PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 11 lipca 2019, 18:53
echo pisze: 11 lipca 2019, 17:13
dragoness pisze: 11 lipca 2019, 16:33 Bez tej paskudnej Unii nie byłoby dróg, obwodnic, sprzętów szkolnych i darmowych kursów dla dzieciaków, dalej się nawet wyliczać nie chce. Wieczne narzekanie, jakim to Winkelriedem narodów jesteśmy, ale większość problemów z sąsiadami i innymi państwami prokurujemy sobie na własne życzenie. A ugrupowanie, z ktorym PiS chce sie sprzymierzyć jest ups, prorosyjskie https://wiesci24.pl/2019/07/11/gigantyc ... EjR7TFbLaU
I znowu link dragonesa, ktory nie trzyma sie kupy-[...]. Proruska i progermanska polityke, to raczej popiera obecna opozycja ze Schetyna (czlowiekiem bez karku) i Tuskiem-klamczuszkiem na czele. Kazda myslaca osoba w tym kraju przeciez dostrzega, ze Polska coraz bardziej zaciesnia stosunki z USA, wiec jak to sie ma do kolejnych herezji dragonesy.
Biedny człowieczku, jesteś strasznie przywiązany do pewnych mediów niezależnych (od rozumu). Przekręcanie i próba odmiany mojego nicka są na poziomie przedszkola. Czemu mnie to nie dziwi? Strasznie jesteś, dzieciaku zawzięty na moją skromną osobę. Twoja forumowa aktywność sprowadza się do jednego wątku, w którym, zamiast napisać coś konstruktywnego, wydalasz z siebie złośliwości na mój temat. Biorąc pod uwagę fakt, że najprawdopodobniej w ogóle mnie nie znasz, jest to zastanawiające. I zabawne.
Trolle tak na mnie dzialaja.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 11 lipca 2019, 17:25
To nie wiedza tajemna ani prawda objawiona. Zdarzyło Ci się na pewno widzieć „co chwile” tablice w miejscach budów, przebudowy czy renowacji obiektów z info, ze z to funduszy unijnych.
Zdarzyło mi się również widzieć tego typu filmiki:

https://www.youtube.com/watch?v=MoqsKno5PiY

a na napisać to sobie mogą co chcą, co nie zawsze jest zgodne z prawdą
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Słoninku, wejdź na mój profil, naciśnij przycisk "Dodaj do wrogów" i z głowy masz mnie i moje wpisy. No chyba ze się lubisz niezdrowo podniecać.
Zdarzyło mi się również widzieć tego typu filmiki:

https://www.youtube.com/watch?v=MoqsKno5PiY

a na napisać to sobie mogą co chcą, co nie zawsze jest zgodne z prawdą
Pan żartuje, prawda? Uważa pan, że fundusze unijne to oszustwo? To ciekawe, kto dał mojej szkole dofinansowanie w projekcie unijnym? KRASNOLUDKI?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Podatnicy, a kto inny? :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 19:35 Podatnicy, a kto inny? :D
Matko kochana, to Polska jest aż tak bogata? I proszę nie mówić, ile to w tę paskudną Unię wpompowaliśmy, bo otrzymaliśmy o wiele więcej.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

i otrzymaliśmy również wiele innych zakazów, nakazów, GMO LGBT i inne cuda. Skoro Unia jest taka niezbędna to jak inne kraje funkcjonują dobrze bez Unii?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 19:57 i otrzymaliśmy również wiele innych zakazów, nakazów, GMO LGBT i inne cuda. Skoro Unia jest taka niezbędna to jak inne kraje funkcjonują dobrze bez Unii?
Hm... ile jest tych krajów? Szwajcaria, Norwegia, Białoruś, , Ukraina, Mołdawia, Rosja, Turcja, Islandia, Malta, no i te popierdułki jak Andorra. ILE faktycznie dobrze sobie radzi?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Widzę że za trudne pytanie, zadam inne, co się działo z Polską miedzy rokiem 1990, a 2000?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 20:09 Widzę że za trudne pytanie, zadam inne, co się działo z Polską miedzy rokiem 1990, a 2000?
Pan nie pamięta? Bo ja tak i uważam, że cudów nie było.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Nie było cudów owszem, ale czego Pani oczekiwała po upadku komunizmu? Że w przeciągu kilku lat będziemy krajem mlekiem i miodem płynącym? Bo ja nie. Ale widziałem, jak prężnie rozwijał się kraj, ile powstało firm, ile ludzi miało pracę, jak w choćby w Jaśle funcjonował Gamrat czy Pektowin dając pracę po kilku tysięcy ludziom.

