenia. Skoro zatem TO poniosla totalną klęskę, więc dziś od samego rana, by starannie uniknąć zwrócenia uwagi na ten fakt, wszelkiego rodzaju pudła rezonansowe suflują przekaz, iż M. Morawiecki przegral, bo zamiast Franka będzie Urszula. Wy, przedstawiciele Totalnej Opozycji oddelegowani na lokalne fora, jesteście po prostu zabawnie śmieszni :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 lipca 2019, 14:06 Hmm... Pani magister proszę mi wierzyć ale to naprawdę nie jest moją winą, że pani magister nie potrafi myśleć samodzielnie, dokonywać analiz wydarzeń, tylko musi się pani magister podpierać opiniami innych. Gdyby pani magister zdarzyło się samodzielnie mysleć, to pewnie pani magister by zauważyła, że wczoraj wzięła w łeb narracja Totalnej Opozycji o Polsce, która na salonach unijnych nie ma nic do powiedzenia. Skoro zatem TO poniosla totalną klęskę, więc dziś od samego rana, by starannie uniknąć zwrócenia uwagi na ten fakt, wszelkiego rodzaju pudła rezonansowe suflują przekaz, iż M. Morawiecki przegral, bo zamiast Franka będzie Urszula. Wy, przedstawiciele Totalnej Opozycji oddelegowani na lokalne fora, jesteście po prostu zabawnie śmieszni :rotfl:
Lepiej panu? Sytuacji Polski to absolutnie nie zmieni, więc z czego się cieszyć?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Pani magister to jednak naprawdę nic nie rozumie...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Faktycznie, nie rozumiem, dlaczego pan związkowiec-samorządowiec ślepo upiera się przy swoim.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Pani magister - przedstawiam fakty! Naprawdę nie jest moją winą, że pani magister nie potrafi ich zrozumieć. Cóż... jak mawiał mój nauczyciel na zajęciach z filozofii "myślenie boli"...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 lipca 2019, 14:40 Pani magister - przedstawiam fakty! Naprawdę nie jest moją winą, że pani magister nie potrafi ich zrozumieć. Cóż... jak mawiał mój nauczyciel na zajęciach z filozofii "myślenie boli"...
Fakty? Nie zauważyłam. Skoro boli, proszę się nie wysilać.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Cóż... Musi pani magister iść do okulisty! Polecić jakiegoś? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 lipca 2019, 18:56 Cóż... Musi pani magister iść do okulisty! Polecić jakiegoś? ;)
Do okulisty to powinni pójść wszyscy, ktorzy napadli na europosła z Nowoczesnej, ktory głosował za Rosją, bo pewnie nie widzieli deklaracji z Helsinek z 17 maja tego roku, ktorą podpisała Polska, znaczy rząd. :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

europosła z Nowoczesnej
Hmm... Poda pani magister nazwisko tego europosła z Nowoczesnej? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 lipca 2019, 20:23
europosła z Nowoczesnej
Hmm... Poda pani magister nazwisko tego europosła z Nowoczesnej? :rotfl:
To pan nie wie, skoro tylko jeden zagłosował za? Czy nazwisko Mieszkowski coś panu mówi?
ODPOWIEDZ