LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 18:11
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 16:15
przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 15:46 Nie, nie przyznaje, bo to że ktoś mi coś wpoil to nie znaczy że ślepo za tym podążam, także wiele "analiz i weryfikacji" za mną.

Tak, jestem z tego powodu dumny
Jeśli ktoś ci coś wpoił, to właśnie to znaczy. Na tym polega indoktrynacja. W swoich przemyśleniach nie szukasz własnej ścieżki, tylko szukasz uzasadnienia dla tej, która została ci zaprogramowana. W przypadku faktów niezgodnych z wpojonym ci postrzeganiem świata, nie weryfikujesz ich, tylko je odrzucasz i stwierdzasz, że ty i tak będziesz nazywał zjawiska po swojemu. Sam z resztą to przyznajesz, mówiąc, że nikt cię nie przekona, bo coś tam zostało ci wpojone.


A Ty czytasz w myślach że wiesz co ja sądzę i co ja uważam? Zresztą napisałem Ci że wiele analiz za mną ale cóż.. Albo nie umiesz czytać albo nie chcesz...

W każdym razie jeśli ktoś mi wmawia że marchewka to owoc to go wysmieje a nie będę nic analizował
Dopóki nie okaże się, ze tata, brat, siostra lub syn czy córka, albo choć kolega, jest osoba LGBT i trzeba z tym będzie jakos dilowac.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 11:34
Kiedyś za zboczenie uznawano KAŻDY stosunek seksualny odbiegający od jedynie słusznej pozycji misjonarskiej i nie służący prokreacji. Proszę o tym pomyśleć w trakcie kolejnej łóżkowej zabawy.
[/quote]

Kiedyś to i dinozaury były ale dzisiaj mamy dzisiaj, nie tylko kościół i ich prawa się zmienialy, mam pani przypomnieć jak nauczyciele kiedyś mogli bezkarnie bić dzieci za "niesubordynacje"? Nie tylko kościół ma coś za uszami


A co do moich zabaw lozkowych, na razie proszę, mnie nie pouczać.
[/quote]
czyli przyznaje pan rację że i czasy i zwyczaje się zmieniają?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2019, 12:19
dragoness pisze: 11 sierpnia 2019, 22:42 Komunisci wskazywali ludowi wroga, teraz to samo probuje zrobić rzad. Blogoslawieni ubodzy duchem... jakie to szczescie, ze nie bede musiala z nimi spędzać wieczności .
Rząd nikogo nie wskazuje jako wroga, oni sami to robią przez swoje zdziczałe zachowanie.
Mogę prosić przykłady zdziczenia?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 12 sierpnia 2019, 12:40 Hmm... Różnica między mną a panią magister i pokrewnymi pani istotami ludzkimi o ujemnym ilorazie inteligencji polega na tym, że dla was pedofilia jest zła wyłącznie wtedy, gdy dotyczy kleru. Bo gdy dotyczy nauczycieli, reżysera, muzyka czy lewicowego polityka już nie jest takim złem. Bo przecież Samantha Geimer temu Polańskiemu sama się do łóżka wepchnęła, Cohen-Bendit jest taki cool a Sadowski jest wszak wybitnym muzykiem. Walka z problemem pedofilii jest dla was tak długo ważna, dopóki dotyczy znienawidzonego przez was Kościoła. Bo gdy wp.pl pisała o Sadowskim to pani magister specjalizująca się w zamieszczaniu linków akurat o tym zapomniała poinformować... :rotfl:

p.s.

