LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
MeFeDoR
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2019, 14:20

Re: LGBT i inne

Post autor: MeFeDoR »

Ja toleruję środowisko LGBT!
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: LGBT i inne

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki weź wyjaśnij dlaczego parada wojskowa ma gorszyć ? Co jest w tym gorszącego?
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 04:54 Jeśli ktoś uważa że facet biorący innego faceta tam skąd na świat wychodzi za przeproszeniem g*wno jest normalne i to nie jest zboczenie...

Jeśli ktoś uważa że kobieta przebierajaca się za faceta bo "się źle czuje w swojej skórze" bierze inną kobietę dorabiając sobie sztucznego penisa i to nie zboczenie...

To ja nie wiem co w waszym rozumowaniu jest, gadajcie sobie dowoli, uprawiajcie sex nawet z niedźwiedziem, nikogo to nie obchodzi, skoro takie wszystko jest normalne i cacy. Za chwilę par homoseksualnyvh będzie więcej, trzeba będzie wprowadzić in vitro albo surogatki, ludzie będą chodzić ze sztucznymi penisami w po ulicach (już to robią zresztą) ale i tak znajdą się za przeproszeniem tacy. .. ludzie co uznają to za normalne

Wypić jedno piwo w parku ze znajomymi nie wolno bo to demoralizuje młodzież, Ale paradowanie ze sztucznymi penisami już ich nie demoralizuje. Ot wszedobelska logika a w zasadzie to jej brak, możecie po mnie teraz jechać, miłej dyskusji i spokojnego życia w tej przyszłej oazie *szczęśliwości i miłości"
Podobno nie interesuje cię co kto robi w łóżku, skąd więc takie zainteresowanie technikami seksualnymi homoseksualistów? Mnie np kompletnie nie interesuje kto z kim i w jaki sposób uprawia seks. Jeśli jednak tego nie wiesz, to stosunek analny odbywają także pary heteroseksualne, dzieciate małżeństwa również. Poza stosunkiem waginalnym i analnym jest jeszcze oralny, można także pieścić penisa dłonią, stopą oraz używać różnych gadżetów - wszystko to dostępne jest zarówno dla ludzi hetero, jaki homo, bi, trans itd.
Na czym więc polega problem?

Co ma piwo do LGBT? Geje ci zabraniają pić piwo w parku??? Ja jestem jak najbardziej za możliwością picia w parku, mandat powinen być za śmiecenie, wandalizm, zakłócanie ciszy nocnej itd. Tak samo z lgbt - jeśli ktoś łamie prawo, to od tego jest policja i sądy, wszystko jedno czy jest to homo, hetero czy w ręce trzyma krzyż czy dildo. Równość wobec prawa wszystkich.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 12:32
Mosznicki pisze: 12 sierpnia 2019, 12:00 strzelający penis ostatecznie lepszy niż strzelający karabin - mam tu na mysli parady wojskowe, które jako chrześcijanina Cię już pewnie nie gorsza.
Przykro mi, ale mam wpojone od dziecka 4 wartości:
BÓG - HONOR - OJCZYZNA - RODZINA
I 3 osoby na krzyż o innych poglądach z jakiegoś forum tego nie zmienią
Czyli przyznajesz, że twoje poglądy nie są wynikiem przemyśleń, analiz, dociekań i weryfikacji, a są bezmyślnym kopiowaniem tego, co koś ci wpoił? To się nazywa indoktrynacja, jeśli tego nie wiesz. Czy jesteś z tego powodu dumny?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Nie, nie przyznaje, bo to że ktoś mi coś wpoil to nie znaczy że ślepo za tym podążam, także wiele "analiz i weryfikacji" za mną.

Tak, jestem z tego powodu dumny
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

Sun Tzu pisze: 12 sierpnia 2019, 10:27
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 09:41 Czyli przyznajesz, że jesteś zapóźniony w stosunku do aktualnej wiedzy o conajmniej 29 lat? :szok:
A kojarzysz może ile wieków minęło, zanim twój wspaniały kościół wykreślił dzieło Kopernika z indeksu ksiąg zakazanych?