Przyszła Unia i pffff, ani Gamratu ani tym bardziej Pektowinu praktycznie już nie ma, a my żyjemy sobie aby żyć, byle tylko wegetować
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 20:15 Nie było cudów owszem, ale czego Pani oczekiwała po upadku komunizmu? Że w przeciągu kilku lat będziemy krajem mlekiem i miodem płynącym? Bo ja nie. Ale widziałem, jak prężnie rozwijał się kraj, ile powstało firm, ile ludzi miało pracę, jak w choćby w Jaśle funcjonował Gamrat czy Pektowin dając pracę po kilku tysięcy ludziom.

Przyszła Unia i pffff, ani Gamratu ani tym bardziej Pektowinu praktycznie już nie ma, a my żyjemy sobie aby żyć, byle tylko wegetować
Oba zaklady dawały pracę kilku tysiącom ludzi, z których większość udawała, że pracuje. I naprawdę pan uważa, że upadek tych zakładów to wina Unii? Nie. To wina zarządzania. Przecież Gamrat kupili Polacy, prawda?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

A Pektowin Francuzi, i co to ma do rzeczy?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 20:35 A Pektowin Francuzi, i co to ma do rzeczy?
Nie. Co tu ma do rzeczy Unia? To ona nakazała sprzedaż, czy skorumpowany minister?
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 20:15 Nie było cudów owszem, ale czego Pani oczekiwała po upadku komunizmu? Że w przeciągu kilku lat będziemy krajem mlekiem i miodem płynącym? Bo ja nie. Ale widziałem, jak prężnie rozwijał się kraj, ile powstało firm, ile ludzi miało pracę, jak w choćby w Jaśle funcjonował Gamrat czy Pektowin dając pracę po kilku tysięcy ludziom.

Przyszła Unia i pffff, ani Gamratu ani tym bardziej Pektowinu praktycznie już nie ma, a my żyjemy sobie aby żyć, byle tylko wegetować
Bo zamiast rozwijac przemysl, to nawpuszczano do kraju tego niemiecko-francuskiego shitu typu kaufland itp.
Niszczono przez dekady rodzinne maly interesy, a wszystko w swietle prawa wedlug unijnych przepisow, w bieluskich rekawiczkach.
Dragoness tylko widzi to, ile Polska dostala funduszy, ale nie zastanowi sie nad tym, ze nic nie ma na swiecie za darmoche. Taka stara, a taka naiwna.
Kraj bez wlasnego przemyslu jest niczym i ciagle zalezny od tych zydow z Brukseli. Na szczescie obecny rzad poszedl po rozum do glowy i zaczyna dostrzegac pozytywy inwestycji w rodzimy przemysl i zaczyna bronic polskiej racji stanu na europejskich salonach - to jest zrozumiale, ze Merkelowej jest to nie po nosie, bo juz nie moze wyprowadzic rzadzacych Polska jak pieska na spacer, tak jak to mialo miejsce za rzadow PO-PSL.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

To że Unia "kazała" nałożyć nowe podatki, przez co upadła w Polsce wolność gospodarcza, i m.in Ustawa Wilczka. Przedsiębiorstw nie było stać na prawidłowe funkjonowanie więc poupadały nastawiając nasz kraj zamiast na produkcje to na konsumizm i teraz skupujemy wszystko z zachodu. Myśli Pani że dlaczego w krajach Unii nie można mieć podatku VAT poniżej 15%?
ODPOWIEDZ