PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 11 lipca 2019, 10:17 Hmm... Gdybym był tak złośliwy jak nie jestem to zasugerowałbym, by pani magister zrobiła sobie przyspieszony kurs z rozkładu mandatów w Parlamencie Europejskim z podziałem na poszczególne ugrupowania polityczne połączony z nauką rozumienia czym się różni polski rząd od rozkładu mandatów w PE ale nie jestem aż tak złosliwy, więc może sobie pani magister - jako opozycyjna intelektualista - dalej mieszać pojęcia... I pisać swoje dragonesski... :rotfl:
Nie ma co zaklinać rzeczywistości i wyzłośliwiać się, bo zdobędzie pan zaszczytny tytuł tetryka, który pan echo pewnie myli z lewakiem :D Pani Szydło kojarzona jest z PiS która to partia tworzy nasz rząd, chyba że za jej przegraną stały względy merytoryczne, jak w przypadku sędziego Mazura, dyrektorów stadnin, teatrów i muzeów.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... dy/0cmkjqd

Totalna opozycja skoncentrowana maksymalnie na prawach społeczności LGBT do paradowania z gołymi tyłkami po ulicach, zdemoralizowanych księżach, a tymczasem rząd buduje pozycję gospodarczą Polski. Ostatnio czytałem w prasie zagranicznej, że Polska jest w tym roku czwartym najszybciej rozwijającym się krajem świata.
I tak powinno być. Rząd pracuje, a opozycja szuka haków, gdzie się da i cieszy się, że PIS nie jest popierany w Brukseli. No, jak ma być popierany, skoro Polska jest o krok od bycia w G20. Polskę się popiera i klepie po plecach, gdy jest słaba. Wtedy to można nawet jakieś stanowisko przytulić.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze: 11 lipca 2019, 08:59 Hmm... Twoja radość lyssy z faktu, że przedstawiciel Polski nie został wybrany na stanowisko przewodniczącego komisji w Parlamencie Europejskim jest - jak widzę - wielka... Sądzę, że powinieneś wysłać list z gratulacjami do tych, którzy głosowali przeciw! Proponuję ci nawet podpis: #twojszwab...
Acha, czy według pańskiej, pisowskiej, "logiki" byle miernota byle nasza , tak ???

Zaczynam powoli was rozumieć, choć nie ukrywam, przychodzi z dużym trudem, a wręcz z obrzydzeniem...

Na osłodę macie Wicia San Escobara jako I wiceprzewodniczącego komisji polityki zagranicznej UE, i tyle jeszcze nieznanych krajów do odkrycia.....

Proponuję abyś wysłał list z gratulacjami, proponuję ci nawet podPiS

#dzbanalenasz
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

człowiek z lasu pisze: 11 lipca 2019, 11:28 https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... dy/0cmkjqd

Totalna opozycja skoncentrowana maksymalnie na prawach społeczności LGBT do paradowania z gołymi tyłkami po ulicach, zdemoralizowanych księżach, a tymczasem rząd buduje pozycję gospodarczą Polski. Ostatnio czytałem w prasie zagranicznej, że Polska jest w tym roku czwartym najszybciej rozwijającym się krajem świata.
I tak powinno być. Rząd pracuje, a opozycja szuka haków, gdzie się da i cieszy się, że PIS nie jest popierany w Brukseli. No, jak ma być popierany, skoro Polska jest o krok od bycia w G20. Polskę się popiera i klepie po plecach, gdy jest słaba. Wtedy to można nawet jakieś stanowisko przytulić.
To kiedy Pan wraca ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Łyssy pisze: 11 lipca 2019, 13:31
człowiek z lasu pisze: 11 lipca 2019, 11:28 https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... dy/0cmkjqd