Problemem kleru nie jest pedofila sama w sobie, ale:
- instytucjonalne ukrywanie jej - to porażające!
- kreowanie się na strażników morlalności z samego faktu bycia kapłanem, choć jak się okazuje nie ma tam wcale mniejszej przestępczości niż u innych grup społecznych.
Hmm... Naprawdę nie wiem, jak udaje mi się żyć z takim zapóźnieniem... :rotfl: Aaa... wiem! Pewnie - w przeciwieństwie do ciebie - w bardzo głębokim poważaniu mam ustalenia WHO i jeżeli ta śmieszna organizacja uzna, że pedofilia czy kazirodztwo jest cool to z tego nie skorzystam. Rozumiem jednak, że ty i ludzie twego pokroju skorzystacie, bo skoro WHO uznało... :rotfl: Ukrywanie pedofilii nie jest tylko problemem Kościola, ale problemem każdego środowiska. Różnica subtelna polega wszak na tym, że ty i tobie pokrewni na informację, że jakiś ksiądz był pedofilem dostajecie niemalże orgazmu ze szczęścia, ale gdy dotyczy to np. znanego reżysera, lewicowego polityka czy - jak ostatnio - znanego muzyka zapada dyskretne milczenie. Jesteście hipokrytami moj drogi żbiku...
A więc przyznajesz, że nie obchodzi cię weryfikacja otaczającego świata przez naukę, jeśli będzie to w sprzeczności z twoim wrażeniem. To się nazywa ignorancja.

Ale to księża uważają, że należy im się specjalne traktowanie z samego faktu bycia kapłanem. Fakty pokazują, ze księża kradną, gwałcą i dopuszczają się rozlicznych przestępstw - tak samo jak wszystkie grupy społeczne. Tam jest zatem ich miejsce - pomiędzy murarzami i muzykami. Co gorsze - nie są oni niezależnymi osobami, jak murarze czy muzycy, tylko są członkami hierarchcznej instytucji. Duchowny krytykujący kościół katolicki zostaje zawieszony w trybie natychmiastowym, a pedofil... jest ukrywany. A potem kościelni mówią, ze są ostoją dobra, moralnosci i innych bzdur. Nie są i powinni zamilknąć, dopóki nie wydalą ze swoich szeregów pedofilów, złodziei, osoby szerzące nienawiść i nie wyrzekną się dóbr doczesnych (wszak głoszą, że ubóstwo to cnota) oraz nie zaczną pracować na siebie ciężką, uczciwą pracą.

A jeśli mówisz o hipokryzji, to katechizm twojego kościoła nakazuje szacunek do innych ludzi, także do gejów. Z twoich ust notorycznie sączy się jad, pogarda i nienawiść do każdego, kto ślepo nie popiera prawicowej ideologii nienawiści. Gdybyś faktycznie wierzył w istnienie Jezusa, postępowałbyś zgodnie z przypisywanymi mu słowami. Ale ty w niego nie wierzysz, jest on dla ciebie tylko martwą figurą, za którą w razie czego można się schować i wrzeczczeć o obrazie uczuć religijnych. Słabe i mało męskie, ale to twój wybór - jeśli dzięki temu czujesz się spełniony - to wspaniale. Potwierdzasz jedynie fakt, że katolicyzm to ideologia nienawiści.

Ponieważ masz problemy z jednoznacznym określeniem mojej osoby, możesz mnie nazywać byłym katolikiem. Byłym, ponieważ obserwacja porażającej niezgodności głoszonych słów z rzeczywistym postępowaniem osób ostentacyjnie deklarujących sie jako "wierzący katolicy" nie pozwoliła mi dłużej itożsamiać się z tak zakłamanym tworem.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: LGBT i inne

Post autor: krzysztof1 »

żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 15:00
przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 12:32
Mosznicki pisze: 12 sierpnia 2019, 12:00 strzelający penis ostatecznie lepszy niż strzelający karabin - mam tu na mysli parady wojskowe, które jako chrześcijanina Cię już pewnie nie gorsza.
Przykro mi, ale mam wpojone od dziecka 4 wartości:
BÓG - HONOR - OJCZYZNA - RODZINA
I 3 osoby na krzyż o innych poglądach z jakiegoś forum tego nie zmienią
Czyli przyznajesz, że twoje poglądy nie są wynikiem przemyśleń, analiz, dociekań i weryfikacji, a są bezmyślnym kopiowaniem tego, co koś ci wpoił? To się nazywa indoktrynacja, jeśli tego nie wiesz. Czy jesteś z tego powodu dumny?
Właśnie dożyliśmy czasów gdzie Bóg, honor, rodzina to indoktrynacja za to tęczowa patologia drąca gęby jest w porządku.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 15:46 Nie, nie przyznaje, bo to że ktoś mi coś wpoil to nie znaczy że ślepo za tym podążam, także wiele "analiz i weryfikacji" za mną.

Tak, jestem z tego powodu dumny
Jeśli ktoś ci coś wpoił, to właśnie to znaczy. Na tym polega indoktrynacja. W swoich przemyśleniach nie szukasz własnej ścieżki, tylko szukasz uzasadnienia dla tej, która została ci zaprogramowana. W przypadku faktów niezgodnych z wpojonym ci postrzeganiem świata, nie weryfikujesz ich, tylko je odrzucasz i stwierdzasz, że ty i tak będziesz nazywał zjawiska po swojemu. Sam z resztą to przyznajesz, mówiąc, że nikt cię nie przekona, bo coś tam zostało ci wpojone. Już na starcie wychodzisz od "nie dam się przekonać, a ewentualne fakty zignoruję"? Jeśli to jest dla ciebie powód do sumy, to trochę smutne. Nie myślałeś może o dokonaniu czegoś samodzielnie, czegoś twórczego, przełomowego, innowacyjnego?
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2019, 16:13
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 15:00
przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 12:32

Przykro mi, ale mam wpojone od dziecka 4 wartości:
BÓG - HONOR - OJCZYZNA - RODZINA
I 3 osoby na krzyż o innych poglądach z jakiegoś forum tego nie zmienią
Czyli przyznajesz, że twoje poglądy nie są wynikiem przemyśleń, analiz, dociekań i weryfikacji, a są bezmyślnym kopiowaniem tego, co koś ci wpoił? To się nazywa indoktrynacja, jeśli tego nie wiesz. Czy jesteś z tego powodu dumny?
Właśnie dożyliśmy czasów gdzie Bóg, honor, rodzina to indoktrynacja za to tęczowa patologia drąca gęby jest w porządku.
Religie i nacjonalizmy zawsze opierały się na indoktrynacji, teraz akurat się to właśnie zmienia.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: LGBT i inne

Post autor: krzysztof1 »

żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 15:55
Sun Tzu pisze: 12 sierpnia 2019, 10:27
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 09:41 Czyli przyznajesz, że jesteś zapóźniony w stosunku do aktualnej wiedzy o conajmniej 29 lat? :szok:
A kojarzysz może ile wieków minęło, zanim twój wspaniały kościół wykreślił dzieło Kopernika z indeksu ksiąg zakazanych?

Problemem kleru nie jest pedofila sama w sobie, ale:
- instytucjonalne ukrywanie jej - to porażające!
- kreowanie się na strażników morlalności z samego faktu bycia kapłanem, choć jak się okazuje nie ma tam wcale mniejszej przestępczości niż u innych grup społecznych.
Hmm... Naprawdę nie wiem, jak udaje mi się żyć z takim zapóźnieniem... :rotfl: Aaa... wiem! Pewnie - w przeciwieństwie do ciebie - w bardzo głębokim poważaniu mam ustalenia WHO i jeżeli ta śmieszna organizacja uzna, że pedofilia czy kazirodztwo jest cool to z tego nie skorzystam. Rozumiem jednak, że ty i ludzie twego pokroju skorzystacie, bo skoro WHO uznało... :rotfl: Ukrywanie pedofilii nie jest tylko problemem Kościola, ale problemem każdego środowiska. Różnica subtelna polega wszak na tym, że ty i tobie pokrewni na informację, że jakiś ksiądz był pedofilem dostajecie niemalże orgazmu ze szczęścia, ale gdy dotyczy to np. znanego reżysera, lewicowego polityka czy - jak ostatnio - znanego muzyka zapada dyskretne milczenie. Jesteście hipokrytami moj drogi żbiku...
A więc przyznajesz, że nie obchodzi cię weryfikacja otaczającego świata przez naukę, jeśli będzie to w sprzeczności z twoim wrażeniem. To się nazywa ignorancja.

