PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 21:35 O merytorycznie ja nie wiem, nie radziłbym :)

Rolnicy mają najbardziej przekichany zawód na świecie, wstają o 5 rano a kładą się spać o 23, a na koniec i tak muszą spełnić jakieś durne wymagania żeby jeden z drugim miał co jesć, Rolnictwo to nie tylko z "uwięzione zwierzątka"
To niech zrezygnują z ich chowu. Zwierzęta sobie poradzą. Nie do niewolnictwa zostały powołane.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 21:31 jednym słowem zamiast szukać na szybko marnych głupot w internecie, możecie się przejechać razem z panem Mosznickim popytać u źródeł, ale rozumiem, jeśli ktoś przez całe zycie nie wyszedł ze szkoły to jest jak jest
Jednym słowem, przy braku argumentów i powtarzaniu kilka razy tego samego ma się nadzieje, że ciemny lud to kupi. Sorry, nie głosowałam na POPiS. A że naszym rolnikom nic się nie opłaca, to już taka ich pegieerowska mentalność.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Ja też nie pani magister

https://www.wsensie.pl/polska/32795-eko ... ych-oczach

Poradzą sobie mówisz?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 21:44 Ja też nie pani magister

https://www.wsensie.pl/polska/32795-eko ... ych-oczach

Poradzą sobie mówisz?
A co to ma do Unii to już nie wiem...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

To było do Mosznickiego...czy Wy umiecie czytać?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Pektowin to szczególnie skorzystał na wejściu Polski do UE. Zwłaszcza, w tym momencie jak się okazało, że cło na pektynę przestaje obowiązywać a ze środków unijnych na inwestycje związane z produkcją pektyny nie można skorzystać, bo po pierwsze firma za duża, a po drugie traktat akcesyjny ten rodzaj produkcji z możliwości otrzymania dotacji wyklucza. Ale, co ja tam wiem? Pani magister dragoness na pewno wie lepiej :)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

A tu akurat źli są „ekoterrorysci”. Nic nowego.
A wiec fermy norek i panujące w nich warunki są okej? Nikt im tam krzywdy nie robi, a w futrach chodzić musimy, bo inaczej zginiemy, tak?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Nigdy nie miałem futra ani w żadnym nie chodziłem więc na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 11 lipca 2019, 21:57 Taaak... Pektowin to szczególnie skorzystał na wejściu Polski do UE. Zwłaszcza, w tym momencie jak się okazało, że cło na pektynę przestaje obowiązywać a ze środków unijnych na inwestycje związane z produkcją pektyny nie można skorzystać, bo po pierwsze firma za duża, a po drugie traktat akcesyjny ten rodzaj produkcji z możliwości otrzymania dotacji wyklucza. Ale, co ja tam wiem? Pani magister dragoness na pewno wie lepiej :)
To wyjdźmy z UE, zeby ocalić Pektowin.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 11 lipca 2019, 22:04 Nigdy nie miałem futra ani w żadnym nie chodziłem więc na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Za chwile hodowcy zwierząt futerkowych i myśliwi wyjdą na ich zbawców.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 11 lipca 2019, 21:57 Taaak... Pektowin to szczególnie skorzystał na wejściu Polski do UE. Zwłaszcza, w tym momencie jak się okazało, że cło na pektynę przestaje obowiązywać a ze środków unijnych na inwestycje związane z produkcją pektyny nie można skorzystać, bo po pierwsze firma za duża, a po drugie traktat akcesyjny ten rodzaj produkcji z możliwości otrzymania dotacji wyklucza. Ale, co ja tam wiem? Pani magister dragoness na pewno wie lepiej :)
No pewnie. Najwięcej wie tamtejszy związkowiec dbający przede wszystkim o własny interes.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jak pani magister chce to mogę podać pani magister email i sobie pani magister z nim porozmawia... To jak? Pani magister jest zainteresowana dyskusją? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Po co? Przyszli źli Francuzi i rozwalili zakład? A że wcześniej załatwił go Bosak, to już pominiemy?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Popytaj pracowników, każdy na niego narzekał jak to ludzie, a teraz każdy żałuję że go nie ma

Akurat kilka osób u mnie z rodziny w pektowinie pracowało
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 12 lipca 2019, 00:19 Po co? Przyszli źli Francuzi i rozwalili zakład? A że wcześniej załatwił go Bosak, to już pominiemy?
Hmm... Sądzę, że powinna pani magister napisać: fakty niczego nie zmienią w moich poglądach! Bo ja swoje wiem! :rotfl:
ODPOWIEDZ