Totalna opozycja skoncentrowana maksymalnie na prawach społeczności LGBT do paradowania z gołymi tyłkami po ulicach, zdemoralizowanych księżach, a tymczasem rząd buduje pozycję gospodarczą Polski. Ostatnio czytałem w prasie zagranicznej, że Polska jest w tym roku czwartym najszybciej rozwijającym się krajem świata.
I tak powineszyłno być. Rząieszył.d pracuje, a opozycja szuka haków, gdzie się da i cieszy się, że PIS nie jest popierany w B rukseli. No, jak ma być popierany, skoro Polska jest o krok od bycia w G20. Polskę się popiera i klepie po plecach, gdy jest słaba. Wtedy to można nawet jakieś stanowisko przytulić.
To kiedy Pan wraca ?
No, a jakie to ma znaczenie, żeby aż w internetach o tym pisać? Gdyby Polska rozwijała się za Tuska, też bym się cieszył. Nie jestem przecież fanatykiem z totalnej opozycji.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 11 lipca 2019, 09:33
echo pisze: 11 lipca 2019, 01:17
gara pisze: 10 lipca 2019, 22:03 Dragoness wrzuca linki z party.pl
Jest grubo :)
Bo to pier......ta baba jest.
Słoneczko, znajdź sobie kobietę, ode mnie się odczep, bo pomyślę, że masz obsesję. A obrazić może mnie ktoś dorównujący mi poziomem. Mnie sytuacja z Beatką Szydło raczej smuci, bo to pokazuje, na jakiej pozycji stoi w tej chwili w Unii nasz rząd.
Coraz wiecej panstw dostrzega, ze w UE dzieje sie zle. Caly ten piepszony zlepek powinien sie rozpasc. To jak biblijna wieza Babel, gdzie tworzy sie nierowne prawa sprzyjajace w wiekszosci interesom hitlerowsko-napoleonskim. Nie jestes szwabem badz zabojadem, to nalezysz do ludu drugiego sortu. Mielismy wojny na szabelki, strzelby, pistolety, dziala i armaty, a teraz mamy wojne gospodarcza i znowu kur.. z udzialem tych dwoch panstw. Poraz kolejny historia zatacza krag.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków, dalej się nawet wyliczać nie chce. Wieczne narzekanie, jakim to Winkelriedem narodów jesteśmy, ale większość problemów z sąsiadami i innymi państwami prokurujemy sobie na własne życzenie. A ugrupowanie, z ktorym PiS chce sie sprzymierzyć jest ups, prorosyjskie https://wiesci24.pl/2019/07/11/gigantyc ... EjR7TFbLaU
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków.

Skąd taka pewność?
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 11 lipca 2019, 16:33 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków, dalej się nawet wyliczać nie chce. Wieczne narzekanie, jakim to Winkelriedem narodów jesteśmy, ale większość problemów z sąsiadami i innymi państwami prokurujemy sobie na własne życzenie. A ugrupowanie, z ktorym PiS chce sie sprzymierzyć jest ups, prorosyjskie https://wiesci24.pl/2019/07/11/gigantyc ... EjR7TFbLaU
I znowu link dragonesa, ktory nie trzyma sie kupy-[...]. Proruska i progermanska polityke, to raczej popiera obecna opozycja ze Schetyna (czlowiekiem bez karku) i Tuskiem-klamczuszkiem na czele. Kazda myslaca osoba w tym kraju przeciez dostrzega, ze Polska coraz bardziej zaciesnia stosunki z USA, wiec jak to sie ma do kolejnych herezji dragonesy.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 16:45 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków.

Skąd taka pewność?
Nawet nie pytaj, bo Ci nie odpowie. Bedzie tylko bzyczec, jak upierdliwa mucha. Bedzie tylko syczec, jak jadowity waz, byle tylko nie drazyc tematu, ktory sama wywoluje - typowy forumowy troll.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 16:45 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków.