Media piszą, że po doniesieniach o pedofilii pan Sadowski przeniósł się z TVP do Polsatu... Do innego programu... Czekam na opinię pani magister o systemowym kryciu pedofilii w środowisku artystycznym...
Błogosławieni ubodzy duchem... itd. O miłości bliźniego litościwie nie wspomnę. Jest pan klasycznym przykładem niezrozumienia pojęcia "wolność słowa"..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

A to dla wszystkich pokrewnych istot ludzkich o ujemnym ilorazie inteligencji https://www.rp.pl/Kosciol/190819839-Dzi ... i9GK72O_eo
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2019, 16:19
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 15:55
Sun Tzu pisze: 12 sierpnia 2019, 10:27

Hmm... Naprawdę nie wiem, jak udaje mi się żyć z takim zapóźnieniem... :rotfl: Aaa... wiem! Pewnie - w przeciwieństwie do ciebie - w bardzo głębokim poważaniu mam ustalenia WHO i jeżeli ta śmieszna organizacja uzna, że pedofilia czy kazirodztwo jest cool to z tego nie skorzystam. Rozumiem jednak, że ty i ludzie twego pokroju skorzystacie, bo skoro WHO uznało... :rotfl: Ukrywanie pedofilii nie jest tylko problemem Kościola, ale problemem każdego środowiska. Różnica subtelna polega wszak na tym, że ty i tobie pokrewni na informację, że jakiś ksiądz był pedofilem dostajecie niemalże orgazmu ze szczęścia, ale gdy dotyczy to np. znanego reżysera, lewicowego polityka czy - jak ostatnio - znanego muzyka zapada dyskretne milczenie. Jesteście hipokrytami moj drogi żbiku...
A więc przyznajesz, że nie obchodzi cię weryfikacja otaczającego świata przez naukę, jeśli będzie to w sprzeczności z twoim wrażeniem. To się nazywa ignorancja.

Ale to księża uważają, że należy im się specjalne traktowanie z samego faktu bycia kapłanem. Fakty pokazują, ze księża kradną, gwałcą i dopuszczają się rozlicznych przestępstw - tak samo jak wszystkie grupy społeczne. Tam jest zatem ich miejsce - pomiędzy murarzami i muzykami. Co gorsze - nie są oni niezależnymi osobami, jak murarze czy muzycy, tylko są członkami hierarchcznej instytucji. Duchowny krytykujący kościół katolicki zostaje zawieszony w trybie natychmiastowym, a pedofil... jest ukrywany. A potem kościelni mówią, ze są ostoją dobra, moralnosci i innych bzdur. Nie są i powinni zamilknąć, dopóki nie wydalą ze swoich szeregów pedofilów, złodziei, osoby szerzące nienawiść i nie wyrzekną się dóbr doczesnych (wszak głoszą, że ubóstwo to cnota) oraz nie zaczną pracować na siebie ciężką, uczciwą pracą.

A jeśli mówisz o hipokryzji, to katechizm twojego kościoła nakazuje szacunek do innych ludzi, także do gejów. Z twoich ust notorycznie sączy się jad, pogarda i nienawiść do każdego, kto ślepo nie popiera prawicowej ideologii nienawiści. Gdybyś faktycznie wierzył w istnienie Jezusa, postępowałbyś zgodnie z przypisywanymi mu słowami. Ale ty w niego nie wierzysz, jest on dla ciebie tylko martwą figurą, za którą w razie czego można się schować i wrzeczczeć o obrazie uczuć religijnych. Słabe i mało męskie, ale to twój wybór - jeśli dzięki temu czujesz się spełniony - to wspaniale. Potwierdzasz jedynie fakt, że katolicyzm to ideologia nienawiści.

