LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Jako, że grzehu ma absolutną rację to nie można zaśmiecać innego forum.

"Przede wszystkim to kto komu zabrania bycia chrześcijaninem?"

Pani dragoness pisze:
Może prymas Czech i jemu podobni?
https://dzienniknarodowy.pl/lgbt-rozsze ... zewskiego/
https://crowdmedia.pl/kosciol-znowu-ata ... h-szatach/


Ja tu nie widzę żeby ktoś coś komuś zabraniał, ale nawet jeśli bym czegoś nie doczytał do jak można zabronić komuś wiary w cokolwiek? Gdyby mi ktoś zabronił wierzyć to bym to zwyczajnie olał i dalej wierzył w to co mi się wydaje słuszne. Gdybym ja pani teraz napisał wprost: Proszę przestać pisać na tym forum - to by mnie Pani zapewne wyśmiała i oczywiście miałaby Pani do tego pełne prawo
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Fakt, zle się wyrazilam. Oni nie zabraniaja, oni wykluczaja ze wspólnoty. Taki drobiazg.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Wykluczyc ze wspólnoty to może papież nakładając ekskomunikę, a nie biskup potępiając lgbt
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2019, 22:08 przez przemo232, łącznie zmieniany 1 raz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Jakaś zboczona hołota profanuje najświętsze dla chrześcijan symbole religijne a hierarchowie Kościoła powinni powiedzieć: och, nic się nie stało? Przynależność do wspólnoty nie jest pani magister obowiązkowa. Rozumiem wszak, że wszelkiego rodzaju forumowi ateiści kierują się prostą zasadą: kościół jest be, ale ślub kościelny dobrze wziąć, dzieci ochrzcić a na końcu dobrze byłoby gdyby ksiądz trupa na cmentarz odprowadził... Zabawna pani jest pani magister... :rotfl:
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: LGBT i inne

Post autor: JaślaninOn »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

1) #Cyrkobwoźny #LGBT przyjechał obrażać i prowokować mieszkańców tego małego miasta. Praktycznie wszystkich działaczy #LGBT zwieziono autobusami z Warszawy oraz Poznania, a nasz kolega został spisany przez #PolskaPolicja tylko za to, że zrobił ich zdjęcie‼️ Pytamy za czyje pieniądze zwożono tych ludzi? Gdzie są służby tego państwa? Panowie #Morawiecki, #Kaczyński, #Brudziński dlaczego ochrania się i wspiera prowokatorów z ruchu #LGBT?

2) Środowiska #LGBT po raz kolejny pokazały co znaczy dla nich #prawo i #konstytucja. Atakowano i obrażano katolików dopuszczając się licznych profanacji m.in. wizerunku Matki Bożej i św. Jana Pawła II. Znieważano uczucia religijne Polaków pod cichym przyzwoleniem partii rządzącej #PiS. My jako #MW mówimy „stop obłudzie”‼️ Będziemy patrzeć Wam na ręce i reagować na to, co dzieje się w Polsce‼️

3) #PolskaPolicja zamiast zareagować na popełniane w tym czasie przestępstwa środowisk #LGBT, zajęła się młodym chłopakiem, który bronił swojej wiary, wolności wyznania i szacunku dla religii katolickiej, co niby gwarantuje mu #prawo... Ten chłopak to #symbol i #wzór dla wszystkich wierzących. On pokazał czym jest prawdziwa #wiara i jaki powinien być dzisiaj #kościół‼️

