PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

echo pisze: 10 lipca 2019, 14:01 Pani dragoness nie odpowiada na niewygodne pygtania, a to pytanie nalezy do tej grupy. Stara sie zawijac gowno w zlote papierki i zarzucac forum kolejnymi linkami, ktorych wiarygodnosc jest conajmniej watpliwa. Jezeli odpowie TAK bedzie zle, bo przyzna sie do bledu, a to nie w jej stylu. Jezeli odpowie NIE bedzie jeszcze gorzej, wiec lepiej skoczyc na inny temat i probowac pomanimupolowac przy nim.
Nie wiem, gdzie pracujesz i co zawijasz, ale i tak współczuję.
Hmm... Czekam na odpowiedź na pytanie pani magister...
Zapytam po raz kolejny, bo chyba trafiłam na tępaków; czy TAKA była przyczyna odwołania? I czy na to miejsce przyszedł ktoś bardziej kompetentny? A skoro już muszę się z wami użerać; NIE MIAŁABYM nic przeciwko odwołaniu, gdyby nastąpiło z merytorycznych powodów i z godnym następcą.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 10 lipca 2019, 15:10
echo pisze: 10 lipca 2019, 14:01 Pani dragoness nie odpowiada na niewygodne pygtania, a to pytanie nalezy do tej grupy. Stara sie zawijac gowno w zlote papierki i zarzucac forum kolejnymi linkami, ktorych wiarygodnosc jest conajmniej watpliwa. Jezeli odpowie TAK bedzie zle, bo przyzna sie do bledu, a to nie w jej stylu. Jezeli odpowie NIE bedzie jeszcze gorzej, wiec lepiej skoczyc na inny temat i probowac pomanimupolowac przy nim.
Nie wiem, gdzie pracujesz i co zawijasz, ale i tak współczuję.
Hmm... Czekam na odpowiedź na pytanie pani magister...
Zapytam po raz kolejny, bo chyba trafiłam na tępaków; czy TAKA była przyczyna odwołania? I czy na to miejsce przyszedł ktoś bardziej kompetentny? A skoro już muszę się z wami użerać; NIE MIAŁABYM nic przeciwko odwołaniu, gdyby nastąpiło z merytorycznych powodów i z godnym następcą.
Merytoryczne powody byly wiec skoncz to swoje pier......e tepa tetryczko. Zachowujesz sie jak piepszony agengt Walesa (nie kcem ale muszem, bo ruska agentura nakazuje). Twoje rozumowanie polega na tym, ze wszyscy dookola to tepaki, a ja belfer musze ich prostowac - zalosna jestes, ale to jest dosc czesty syndrom i choroba zawodowa nauczycieli.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Pani magister dragoness, czy pani magister rozumie sens pytania, które pani magister zadałem? :szok:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

A tymczasem w Brukseli kolejny sukces ekipy zwycięzców....

Obrazek

p.s.

Ciekawe czy prezes kupił już kwiaty ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Merytoryczne powody byly (JAKIE???)wiec skoncz to swoje pier......e tepa tetryczko. Zachowujesz sie jak piepszony agengt Walesa (nie kcem ale muszem, bo ruska agentura nakazuje). Twoje rozumowanie polega na tym, ze wszyscy dookola to tepaki, a ja belfer musze ich prostowac - zalosna jestes, ale to jest dosc czesty syndrom i choroba zawodowa nauczycieli.
Oprócz inwektyw i błędów ortograficznych masz coś do powiedzenia? I prosiłam o sprawdzenie znaczenia słowa, żebyś nie wychodził na durnia?
Panie Sun Tzu, na pytanie odpowiedziałam, to NIE BYŁ powód zwolnienia, więc nie będę bawić się w słowne gierki, zwłaszcza, że lekarze orzekli, że Polański nie jest pedofilem. A tu coś do poczytania https://party.pl/newsy/sprawa-romana-po ... -85911-r1/
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Dragoness wrzuca linki z party.pl
Jest grubo :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze: 10 lipca 2019, 22:03 Dragoness wrzuca linki z party.pl
Jest grubo :)
Gara merytorycznie jak zwykle.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Może pani magister wskazać na swój post w którym udzieliła pani magister odpowiedzi na zadane pytanie? Mam powtórzyć to pytanie? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 10 lipca 2019, 22:31 Hmm... Może pani magister wskazać na swój post w którym udzieliła pani magister odpowiedzi na zadane pytanie? Mam powtórzyć to pytanie? :rotfl:
Nie.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

gara pisze: 10 lipca 2019, 22:03 Dragoness wrzuca linki z party.pl
Jest grubo :)
Bo to pier......ta baba jest.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

Łyssy pisze: 10 lipca 2019, 16:47 A tymczasem w Brukseli kolejny sukces ekipy zwycięzców....

Obrazek

p.s.

Ciekawe czy prezes kupił już kwiaty ???
Gdyby Beata Szydlo byla sprzedajna suka jak Tusek, to by byla pierwsza dama Europy, ale ze blokowala naplyw scierwa do Polski i byla przeciwna karcie lgbt wiec taki wynik - WIELKI SZACUN !
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Rozumiem, że masz już bukiet gotowy ?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Twoja radość lyssy z faktu, że przedstawiciel Polski nie został wybrany na stanowisko przewodniczącego komisji w Parlamencie Europejskim jest - jak widzę - wielka... Sądzę, że powinieneś wysłać list z gratulacjami do tych, którzy głosowali przeciw! Proponuję ci nawet podpis: #twojszwab...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

echo pisze: 11 lipca 2019, 01:17
gara pisze: 10 lipca 2019, 22:03 Dragoness wrzuca linki z party.pl
Jest grubo :)
Bo to pier......ta baba jest.
Słoneczko, znajdź sobie kobietę, ode mnie się odczep, bo pomyślę, że masz obsesję. A obrazić może mnie ktoś dorównujący mi poziomem. Mnie sytuacja z Beatką Szydło raczej smuci, bo to pokazuje, na jakiej pozycji stoi w tej chwili w Unii nasz rząd.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Gdybym był tak złośliwy jak nie jestem to zasugerowałbym, by pani magister zrobiła sobie przyspieszony kurs z rozkładu mandatów w Parlamencie Europejskim z podziałem na poszczególne ugrupowania polityczne połączony z nauką rozumienia czym się różni polski rząd od rozkładu mandatów w PE ale nie jestem aż tak złosliwy, więc może sobie pani magister - jako opozycyjna intelektualista - dalej mieszać pojęcia... I pisać swoje dragonesski... :rotfl:
ODPOWIEDZ