Ponieważ masz problemy z jednoznacznym określeniem mojej osoby, możesz mnie nazywać byłym katolikiem. Byłym, ponieważ obserwacja porażającej niezgodności głoszonych słów z rzeczywistym postępowaniem osób ostentacyjnie deklarujących sie jako "wierzący katolicy" nie pozwoliła mi dłużej itożsamiać się z tak zakłamanym tworem.
Weryfikacja otaczającego świata przez naukę? Ty tak na poważnie, przecież dzisiaj za kasę można wszystko, jak ci nauka uzna, że pedofilia czy zoofilia jest w porządku to co wtedy? Też będziesz tego bronił? Za rządów platformy eksperci z WHO ogłosili epidemię świńskiej grypy, po kilku latach wyszło, że żadnej epidemii nie było, tylko chodziło o sprzedaż szczepionek, zalecenia i ustalenia WHO są warte mnie niż zero.
WHO za rządów Platformy. A to dobre! A o tym, ze Kopacz z tej samej Platformy być może ryzykowała narażenie społeczeństwa na epidemie, niezakupujac szczepionek, bo jej bylo szkoda kasy (?) to już zapomniałeś? Czy to niewygodne, bo to w końcu osoba ze znienawidzonej partii?
Koncernom, czy tez środowisku psychiatrów i psychologów, powinno zatem raczej chodzić o zakwalifikowanie homoseksualizmu jako zaburzenia, bo wówczas mieliby więcej klientów. A jednak to przekonanie porzucono. I pewnie były ku temu przesłanki. I bez obaw, naukowcy nie uznają ze pedofila jest w porządku (już pewnie dawno by tak postąpili gdyby tak było), bo zwyczajnie ktoś zostaje tu skrzywdzony. Poza tym jak stworzyć trwały związek z osoba dość niedojrzała jak dziecko, które ma inne potrzeby, dorasta i starzeje się, wiec przestaje być atrakcyjne dla „partnera”? Zoofilia tez nie jest orientacja. Nie sadze by rodzili się ludzie ukierunkowani na zwierzęta. I odwrotnie. To zwykle zachowanie seksualne osoby (zastępcze czy jakiekolwiek inne). No i pozostaje kwestia krzywdzenia zwierząt. Dlatego nie „argumentujcie” już bezmyślnie pedofilia czyż zoofilia jako następnymi w kolejce.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 13 sierpnia 2019, 00:38
krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2019, 12:19
dragoness pisze: 11 sierpnia 2019, 22:42 Komunisci wskazywali ludowi wroga, teraz to samo probuje zrobić rzad. Blogoslawieni ubodzy duchem... jakie to szczescie, ze nie bede musiala z nimi spędzać wieczności .
Rząd nikogo nie wskazuje jako wroga, oni sami to robią przez swoje zdziczałe zachowanie.
Mogę prosić przykłady zdziczenia?
Parada smoków i Parada jamników w Krakowie- zdziczenie i zezwierzęcenie. :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 13 sierpnia 2019, 00:47 A to dla wszystkich pokrewnych istot ludzkich o ujemnym ilorazie inteligencji https://www.rp.pl/Kosciol/190819839-Dzi ... i9GK72O_eo
Tęcza na niebie po deszczu- „nachalna promocja homoseksualizmu”. :super:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 13 sierpnia 2019, 00:29
Dopóki nie okaże się, ze tata, brat, siostra lub syn czy córka, albo choć kolega, jest osoba LGBT i trzeba z tym będzie jakos dilowac.
[/quote]

Otóż tu Cię zasmuce Mosznicki że mam kilku znajomych gejów.. I co? Oni znają moje poglądy, ja znam ich, nie obnoszą się ze swoją seksualnością, nie chodzą po żadnych paradach ja też jak dotąd na żadnym marszu nie byłem i możemy bez problemu się spotkać na kawie czy przy piwie. Nikt nie ma ochoty słuchać że homoseksualizm jest fajny, jeśli ktoś już tak uzna to niech to zachowa dla siebie, czy to takie trudne?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