Skąd taka pewność?
To nie wiedza tajemna ani prawda objawiona. Zdarzyło Ci się na pewno widzieć „co chwile” tablice w miejscach budów, przebudowy czy renowacji obiektów z info, ze z to funduszy unijnych.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

echo pisze: 11 lipca 2019, 17:13
dragoness pisze: 11 lipca 2019, 16:33 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków, dalej się nawet wyliczać nie chce. Wieczne narzekanie, jakim to Winkelriedem narodów jesteśmy, ale większość problemów z sąsiadami i innymi państwami prokurujemy sobie na własne życzenie. A ugrupowanie, z ktorym PiS chce sie sprzymierzyć jest ups, prorosyjskie https://wiesci24.pl/2019/07/11/gigantyc ... EjR7TFbLaU
I znowu link dragonesa, ktory nie trzyma sie kupy-[...]. Proruska i progermanska polityke, to raczej popiera obecna opozycja ze Schetyna (czlowiekiem bez karku) i Tuskiem-klamczuszkiem na czele. Kazda myslaca osoba w tym kraju przeciez dostrzega, ze Polska coraz bardziej zaciesnia stosunki z USA, wiec jak to sie ma do kolejnych herezji dragonesy.
UE jest swoistym imperium. Jesteśmy wciąż jego częścią. Nie schrzanmy tego.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 11 lipca 2019, 16:33 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków, dalej się nawet wyliczać nie chce. Wieczne narzekanie, jakim to Winkelriedem narodów jesteśmy, ale większość problemów z sąsiadami i innymi państwami prokurujemy sobie na własne życzenie. A ugrupowanie, z ktorym PiS chce sie sprzymierzyć jest ups, prorosyjskie https://wiesci24.pl/2019/07/11/gigantyc ... EjR7TFbLaU
Hmm... Pani magister to tak na trzeźwo pisała??? :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

echo pisze: 11 lipca 2019, 17:13
dragoness pisze: 11 lipca 2019, 16:33 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków, dalej się nawet wyliczać nie chce. Wieczne narzekanie, jakim to Winkelriedem narodów jesteśmy, ale większość problemów z sąsiadami i innymi państwami prokurujemy sobie na własne życzenie. A ugrupowanie, z ktorym PiS chce sie sprzymierzyć jest ups, prorosyjskie https://wiesci24.pl/2019/07/11/gigantyc ... EjR7TFbLaU
I znowu link dragonesa, ktory nie trzyma sie kupy-[...]. Proruska i progermanska polityke, to raczej popiera obecna opozycja ze Schetyna (czlowiekiem bez karku) i Tuskiem-klamczuszkiem na czele. Kazda myslaca osoba w tym kraju przeciez dostrzega, ze Polska coraz bardziej zaciesnia stosunki z USA, wiec jak to sie ma do kolejnych herezji dragonesy.
Biedny człowieczku, jesteś strasznie przywiązany do pewnych mediów niezależnych (od rozumu). Przekręcanie i próba odmiany mojego nicka są na poziomie przedszkola. Czemu mnie to nie dziwi? Strasznie jesteś, dzieciaku zawzięty na moją skromną osobę. Twoja forumowa aktywność sprowadza się do jednego wątku, w którym, zamiast napisać coś konstruktywnego, wydalasz z siebie złośliwości na mój temat. Biorąc pod uwagę fakt, że najprawdopodobniej w ogóle mnie nie znasz, jest to zastanawiające. I zabawne.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

Mosznicki pisze: 11 lipca 2019, 17:27
echo pisze: 11 lipca 2019, 17:13
dragoness pisze: 11 lipca 2019, 16:33 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków, dalej się nawet wyliczać nie chce. Wieczne narzekanie, jakim to Winkelriedem narodów jesteśmy, ale większość problemów z sąsiadami i innymi państwami prokurujemy sobie na własne życzenie. A ugrupowanie, z ktorym PiS chce sie sprzymierzyć jest ups, prorosyjskie https://wiesci24.pl/2019/07/11/gigantyc ... EjR7TFbLaU
I znowu link dragonesa, ktory nie trzyma sie kupy-[...]. Proruska i progermanska polityke, to raczej popiera obecna opozycja ze Schetyna (czlowiekiem bez karku) i Tuskiem-klamczuszkiem na czele. Kazda myslaca osoba w tym kraju przeciez dostrzega, ze Polska coraz bardziej zaciesnia stosunki z USA, wiec jak to sie ma do kolejnych herezji dragonesy.
UE jest swoistym imperium. Jesteśmy wciąż jego częścią. Nie schrzanmy tego.

Tak UE to imperium, ale na glinianych nogach.
ODPOWIEDZ