PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

grzeh pisze: 7 lipca 2019, 23:43 czyli nic się od Ciebie nie dowiemy.
normalne. linkami zarzucisz całe forum
ale jak ktoś coś się chce dopytać to Ciebie nie ma..
Tetrycy tak maja.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 7 lipca 2019, 23:43 czyli nic się od Ciebie nie dowiemy.
normalne. linkami zarzucisz całe forum
ale jak ktoś coś się chce dopytać to Ciebie nie ma..
Jeżeli nie rozumiesz, co piszę, to jesteś, przykro mi to stwierdzić, tępy, albo świadomie takiego udajesz.
akcji trollingowych mamy coraz więcej na polskim Twitterze. I łatwo się na nie nabrać - podsumowuje.
Zawsze twierdziłam, że Twitter jest dla mało rozwiniętych intelektualnie, skoro stać ich na napisanie jedynie 150 znaków. Świetnie się więc nadaje dla uprawiania polityki. Osobnik echo się łaskawie ode mnie odwali, znajdzie sobie inne hobby, bo, uświadamiam, w internecie nikt anonimowy nie jest. I zanim użyje jakiegoś "mądrego" słowa, znajdzie jego znaczenie w słowniku, żeby nie wyjść na durnia.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 8 lipca 2019, 09:05
grzeh pisze: 7 lipca 2019, 23:43 czyli nic się od Ciebie nie dowiemy.
normalne. linkami zarzucisz całe forum
ale jak ktoś coś się chce dopytać to Ciebie nie ma..
Jeżeli nie rozumiesz, co piszę, to jesteś, przykro mi to stwierdzić, tępy, albo świadomie takiego udajesz.
akcji trollingowych mamy coraz więcej na polskim Twitterze. I łatwo się na nie nabrać - podsumowuje.
Zawsze twierdziłam, że Twitter jest dla mało rozwiniętych intelektualnie, skoro stać ich na napisanie jedynie 150 znaków. Świetnie się więc nadaje dla uprawiania polityki. Osobnik echo się łaskawie ode mnie odwali, znajdzie sobie inne hobby, bo, uświadamiam, w internecie nikt anonimowy nie jest. I zanim użyje jakiegoś "mądrego" słowa, znajdzie jego znaczenie w słowniku, żeby nie wyjść na durnia.
I kto tutaj trolluje ?
Przyrownujesz ludzi do psow !
Wyzywasz ich od durni i tempakow !
A sama zachowujesz sie jak stara zgryzliwa suka.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Wyluzuj, osobniku echo, bo ci żyłka pęknie. W niektórych przypadkach porównanie człowieka do psa jest zaszczytem... dla człowieka. Chyba tEMpak piszemy inaczej, prawda? Co za tym idzie, nie muszę nikogo wyzywać. Pisz w temacie wątku, albo załóż osobny, jeśli tak bardzo cię fascynuję.
Ad rem, słowa miłości od prezesa https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 8 lipca 2019, 09:05
grzeh pisze: 7 lipca 2019, 23:43 czyli nic się od Ciebie nie dowiemy.
normalne. linkami zarzucisz całe forum
ale jak ktoś coś się chce dopytać to Ciebie nie ma..
Jeżeli nie rozumiesz, co piszę, to jesteś, przykro mi to stwierdzić, tępy, albo świadomie takiego udajesz.
...
Fakty są takie:
zarzucasz forum linkami a jak ktoś chce się od Ciebie dowiedzieć co tam w nich jest naprawdę tak ciekawego - to Ty uciekasz od odpowiedzi, obrażasz rozmówce i.. wrzucasz kolejne linki.

