dotacje i fundusze unijne

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
sebuś
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2015, 13:57

dotacje i fundusze unijne

Post autor: sebuś »

Szukam w Jaśle lub podliskich miastach osób lub instytucji, które zajmują sie pozyskiwaniem pieniedzy z funduszy i dotacji unijnych. Interesuje mnie pozyskanie takich środków na rozpoczęcie działalności turystycznej wynajem domków letniskowych. Prosze o pomoc w tej sprawie, ewentualnie o telefony adresy i nazwiska, osób które sie tym zajmują lub maja wiedzę na ten temat. Dziękuję
Awatar użytkownika
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 305
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:02
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: mironrak »

W stronę Rafinerii za Biedronką jest firma, która zajmuje się doradztwem w prowadzeniu działalności i pozyskiwaniem środków z UE. Podjedz tam i popytaj.
sebuś
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2015, 13:57

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: sebuś »

byłem na rafinerii , pytałem jeżdziłem dzwoniłem ale nikt dokładnie mi nie wskazał adresu wię jak bys mógł podać jakiś numer tel., albo konkretny adres to by było fajnie a i tak jeszcze raz się tam przejade dzięki
Awatar użytkownika
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 305
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:02
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: mironrak »

Sebuś mam nr telefonu do tej firmy, jeśli jesteś zainteresowany napisz na priv
golden
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 kwietnia 2016, 08:31

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: golden »

Myślicie, że uda mi się uzyskać fundusze na tamto centrum zdrowia (spa, siłka), o którym wspomniałem? Czy jest to potrzebne?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: Laura Diaz »

golden pisze:Myślicie, że uda mi się uzyskać fundusze na tamto centrum zdrowia (spa, siłka), o którym wspomniałem? Czy jest to potrzebne?
Czy ci się uda pozyskać dofinansowanie - zalezy to od instytucji, która ogłasza konkurs i w której złożysz wniosek. Jeżeli projekt uzyska odpowiednią liczbe punktów - przejdzie pozytywnie ocenę ekspertów i jest zgodny z polityką np zrównoważonego rozwoju (specjaliści od pozyskiwania funduszy wiedza, co to) - dostaniesz :) Skontaktuj się z jakąś firmą, która się tym zajmuje. Jasło, Krosno, ew. Rzeszów.
kakao
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 13:39

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: kakao »

golden pisze:Myślicie, że uda mi się uzyskać fundusze na tamto centrum zdrowia (spa, siłka), o którym wspomniałem? Czy jest to potrzebne?

Wiesz to czy jest potrzebne czy nie jest nieważne. Po necie krąży lista projektów które dostały dofinansowanie i dawno już nie istnieje. A jak się spojrzy to konia z rzędem temu kto uznał, że takie rzeczy były komukolwiek potrzebne.

Więc składaj się nawet nie zastanawiaj czy potrzebne. Urzędnicy nie patrzą na użyteczność, chyba, że czegoś się nauczyli ale wątpie. Unia celuje w nietrafione inwestyce.
Nutshell
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2016, 11:57
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: Nutshell »

Jeśli napiszesz dobry projekt i będzie się na papierze zgadzać wszystko nie koniecznie z rzeczywistością to uzyskasz.
tomek119
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 marca 2018, 10:02

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: tomek119 »

Jak się starać o te środki to jest bardzo trudno je uzyskać tak naprawdę
Awatar użytkownika
Mroova
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 lipca 2019, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: dotacje i fundusze unijne

Post autor: Mroova »

A czy słyszeliście coś o kolektorach słonecznych i o dofinansowaniu?
ODPOWIEDZ