Komentować nie trzeba..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Komunisci wskazywali ludowi wroga, teraz to samo probuje zrobić rzad. Blogoslawieni ubodzy duchem... jakie to szczescie, ze nie bede musiala z nimi spędzać wieczności .
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... I to dlatego Policja ochraniała marsz tych zboczków w Białymstoku! I dlatego teraz policjanci przemocą usuwają z trasy marszu tego 15-latka... Logika i pani magister to z pewnością nie są cycki tej samej krowy... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 11 sierpnia 2019, 22:47 Aaa... I to dlatego Policja ochraniała marsz tych zboczków w Białymstoku! I dlatego teraz policjanci przemocą usuwają z trasy marszu tego 15-latka... Logika i pani magister to z pewnością nie są cycki tej samej krowy... :rotfl:
Rozumiem że zasady prawa obowiazuja tylko jedna stronę. Aha i idź na jakieś AHE, pozbyć sie kompleksów
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 11 sierpnia 2019, 22:02 Taaak... Jakaś zboczona hołota profanuje najświętsze dla chrześcijan symbole religijne a hierarchowie Kościoła powinni powiedzieć: och, nic się nie stało? Przynależność do wspólnoty nie jest pani magister obowiązkowa. Rozumiem wszak, że wszelkiego rodzaju forumowi ateiści kierują się prostą zasadą: kościół jest be, ale ślub kościelny dobrze wziąć, dzieci ochrzcić a na końcu dobrze byłoby gdyby ksiądz trupa na cmentarz odprowadził... Zabawna pani jest pani magister... :rotfl:
Ta "zboczona hołota" to m. in. "Wiara i Tęcza". LGBT to nie monolit, a i o "profanacji" bym nie mówił. "Matka Boska Tęczowa" to zwyczajnie inkluzywny symbol, bo wśród chrześcijan są też osoby nieheteroseksualne. Tylko jako takim odmawia się im prawa do bycia częścią Kościoła. Hierarchowie wiedza natomiast (jak i PiS), kto łyknie fałszywy przekaz, więc cisną do ostatniej chwili. Bo przecież w ZSRR wg. propagandy homoseksualistów nie było (a zatem także ich praw czy "ideologii"), a na bardzo nieodległym i już dawno nie niedostępnym Zachodzie z kolei nie było komunizmu, lecz - jak wiadomo - homoseksualiści istnieją (czyli jest "tęczowa zaraza") i cieszą się tam pełnią praw, a jednak nic się nikomu z tego powodu nie dzieje. Zresztą nie cieszą się równymi prawami od zawsze. Trzeba je było wywalczyć. Tyle że bez dziedzictwa komunizmu nikt nie mówił o absurdalnej "tęczowej zarazie" jako nowym wcieleniu tej "czerwonej". O tyle przynajmniej polscy biskupi powinni być uczciwsi i po prostu posiłkować się WYŁĄCZNIE tekstami źródłowymi, które popularnie uznaje się za te, które homoseksualizm przedstawiają jako grzech.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

A ja się dziwię czemu do ataków na lgbt używa się katolicyzmu. Argumenty jakie padają z ust rozhisteryzowanych prawicowców są niestety żałosne. Że niby marsz ich "obraża", czy też ich "uczucia religijne". No to ja dziś stwierdzam, że katolickie manifestacje (procesje, pielgrzymki) mnie zniesmaczają i obrażają moje uczucia religijne, wobec tego należy je zakazać. Odpowiada?
Marsz był legalny, zgodny z prawem.blokowanie go jest niezgodne z prawem. Czy mam rozumieć, że trzymanie w ręku krzyża w magiczny sposób ma zwalniać z przestrzegania prawa? Niestety katoliccy prawicowcy tak właśnie myślą. A potem jeszcze płaczą, że ich symbole są "bezczeszczone". A co tu jeszcze więcej bezcześcić? Sami zeszmaciliście swoje symbole wynosząc je na ulice. Pierwsze parady gejów w ogóle nie odnosiły się do katolicyzmu, okazało się jednak, że większość hejtu wobec lgbt podbudowywana jest katolicyzmem. Jest to dodatkowo komiczne, bo geje nie domagają się ślubów kościelnych, tylko cywilnych, a te drugie nie są w ogóle uznawane przez kościół katolicki :)

Nie no, generalnie jak zawsze jestem z chłopaków dumny - po raz kolejny obroniliście mnie przed grupą kolorowych przebierańców, wasze bohaterstwo zasługuje na order, co ja bym bez was zrobił :)
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

Sun Tzu pisze: 11 sierpnia 2019, 22:02 Taaak... Jakaś zboczona hołota profanuje najświętsze dla chrześcijan symbole religijne a hierarchowie Kościoła powinni powiedzieć: och, nic się nie stało? Przynależność do wspólnoty nie jest pani magister obowiązkowa. Rozumiem wszak, że wszelkiego rodzaju forumowi ateiści kierują się prostą zasadą: kościół jest be, ale ślub kościelny dobrze wziąć, dzieci ochrzcić a na końcu dobrze byłoby gdyby ksiądz trupa na cmentarz odprowadził... Zabawna pani jest pani magister... :rotfl:

Jakbyś nazwał scenkę na tym obrazie?:

https://www.slawoslaw.pl/wp-content/upl ... towita.png

Może tak: "jakaś zboczona chrześcijańska hołota profanuje najświętsze dla Słowian symbole". Zgadza się?