WHO za rządów Platformy. A to dobre! A o tym, ze Kopacz z tej samej Platformy być może ryzykowała narażenie społeczeństwa na epidemie, niezakupujac szczepionek, bo jej bylo szkoda kasy (?) to już zapomniałeś? Czy to niewygodne, bo to w końcu osoba ze znienawidzonej partii?
Koncernom, czy tez środowisku psychiatrów i psychologów, powinno zatem raczej chodzić o zakwalifikowanie homoseksualizmu jako zaburzenia, bo wówczas mieliby więcej klientów. A jednak to przekonanie porzucono. I pewnie były ku temu przesłanki. I bez obaw, naukowcy nie uznają ze pedofila jest w porządku (już pewnie dawno by tak postąpili gdyby tak było), bo zwyczajnie ktoś zostaje tu skrzywdzony. Poza tym jak stworzyć trwały związek z osoba dość niedojrzała jak dziecko, które ma inne potrzeby, dorasta i starzeje się, wiec przestaje być atrakcyjne dla „partnera”? Zoofilia tez nie jest orientacja. Nie sadze by rodzili się ludzie ukierunkowani na zwierzęta. I odwrotnie. To zwykle zachowanie seksualne osoby (zastępcze czy jakiekolwiek inne). No i pozostaje kwestia krzywdzenia zwierząt. Dlatego nie „argumentujcie” już bezmyślnie pedofilia czyż zoofilia jako następnymi w kolejce.
Hmm... Jest jedna rzecz za którą Ewę Kopacz naprawdę cenię - za to, że nie uległa presji i podjęła decyzję, by nie kupować szczepionek wbrew zaleceniom kretynów z WHO! A co do reszty twojej wypowiedzi, to robisz imć mosznicki dziwkę z logiki. Skoro - jak twierdzą ideolodzy LGBT - homoseksualistą czlowiek się rodzi, więc nie można go leczyć z homoseksualizmu to naprawdę trudno zrozumieć, dlaczego człowiek nie mogł się urodzić pedofilem, zoofilem czy nekrofilem. Jest tylko kwestią czasu, gdy przodujący amerykańscy naukowcy (którzy zastąpili przodujących naukowców radzieckich) udowodnią, że skoro człowiek urodził się pedofilem, nekrofilem czy zoofilem to nie można go za takie zachowania seksualne karać. Bo skoro się taki urodził... Zatem, wszystko panie mosznicki przed nami...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Jest jedna rzecz za którą Ewę Kopacz naprawdę cenię - za to, że nie uległa presji i podjęła decyzję, by nie kupować szczepionek wbrew zaleceniom kretynów z WHO!
To była bardzo mądra decyzja.
Jednym z argumentów przeciw WHO i LGBT jest zagrożenie seksualizacją dzieci. Oczywiście jest to kompletna bzdura dla każdego, kto czytał standardy WHO w całości i oryginale, no ale tłuszcza łyknie wszystko i tylko jej współczuć. Nasz rząd kochany promuje disco polo, przaśne i narodowe, więc tu artykulik maleńki jak to z tymi głębokimi tekstami piosenek disco polo jest. https://oko.press/tvp2-bezlitosnie-seks ... Ry3VN1OnNM Ponadto przez ostatnie 3 tygodnie przebywałam w miejscu, gdzie najlepszy odsłuch miała lokalna stacja z przebojami disco polo i nie polo tylko internationale. Co ja się tam nasłuchałam, to głaz by się zarumienił :hyhy: :hyhy:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: LGBT i inne

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 13 sierpnia 2019, 00:51
krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2019, 16:19
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 15:55

A więc przyznajesz, że nie obchodzi cię weryfikacja otaczającego świata przez naukę, jeśli będzie to w sprzeczności z twoim wrażeniem. To się nazywa ignorancja.

Ale to księża uważają, że należy im się specjalne traktowanie z samego faktu bycia kapłanem. Fakty pokazują, ze księża kradną, gwałcą i dopuszczają się rozlicznych przestępstw - tak samo jak wszystkie grupy społeczne. Tam jest zatem ich miejsce - pomiędzy murarzami i muzykami. Co gorsze - nie są oni niezależnymi osobami, jak murarze czy muzycy, tylko są członkami hierarchcznej instytucji. Duchowny krytykujący kościół katolicki zostaje zawieszony w trybie natychmiastowym, a pedofil... jest ukrywany. A potem kościelni mówią, ze są ostoją dobra, moralnosci i innych bzdur. Nie są i powinni zamilknąć, dopóki nie wydalą ze swoich szeregów pedofilów, złodziei, osoby szerzące nienawiść i nie wyrzekną się dóbr doczesnych (wszak głoszą, że ubóstwo to cnota) oraz nie zaczną pracować na siebie ciężką, uczciwą pracą.

