Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Jakkolwiek. Wiadomo, kto przegra.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

J. Korwin-Mikke | Koalicyjna karuzela, rusza kampania do Sejmu!
https://www.youtube.com/watch?v=14C3kGcSDSM
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: luc_ponownie »

Mosznicki pisze: 28 lipca 2019, 13:54 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... dwaga.html

A kiedy Gay Pride w Jasle? Panie Burmistrzu, czekamy.
Jak piekło zamarznie.I BOGU (w którego w sumie za bardzo nie wierzę - ale jednak wypada) DZIĘKI. Zresztą ty i tych 2 co profanowali hostię + dragoness (może) to będzie wielka ta wasza parada. Całe 4 osoby.Jak weźmiecie tą byłą poseł od Palikota to będzie wasz 5 osób w porywach XD

Tylko bez obrazy, kibiców Czarnych Jasło może w takim wypadku zebrać się więcej.I choć ja nie kibicuję,to ja przy nich jestem wcielenie łagodności :P
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

luc_ponownie pisze: 29 lipca 2019, 22:31
Mosznicki pisze: 28 lipca 2019, 13:54 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... dwaga.html

A kiedy Gay Pride w Jasle? Panie Burmistrzu, czekamy.
Jak piekło zamarznie.I BOGU (w którego w sumie za bardzo nie wierzę - ale jednak wypada) DZIĘKI. Zresztą ty i tych 2 co profanowali hostię + dragoness (może) to będzie wielka ta wasza parada. Całe 4 osoby.Jak weźmiecie tą byłą poseł od Palikota to będzie wasz 5 osób w porywach XD

Tylko bez obrazy, kibiców Czarnych Jasło może w takim wypadku zebrać się więcej.I choć ja nie kibicuję,to ja przy nich jestem wcielenie łagodności :P
Skończ z tym, co aktualnie bierzesz, dobrze ci radzę.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: luc_ponownie »

Pani niech skończy się ośmieszać wspierając to LPGT czy tam LGBTNSDAP do przesady. Że Mosznicki lewacko pajacuje to rozumiem - albo głupi lewak albo troll,ale Pani,starsza, wydawało się,że stateczna osoba w średnim wieku znana poza tym forum z imienia i nazwiska...

Po tym,co Pani w ostatnich miesiącach wypisuje,to niestety są to poważne i dość trzeźwe obawy,że rzeczywiście Pani by coś takiego wywinęła... :zakrecony:
-------------------------------------------------------------
https://www.salon24.pl/newsroom/973379, ... tokradztwa
Znani Policji niebezpieczni bandyci ot tak zaczynają takie rzeczy odwalać ? Nie sądzę.Sądzę,że po prostu mamy tu cenzurę taką samą jak w przypadku "uchodźców" na zachodzie,żeby nie podgrzewać temperatury politycznego sporu.

Choć z drugiej strony może nie mam tak do końca racji ? w końcu jak wiadomo więzienia są pełne "elektoratu PO"...

Nie pierwszy zresztą w ostatnich czasach przypadek:
Przykład choćby z Konina: https://kresy.pl/wydarzenia/wybite-witr ... w-koninie/
Przykład spod Jasła: https://www.jaslo4u.pl/dewastacja-matki ... aslo-24543
Ale nie,to nie tęczowi hunwejbini i ich kumple spod znaku czerwonej płachty i sierpa z młotem...

Nie jestem zbyt wierzący i naprawdę jestem cięty na "kasjerów pana bozi" bawiących się też w politykę,ale te dewastacje i ta dzicz to... :krzeslem:

Patrząc na to z tej perspektywy - bardzo dobrze,że istnieje taka Konfederacja.I wcale się nie dziwię słowom Kai Godek która powiedziała głośno to,co myślą wszyscy normalni nie spaczeni ideologią LPGT czy tam LGBTNSDAP. Czy może to cuś należało by wprost już nazwać SATANIZMEM?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Wspieram dyskryminowanych. Zawsze i wszedzie. Nie popieram profanacji jak maryjna wagina, bo to obrzydliwe. Nienawidze fanatyków i wspolczuje oglupoionych przez nich mlodym ludziom.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Potwierdzam! Pani magister zawsze wspiera dyskryminowanych! W 2012 roku wspierała protesty przeciwko dyskryminowaniu Radia "Maryja"!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 lipca 2019, 13:03 Potwierdzam! Pani magister zawsze wspiera dyskryminowanych! W 2012 roku wspierała protesty przeciwko dyskryminowaniu Radia "Maryja"!
Fanatykow i szemranych biznesmenow nie wspieram
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

I to byłoby na tyle w temacie "tolerancja i dragoness"... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

A kto powiedzial, ze jestem tolerancyjna?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Fakt! Post powinien brzmieć:

I to byłoby na tyle w temacie "walka z dyskryminacją i dragoness"

Mam nadzieję, że jest pani magister już zadowolona? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 lipca 2019, 19:08 Fakt! Post powinien brzmieć:

I to byłoby na tyle w temacie "walka z dyskryminacją i dragoness"

Mam nadzieję, że jest pani magister już zadowolona? ;)
Panu tez zalecam zmianę lekow.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 30 lipca 2019, 00:02
luc_ponownie pisze: 29 lipca 2019, 22:31
Mosznicki pisze: 28 lipca 2019, 13:54 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... dwaga.html

A kiedy Gay Pride w Jasle? Panie Burmistrzu, czekamy.
Jak piekło zamarznie.I BOGU (w którego w sumie za bardzo nie wierzę - ale jednak wypada) DZIĘKI. Zresztą ty i tych 2 co profanowali hostię + dragoness (może) to będzie wielka ta wasza parada. Całe 4 osoby.Jak weźmiecie tą byłą poseł od Palikota to będzie wasz 5 osób w porywach XD

Tylko bez obrazy, kibiców Czarnych Jasło może w takim wypadku zebrać się więcej.I choć ja nie kibicuję,to ja przy nich jestem wcielenie łagodności :P
Skończ z tym, co aktualnie bierzesz, dobrze ci radzę.
Niech weźmie w końcu na przeczyszczenie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Przerazajace jest obserwowanie jak z inteligentnego, rozsadnego mlodego czlowieka robi się chamowaty fanatyk.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 31 lipca 2019, 22:09 Przerazajace jest obserwowanie jak z inteligentnego, rozsadnego mlodego czlowieka robi się chamowaty fanatyk.
Inteligencja (rzecz stopniowalna sama w sobie) nie wyklucza fanatyzmu. Rozsądek - rzecz gustu. A logika? Cóż, tutaj najczęściej była z niej ku...a.
ODPOWIEDZ