Doucz się - homoseksualizm nie jest zboczeniem. Zboczeniem jest np pedofilia - no właśnie, jak tam, zostały już ujawnione akta kościelne dotyczące pedofilii, czy mamy czekać na drugi film Sekielskiego?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Homoseksualność sprowadzana jest do seksualności, a ta się generalnie "gryzie" z wiarą i religią (chrześcijańską). W homoseksualistach widzi się tylko "zboków", wyłącznie aspekt seksualny, więc każde odniesienie do religii i jej symboli jest uznawane za prowokację (trzeba by tu chyba najpierw udowodnić taki świadomy zamysł, prawda?) i brukanie świętości. Niestety religia ma wysoki status, bo jest szalenie ważna dla ludzi. Natomiast "uczucia niereligijne" nie doczekały się jeszcze usankcjonowania. W dodatku te "religijne" zawężają się do "profanacji" przedmiotów kultu, ale już nie do np. profanacji samej nauki Jezusa, a tym jest dla mnie np. postawa wobec uchodźców, i akurat coś takiego byłoby dla mnie "obrazą uczuć religijnych", a nie np. sztuka teatralna, której faktyczny przekaz jest i tak odwrotny do tego, co zdaje się politykom PiS.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Jeśli ktoś uważa że facet biorący innego faceta tam skąd na świat wychodzi za przeproszeniem g*wno jest normalne i to nie jest zboczenie...

Jeśli ktoś uważa że kobieta przebierajaca się za faceta bo "się źle czuje w swojej skórze" bierze inną kobietę dorabiając sobie sztucznego penisa i to nie zboczenie...

To ja nie wiem co w waszym rozumowaniu jest, gadajcie sobie dowoli, uprawiajcie sex nawet z niedźwiedziem, nikogo to nie obchodzi, skoro takie wszystko jest normalne i cacy. Za chwilę par homoseksualnyvh będzie więcej, trzeba będzie wprowadzić in vitro albo surogatki, ludzie będą chodzić ze sztucznymi penisami w po ulicach (już to robią zresztą) ale i tak znajdą się za przeproszeniem tacy. .. ludzie co uznają to za normalne

Wypić jedno piwo w parku ze znajomymi nie wolno bo to demoralizuje młodzież, Ale paradowanie ze sztucznymi penisami już ich nie demoralizuje. Ot wszedobelska logika a w zasadzie to jej brak, możecie po mnie teraz jechać, miłej dyskusji i spokojnego życia w tej przyszłej oazie *szczęśliwości i miłości"
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Doucz się - homoseksualizm nie jest zboczeniem. Zboczeniem jest np pedofilia - no właśnie, jak tam, zostały już ujawnione akta kościelne dotyczące pedofilii, czy mamy czekać na drugi film Sekielskiego?
Hmm... Od kiedy nie jest zboczeniem? Od 1990 roku? Na twoim miejscu nie określałbym pedofilii mianerm zboczenia, bo np. w 2020 roku WHO uzna, że pedofilia nie jest zboczeniem i wyjdziesz na jakiegoś pedofilofoba... :rotfl: Drugiego filmu Sekielskiego o pedofilii nie będzie ale zanim pedofilia stanie się czymś wspaniałym (podobnie jak obecnie homoseksualizm) dla wszelkiego rodzaju lewackiej hołoty, to będzie pierwszy film o pedofilii w innych grupach zawodowych np. wśród muzyków, którego autorem będzie Mariusz Zielke... Zapamiętaj sobie żbik to nazwisko...
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

Czyli przyznajesz, że jesteś zapóźniony w stosunku do aktualnej wiedzy o conajmniej 29 lat? :szok:
A kojarzysz może ile wieków minęło, zanim twój wspaniały kościół wykreślił dzieło Kopernika z indeksu ksiąg zakazanych?

Problemem kleru nie jest pedofila sama w sobie, ale:
- instytucjonalne ukrywanie jej - to porażające!
- kreowanie się na strażników morlalności z samego faktu bycia kapłanem, choć jak się okazuje nie ma tam wcale mniejszej przestępczości niż u innych grup społecznych.
ODPOWIEDZ