A jeśli mówisz o hipokryzji, to katechizm twojego kościoła nakazuje szacunek do innych ludzi, także do gejów. Z twoich ust notorycznie sączy się jad, pogarda i nienawiść do każdego, kto ślepo nie popiera prawicowej ideologii nienawiści. Gdybyś faktycznie wierzył w istnienie Jezusa, postępowałbyś zgodnie z przypisywanymi mu słowami. Ale ty w niego nie wierzysz, jest on dla ciebie tylko martwą figurą, za którą w razie czego można się schować i wrzeczczeć o obrazie uczuć religijnych. Słabe i mało męskie, ale to twój wybór - jeśli dzięki temu czujesz się spełniony - to wspaniale. Potwierdzasz jedynie fakt, że katolicyzm to ideologia nienawiści.

Ponieważ masz problemy z jednoznacznym określeniem mojej osoby, możesz mnie nazywać byłym katolikiem. Byłym, ponieważ obserwacja porażającej niezgodności głoszonych słów z rzeczywistym postępowaniem osób ostentacyjnie deklarujących sie jako "wierzący katolicy" nie pozwoliła mi dłużej itożsamiać się z tak zakłamanym tworem.
Weryfikacja otaczającego świata przez naukę? Ty tak na poważnie, przecież dzisiaj za kasę można wszystko, jak ci nauka uzna, że pedofilia czy zoofilia jest w porządku to co wtedy? Też będziesz tego bronił? Za rządów platformy eksperci z WHO ogłosili epidemię świńskiej grypy, po kilku latach wyszło, że żadnej epidemii nie było, tylko chodziło o sprzedaż szczepionek, zalecenia i ustalenia WHO są warte mnie niż zero.
WHO za rządów Platformy. A to dobre! A o tym, ze Kopacz z tej samej Platformy być może ryzykowała narażenie społeczeństwa na epidemie, niezakupujac szczepionek, bo jej bylo szkoda kasy (?) to już zapomniałeś? Czy to niewygodne, bo to w końcu osoba ze znienawidzonej partii?
Koncernom, czy tez środowisku psychiatrów i psychologów, powinno zatem raczej chodzić o zakwalifikowanie homoseksualizmu jako zaburzenia, bo wówczas mieliby więcej klientów. A jednak to przekonanie porzucono. I pewnie były ku temu przesłanki. I bez obaw, naukowcy nie uznają ze pedofila jest w porządku (już pewnie dawno by tak postąpili gdyby tak było), bo zwyczajnie ktoś zostaje tu skrzywdzony. Poza tym jak stworzyć trwały związek z osoba dość niedojrzała jak dziecko, które ma inne potrzeby, dorasta i starzeje się, wiec przestaje być atrakcyjne dla „partnera”? Zoofilia tez nie jest orientacja. Nie sadze by rodzili się ludzie ukierunkowani na zwierzęta. I odwrotnie. To zwykle zachowanie seksualne osoby (zastępcze czy jakiekolwiek inne). No i pozostaje kwestia krzywdzenia zwierząt. Dlatego nie „argumentujcie” już bezmyślnie pedofilia czyż zoofilia jako następnymi w kolejce.
Umiesz czytać ze zrozumieniem Mosznicki? Platformie przez 8 lat rządzenia tylko jedno wyszło dobrze, że nie kupili tych szczepionek bo żadnej epidemii nie było, skorumpowane WHO ogłosiło epidemię, żeby koncerny mogły sprzedać szczepionki ale żadnej epidemii nie było, a co do uznania zoofilii i pedofilii za normalne to tak jak napisał Sun Tzu wszystko przed nami, amerykańscy naukowcy za kasę uznają, że wszystko jest normalne. W krajach arabskich pedofilia jest legalna.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

