PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Widzi pani magister... Sprawdziłem... Jakoś nigdzie nie ma postów pani magister w których krytykuje pani magister Krytykę Polityczną za zaproszenie w 2011 roku lewackich bandziorow z niemieckiej Antify... :zalamany:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 14 sierpnia 2019, 11:32 Hmm... Widzi pani magister... Sprawdziłem... Jakoś nigdzie nie ma postów pani magister w których krytykuje pani magister Krytykę Polityczną za zaproszenie w 2011 roku lewackich bandziorow z niemieckiej Antify... :zalamany:
Nieładnie buszować w internecie w godzinach pracy. Szef wie? Widocznie słabo pan szukał.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Widocznie pani magister zapomniała Krytykę Polityczną skrytykować... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 14 sierpnia 2019, 11:41 Hmm... Widocznie pani magister zapomniała Krytykę Polityczną skrytykować... :rotfl:
Nie zamierzam się tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem. Szef wie, czym sie pan zajmuje w godzinach pracy? A ponieważ szukanie idzie słabo, postarałam się sama
Re: Marsz Niepodległości
Post autor: dragoness » 15 listopada 2011, 16:20

wścieklica pisze:
Tak bardzo stajecie w obronie zakapturzonych zadymiarzy. To byli wasi koledzy, czy co? Nie za bardzo rozumiem to użalanie, bo marsz Niepodległości ponoć przebiegał spokojnie i bez burd. Poza tym - oglądając i transmisję , i później różne filmiki żałuję że policjanci nie lali tak, żeby połamać gnojkom kości nóg i rąk.
Czytam ten wątek pełen bełkotu i jakichś quasi-naukowych wywodów. Ale jakoś żaden nie z "wykładowców" nie zdefiniował pojęcia PATRIOTA.
Nie mam pojęcia jak dokładnie czytasz posty, ale odnoszę wrażenie, że moich chyba nie, bo w ani jednym nie wyraziłam poparcia dla hołoty i zadymiarzy po obu stronach. Nie podoba mi się podejście rzekomo wolnych mediów, która całe wydarzenie sprowadziła do pokazania relacji z bójek. Polcja powinna interweniować, jak najbardziej, ale w sposób profesjonalny, a profesjonalizmu za wiele nie było widać. Co do patriotyzmu, każdy prawdopodobnie ma swoją definicję. Moja jest następująca; Jestem patriotką, bo nadal kocham swój kraj, pomimo, że jest idiotycznie rządzony. Jestem dumna z polskiego pochodzenia i staram się, aby młodzież, którą uczę też była. Nie godzę się na to, aby zapraszano do Polski na obchody polskiego święta zagraniczną hołotę i by poniżano nasz kraj, wypuszczając tę hołotę na wolność ze strachu przed jakąś Hermenegildą.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wow! Pani dragoness - zwracam honor!!! :padam:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 14 sierpnia 2019, 14:17 Wow! Pani dragoness - zwracam honor!!! :padam:
Bez łaski.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

o TVP też nie. Cóż... po prostu jestem świadomy przekazu i potrafię go zweryfikować.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Łyssy pisze: 23 sierpnia 2019, 11:41 Ciekawych czasów dożyliśmy...

Obrazek
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5E0C6F78
Elektoratowi to ostatecznie nie przeszkadza.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Socjal skutecznie to załatwia...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Łyssy pisze: 23 sierpnia 2019, 16:03 Socjal skutecznie to załatwia...
Pomysł lewicowy, ale ostatecznie dała prawica, dlatego akceptowalny.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

PiS to nie jest prawica :D to że oni tak siebie kreują to nie znaczy że tak jest. zadna prawica nie daje socjalu. Wystarczy pooglądać obrady w czasach magdalenki, gdzie bracia Kaczyńscy otwarcie mówią że "na prawo od pisu ma nic nie istnieć"
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 23 sierpnia 2019, 19:35 PiS to nie jest prawica :D to że oni tak siebie kreują to nie znaczy że tak jest. zadna prawica nie daje socjalu. Wystarczy pooglądać obrady w czasach magdalenki, gdzie bracia Kaczyńscy otwarcie mówią że "na prawo od pisu ma nic nie istnieć"
To, ze Ty tak napiszesz, to jeszcze nie znaczy, ze tak jest.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Ojoj... Napisałem Ci jeden argument, żadna prawica nie dopuszcza do socjalizmu w najmniejszym stopniu ;) nie tylko ja tak sądzę warto poczytać
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Nie tylko Ty i dlatego to prawda... Acha.

„Socjal” to podstawowa sprawa. Są przeróżne powody, dla których czasem nie można pracować, a żyć trzeba.
W dodatku nie za nic wcale. Człowiek się rodzi i od razu jest konsumentem (pieluchy, odżywki itd.), napędza to całe ustrojstwo, konsumuje... Robi coś dla państwa. Wiec jak matka jest samotna, nie ma zaplecza w postaci dziadków itp., to opieka może uniemożliwić jej prace zawodową. To tylko przykład.
To zreszta mało chrześcijańskie przyjąć Twoje stanowisko, ze się współziomkom nie należy, a podobno wpojono Ci Boga i Ojczyznę...
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2019, 22:38 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