PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6295
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Wiemy towarzyszu żbik, wiemy... Dla was to tylko "Prawda", ewentualnie "Młody Komsomolec"... :)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Sun Tzu pisze: 6 lipca 2019, 20:53 Hmm... Wirtualna Polska na czele której stoi synuś posłanki Platformy Obywatelskiej Joanny Fabisiak jest tak obiektywna jak babcia Jadzia Staniszkis od czasu, gdy córka została działaczką Nowoczesnej ...
za wiki: Tomasz Machała
Od 2011 do października 2016 był redaktorem naczelnym serwisu internetowego NaTemat.pl i prezesem spółek kontrolujących grupę. W listopadzie 2016 został dyrektorem zarządzającym segmentów wiadomości i biznes w Grupie Wirtualna Polska. Od lutego 2017 jest wiceprezesem Wirtualnej Polski ds. wydawniczych; podlegają mu wszystkie redakcje[2].
swego czasu użytkownik gara o tym wspominał
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6295
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Proszę podać "obiektywne " media. Chętnie się dowiem.
Hmm... Nie ma czegoś takiego pani magister jak "obiektywne media", więc już może sobie pani magister darować zamieszczanie linków... Chyba, że pani magister za to płacą... :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Sun Tzu pisze: 7 lipca 2019, 12:46
Proszę podać "obiektywne " media. Chętnie się dowiem.
Hmm... Nie ma czegoś takiego pani magister jak "obiektywne media", więc już może sobie pani magister darować zamieszczanie linków... Chyba, że pani magister za to płacą... :rotfl:
Prąd, woda i gaz..
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6295
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jedyne obiektywne :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 7 lipca 2019, 12:46
Proszę podać "obiektywne " media. Chętnie się dowiem.
Hmm... Nie ma czegoś takiego pani magister jak "obiektywne media", więc już może sobie pani magister darować zamieszczanie linków... Chyba, że pani magister za to płacą... :rotfl:
Z tym proszę do pana/i echo. I do grzeha.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nawet te nie są obiektywne, bo zawierają "opłaty przesyłowe" A tymczasem chętnych do powrotu do ojczyzny coraz wiecej. Czy wszyscy chcą zdążyć na imieninową imprezę jakiejś Anny? http://gazetaplus.pl/2197/wielka-akcja- ... iZE6R3go4g
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 7 lipca 2019, 12:55
Sun Tzu pisze: 7 lipca 2019, 12:46
Proszę podać "obiektywne " media. Chętnie się dowiem.
Hmm... Nie ma czegoś takiego pani magister jak "obiektywne media", więc już może sobie pani magister darować zamieszczanie linków... Chyba, że pani magister za to płacą... :rotfl:
Z tym proszę do pana/i echo. I do grzeha.
?
dragoness, Sun Tzu już to kiedyś tu mówił i ja się z Nim zgadzam prawie w całości.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Prawie robi wielką różnicę. Sugestia o placeniu jest obraźliwa, ale do chamstwa sie już przyzwyczaiłam. Widocznie w kręgach, w których obraca się nasz związkowiec-samorządowiec to norma.
parsi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 7 lipca 2019, 14:18

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: parsi »

PiS jest na samym przodzie, a opozycja nie potrafi się zebrać. Szkoda, że opozycja to też socjaliści. Brakuje wolnorynkowej partii, która potrafiłaby się zebrać i zdobyć dobry wynik.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 7 lipca 2019, 12:57 Nawet te nie są obiektywne, bo zawierają "opłaty przesyłowe" A tymczasem chętnych do powrotu do ojczyzny coraz wiecej. Czy wszyscy chcą zdążyć na imieninową imprezę jakiejś Anny? http://gazetaplus.pl/2197/wielka-akcja- ... iZE6R3go4g
Czego tu sie dziwic, ze chetnych do powrotu do Polski jest coraz wiecej ?
Od kilku ostatnich lat wreszcie zaczelo robic sie w Polsce w miare normalnie, to i emigranci mysla o powrocie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

echo pisze: 7 lipca 2019, 14:35
dragoness pisze: 7 lipca 2019, 12:57 Nawet te nie są obiektywne, bo zawierają "opłaty przesyłowe" A tymczasem chętnych do powrotu do ojczyzny coraz wiecej. Czy wszyscy chcą zdążyć na imieninową imprezę jakiejś Anny? http://gazetaplus.pl/2197/wielka-akcja- ... iZE6R3go4g
Czego tu sie dziwic, ze chetnych do powrotu do Polski jest coraz wiecej ?
Od kilku ostatnich lat wreszcie zaczelo robic sie w Polsce w miare normalnie, to i emigranci mysla o powrocie.
I wszyscy wracają jednym promem. tego samego dnia :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6295
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 7 lipca 2019, 13:56 Prawie robi wielką różnicę. Sugestia o placeniu jest obraźliwa, ale do chamstwa sie już przyzwyczaiłam. Widocznie w kręgach, w których obraca się nasz związkowiec-samorządowiec to norma.
Hmm... Do czego pani magister zdążyła się przyzwyczaić? Do myśli, że jest pani magister na tutejszym forum swoistym "pudłem rezonansowym", które ma wzmacniać przekaz suflowany przez "obiektywne" media pokroju wp.pl, onet.pl, Lisweeka, oko.press czy "żaGieWu" i temu ma służyć wklejanie linków z tekstami z tych "obiektywnych" mediów? Czy może pani magister już sama uwierzyła w swój ponadczasowy "obiektywizm"? :orany:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 7 lipca 2019, 14:51
dragoness pisze: 7 lipca 2019, 13:56 Prawie robi wielką różnicę. Sugestia o placeniu jest obraźliwa, ale do chamstwa sie już przyzwyczaiłam. Widocznie w kręgach, w których obraca się nasz związkowiec-samorządowiec to norma.
Hmm... Do czego pani magister zdążyła się przyzwyczaić? Do myśli, że jest pani magister na tutejszym forum swoistym "pudłem rezonansowym", które ma wzmacniać przekaz suflowany przez "obiektywne" media pokroju wp.pl, onet.pl, Lisweeka, oko.press czy "żaGieWu" i temu ma służyć wklejanie linków z tekstami z tych "obiektywnych" mediów? Czy może pani magister już sama uwierzyła w swój ponadczasowy "obiektywizm"? :orany:
Zdążyłam się przyzwyczaić do chamstwa i obraźliwych sugestii w pana wykonaniu.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 7 lipca 2019, 14:51
Sun Tzu pisze: 7 lipca 2019, 14:51
dragoness pisze: 7 lipca 2019, 13:56 Prawie robi wielką różnicę. Sugestia o placeniu jest obraźliwa, ale do chamstwa sie już przyzwyczaiłam. Widocznie w kręgach, w których obraca się nasz związkowiec-samorządowiec to norma.
Hmm... Do czego pani magister zdążyła się przyzwyczaić? Do myśli, że jest pani magister na tutejszym forum swoistym "pudłem rezonansowym", które ma wzmacniać przekaz suflowany przez "obiektywne" media pokroju wp.pl, onet.pl, Lisweeka, oko.press czy "żaGieWu" i temu ma służyć wklejanie linków z tekstami z tych "obiektywnych" mediów? Czy może pani magister już sama uwierzyła w swój ponadczasowy "obiektywizm"? :orany:
Zdążyłam się przyzwyczaić do chamstwa i obraźliwych sugestii w pana wykonaniu.
Pani dragoness: "przyganial kociol garnkowi."
ODPOWIEDZ