W krajach chrześcijańskich również była legalna i to w obie strony. I jeszcze znalazłam Vox populi z Płocka. Zaiste, wiedza i miłość uszami się wylewa. https://natemat.pl/281499,kobieta-z-plo ... su-78L7GyY
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 13 sierpnia 2019, 05:11
Mosznicki pisze: 13 sierpnia 2019, 00:29
Dopóki nie okaże się, ze tata, brat, siostra lub syn czy córka, albo choć kolega, jest osoba LGBT i trzeba z tym będzie jakos dilowac.
Otóż tu Cię zasmuce Mosznicki że mam kilku znajomych gejów.. I co? Oni znają moje poglądy, ja znam ich, nie obnoszą się ze swoją seksualnością, nie chodzą po żadnych paradach ja też jak dotąd na żadnym marszu nie byłem i możemy bez problemu się spotkać na kawie czy przy piwie. Nikt nie ma ochoty słuchać że homoseksualizm jest fajny, jeśli ktoś już tak uzna to niech to zachowa dla siebie, czy to takie trudne?
[/quote]
Najwyrazniej trudno jest zgodzić się na równe prawa. Oczywiście nie mnie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 13 sierpnia 2019, 07:38
WHO za rządów Platformy. A to dobre! A o tym, ze Kopacz z tej samej Platformy być może ryzykowała narażenie społeczeństwa na epidemie, niezakupujac szczepionek, bo jej bylo szkoda kasy (?) to już zapomniałeś? Czy to niewygodne, bo to w końcu osoba ze znienawidzonej partii?
Koncernom, czy tez środowisku psychiatrów i psychologów, powinno zatem raczej chodzić o zakwalifikowanie homoseksualizmu jako zaburzenia, bo wówczas mieliby więcej klientów. A jednak to przekonanie porzucono. I pewnie były ku temu przesłanki. I bez obaw, naukowcy nie uznają ze pedofila jest w porządku (już pewnie dawno by tak postąpili gdyby tak było), bo zwyczajnie ktoś zostaje tu skrzywdzony. Poza tym jak stworzyć trwały związek z osoba dość niedojrzała jak dziecko, które ma inne potrzeby, dorasta i starzeje się, wiec przestaje być atrakcyjne dla „partnera”? Zoofilia tez nie jest orientacja. Nie sadze by rodzili się ludzie ukierunkowani na zwierzęta. I odwrotnie. To zwykle zachowanie seksualne osoby (zastępcze czy jakiekolwiek inne). No i pozostaje kwestia krzywdzenia zwierząt. Dlatego nie „argumentujcie” już bezmyślnie pedofilia czyż zoofilia jako następnymi w kolejce.
Hmm... Jest jedna rzecz za którą Ewę Kopacz naprawdę cenię - za to, że nie uległa presji i podjęła decyzję, by nie kupować szczepionek wbrew zaleceniom kretynów z WHO! A co do reszty twojej wypowiedzi, to robisz imć mosznicki dziwkę z logiki. Skoro - jak twierdzą ideolodzy LGBT - homoseksualistą czlowiek się rodzi, więc nie można go leczyć z homoseksualizmu to naprawdę trudno zrozumieć, dlaczego człowiek nie mogł się urodzić pedofilem, zoofilem czy nekrofilem. Jest tylko kwestią czasu, gdy przodujący amerykańscy naukowcy (którzy zastąpili przodujących naukowców radzieckich) udowodnią, że skoro człowiek urodził się pedofilem, nekrofilem czy zoofilem to nie można go za takie zachowania seksualne karać. Bo skoro się taki urodził... Zatem, wszystko panie mosznicki przed nami...
Nie byłoby wiec powodu, by nie „zorientyzowac” wszystkiego hurtem. Jest jeszcze kwestia krzywdzenia i możliwości stworzenia relacji. Jeśli się umie czytać ze zrozumieniem albo nie ignoruje niewygodnych faktach.
ODPOWIEDZ