Ale to księża uważają, że należy im się specjalne traktowanie z samego faktu bycia kapłanem. Fakty pokazują, ze księża kradną, gwałcą i dopuszczają się rozlicznych przestępstw - tak samo jak wszystkie grupy społeczne. Tam jest zatem ich miejsce - pomiędzy murarzami i muzykami. Co gorsze - nie są oni niezależnymi osobami, jak murarze czy muzycy, tylko są członkami hierarchcznej instytucji. Duchowny krytykujący kościół katolicki zostaje zawieszony w trybie natychmiastowym, a pedofil... jest ukrywany. A potem kościelni mówią, ze są ostoją dobra, moralnosci i innych bzdur. Nie są i powinni zamilknąć, dopóki nie wydalą ze swoich szeregów pedofilów, złodziei, osoby szerzące nienawiść i nie wyrzekną się dóbr doczesnych (wszak głoszą, że ubóstwo to cnota) oraz nie zaczną pracować na siebie ciężką, uczciwą pracą.

A jeśli mówisz o hipokryzji, to katechizm twojego kościoła nakazuje szacunek do innych ludzi, także do gejów. Z twoich ust notorycznie sączy się jad, pogarda i nienawiść do każdego, kto ślepo nie popiera prawicowej ideologii nienawiści. Gdybyś faktycznie wierzył w istnienie Jezusa, postępowałbyś zgodnie z przypisywanymi mu słowami. Ale ty w niego nie wierzysz, jest on dla ciebie tylko martwą figurą, za którą w razie czego można się schować i wrzeczczeć o obrazie uczuć religijnych. Słabe i mało męskie, ale to twój wybór - jeśli dzięki temu czujesz się spełniony - to wspaniale. Potwierdzasz jedynie fakt, że katolicyzm to ideologia nienawiści.

Ponieważ masz problemy z jednoznacznym określeniem mojej osoby, możesz mnie nazywać byłym katolikiem. Byłym, ponieważ obserwacja porażającej niezgodności głoszonych słów z rzeczywistym postępowaniem osób ostentacyjnie deklarujących sie jako "wierzący katolicy" nie pozwoliła mi dłużej itożsamiać się z tak zakłamanym tworem.
Weryfikacja otaczającego świata przez naukę? Ty tak na poważnie, przecież dzisiaj za kasę można wszystko, jak ci nauka uzna, że pedofilia czy zoofilia jest w porządku to co wtedy? Też będziesz tego bronił? Za rządów platformy eksperci z WHO ogłosili epidemię świńskiej grypy, po kilku latach wyszło, że żadnej epidemii nie było, tylko chodziło o sprzedaż szczepionek, zalecenia i ustalenia WHO są warte mnie niż zero.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

A więc przyznajesz, że nie obchodzi cię weryfikacja otaczającego świata przez naukę, jeśli będzie to w sprzeczności z twoim wrażeniem. To się nazywa ignorancja.

Ale to księża uważają, że należy im się specjalne traktowanie z samego faktu bycia kapłanem. Fakty pokazują, ze księża kradną, gwałcą i dopuszczają się rozlicznych przestępstw - tak samo jak wszystkie grupy społeczne. Tam jest zatem ich miejsce - pomiędzy murarzami i muzykami. Co gorsze - nie są oni niezależnymi osobami, jak murarze czy muzycy, tylko są członkami hierarchcznej instytucji. Duchowny krytykujący kościół katolicki zostaje zawieszony w trybie natychmiastowym, a pedofil... jest ukrywany. A potem kościelni mówią, ze są ostoją dobra, moralnosci i innych bzdur. Nie są i powinni zamilknąć, dopóki nie wydalą ze swoich szeregów pedofilów, złodziei, osoby szerzące nienawiść i nie wyrzekną się dóbr doczesnych (wszak głoszą, że ubóstwo to cnota) oraz nie zaczną pracować na siebie ciężką, uczciwą pracą.