A prawda jest zapewne taka że te linki to kolejne idiotyzmy na które dałaś się nabrać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Fakt jest taki, że jeśli ktoś nie rozumie, co czyta i trzeba mu streszczać, to coś z nim nie w porządku.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Gdyby tak było, to pani magister musiałaby ograniczyć aktywność do minimum... Ale, jak to mówią: drogowskaz nie musi kroczyć drogą, którą wskazuje... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 8 lipca 2019, 20:51 Hmm... Gdyby tak było, to pani magister musiałaby ograniczyć aktywność do minimum... Ale, jak to mówią: drogowskaz nie musi kroczyć drogą, którą wskazuje... :rotfl:
A pan w ogóle by zniknął.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

... napisała specjalistka od "kopiuj - wklej"... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 8 lipca 2019, 23:15 ... napisała specjalistka od "kopiuj - wklej"... :rotfl:
Specjalista od kopiuj wklej to grzeh.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 8 lipca 2019, 13:36 Wyluzuj, osobniku echo, bo ci żyłka pęknie. W niektórych przypadkach porównanie człowieka do psa jest zaszczytem... dla człowieka. Chyba tEMpak piszemy inaczej, prawda? Co za tym idzie, nie muszę nikogo wyzywać. Pisz w temacie wątku, albo załóż osobny, jeśli tak bardzo cię fascynuję.
Ad rem, słowa miłości od prezesa https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Moze dla ciebie jest zaszczytem porownywanie kogos do bezdusznego zwierzecia, ale nie dla mnie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

echo pisze: 9 lipca 2019, 04:20
dragoness pisze: 8 lipca 2019, 13:36 Wyluzuj, osobniku echo, bo ci żyłka pęknie. W niektórych przypadkach porównanie człowieka do psa jest zaszczytem... dla człowieka. Chyba tEMpak piszemy inaczej, prawda? Co za tym idzie, nie muszę nikogo wyzywać. Pisz w temacie wątku, albo załóż osobny, jeśli tak bardzo cię fascynuję.
Ad rem, słowa miłości od prezesa https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Moze dla ciebie jest zaszczytem porownywanie kogos do bezdusznego zwierzecia, ale nie dla mnie.
Twój problem. No to teraz coś w temacie wątku poprosimy. O, na przyklad coś takiego, dowód na upolitycznianie sądów i obsadzanie stanowisk "swoimi" https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ie/f2c8210
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

W 2016 roku sędzia Mazur został uhonorowany tytułem "Europejskiego Sędziego 2015" za uzasadnienie wyroku o niedopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do Stanów Zjednoczonych.
Hmm... To prawdziwa tragedia, że stanowisko stracił sędzia, który nie dopuścił do ekstradycji wybitnego reżysera Romana Polańskiego do USA! Pani magister przypomni z jakiego powodu ci Amerykanie chcieli sprowadzić do swego kraju tego wybitnego reżysera? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 9 lipca 2019, 10:56
W 2016 roku sędzia Mazur został uhonorowany tytułem "Europejskiego Sędziego 2015" za uzasadnienie wyroku o niedopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do Stanów Zjednoczonych.
Hmm... To prawdziwa tragedia, że stanowisko stracił sędzia, który nie dopuścił do ekstradycji wybitnego reżysera Romana Polańskiego do USA! Pani magister przypomni z jakiego powodu ci Amerykanie chcieli sprowadzić do swego kraju tego wybitnego reżysera? :rotfl:
To prawdziwe szczęście, że na jego miejsce przyszedł tak wybitny sędzia https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ka/11qm0lc
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Przyznanie, że Amerykanie chcieli ekstradycji R. Polańskiego, by mu postawić zarzut pedofilii było za trudne? Pani magister boi się stwierdzenia, że sędzia Dariusz Mazur uniemożliwił postawienie zarzutów pedofilowi? Bo pedofilia jest okropnie zła, jak dotyczy księdza a jest tylko przejawem artystycznej niepokorności, gdy dotyczy R. Polańskiego, czyli kogoś z towarzystwa? Hipokrytes mógłby od pani magister pobierać nauki... :rotfl:
ODPOWIEDZ