A jeśli mówisz o hipokryzji, to katechizm twojego kościoła nakazuje szacunek do innych ludzi, także do gejów. Z twoich ust notorycznie sączy się jad, pogarda i nienawiść do każdego, kto ślepo nie popiera prawicowej ideologii nienawiści. Gdybyś faktycznie wierzył w istnienie Jezusa, postępowałbyś zgodnie z przypisywanymi mu słowami. Ale ty w niego nie wierzysz, jest on dla ciebie tylko martwą figurą, za którą w razie czego można się schować i wrzeczczeć o obrazie uczuć religijnych. Słabe i mało męskie, ale to twój wybór - jeśli dzięki temu czujesz się spełniony - to wspaniale. Potwierdzasz jedynie fakt, że katolicyzm to ideologia nienawiści.

Ponieważ masz problemy z jednoznacznym określeniem mojej osoby, możesz mnie nazywać byłym katolikiem. Byłym, ponieważ obserwacja porażającej niezgodności głoszonych słów z rzeczywistym postępowaniem osób ostentacyjnie deklarujących sie jako "wierzący katolicy" nie pozwoliła mi dłużej itożsamiać się z tak zakłamanym tworem.
Hmm... Żbik - ściśnij pośladki bo popuścisz w gacie z tego rewolucyjnego podniecenia! :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2019, 14:35 Mosznicki weź wyjaśnij dlaczego parada wojskowa ma gorszyć ? Co jest w tym gorszącego?
Jeszcze z Bogiem na ustach- masakra. Zaprzeczenie chrześcijaństwa.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 16:15
przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 15:46 Nie, nie przyznaje, bo to że ktoś mi coś wpoil to nie znaczy że ślepo za tym podążam, także wiele "analiz i weryfikacji" za mną.

Tak, jestem z tego powodu dumny
Jeśli ktoś ci coś wpoił, to właśnie to znaczy. Na tym polega indoktrynacja. W swoich przemyśleniach nie szukasz własnej ścieżki, tylko szukasz uzasadnienia dla tej, która została ci zaprogramowana. W przypadku faktów niezgodnych z wpojonym ci postrzeganiem świata, nie weryfikujesz ich, tylko je odrzucasz i stwierdzasz, że ty i tak będziesz nazywał zjawiska po swojemu. Sam z resztą to przyznajesz, mówiąc, że nikt cię nie przekona, bo coś tam zostało ci wpojone.


A Ty czytasz w myślach że wiesz co ja sądzę i co ja uważam? Zresztą napisałem Ci że wiele analiz za mną ale cóż.. Albo nie umiesz czytać albo nie chcesz...

W każdym razie jeśli ktoś mi wmawia że marchewka to owoc to go wysmieje a nie będę nic analizował
TenLoginJestZajety
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 sierpnia 2019, 18:58

Re: LGBT i inne

Post autor: TenLoginJestZajety »

Niestety pedofilia jest wszędzie ale ta w kościele jest najgorsza ponieważ księży obowiązuje celibat a z drugiej strony jest to zawód zaufania publicznego.
Najgorsze jest ukrywanie, przenoszenie i płacenie za milczenie.

A co do lgbtq+ chrześcijanie powinni być tolerancyjny ponieważ jako wierzący nie mogą potępiac innych a jedynie jeśli ktoś chce to doradzić im że postępują niezgodnie z KK, kościół a szczególnie hierarchia krytykuje homoseksualizm bo sami są homoseksualistami i boją się że jeśli tego nie zrobią.
Polecam przeczytać książkę : Sodoma. Hipokryzja i władza Frederica Martela, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: LGBT i inne

Post autor: JaślaninOn »

ODPOWIEDZ