LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Zero analogi do kondycji i sytuacji społeczno-prawnej osób np. LGBT.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: LGBT i inne

Post autor: grzeh »

"Przyjechali tu zrobić Polin"! Jakub Baryła u Roli MIAŻDŻY indoktrynację LGBT, agenturę w KK i 447!
https://www.youtube.com/watch?v=t9E6FSTQ3AM

chłopak, który chciał zatrzymać marsz / wywiad
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 15 sierpnia 2019, 15:39 "Przyjechali tu zrobić Polin"! Jakub Baryła u Roli MIAŻDŻY indoktrynację LGBT, agenturę w KK i 447!
https://www.youtube.com/watch?v=t9E6FSTQ3AM

chłopak, który chciał zatrzymać marsz / wywiad
Baryła- akuratne nazwisko :rotfl: Szkoda, ze nie Beka. :hurra:

„Miażdży indoktrynację”... :D Oj, chyba was jednak bardzo obchodzi, kto jest gejem/lesbijka.

Pytanko: jak się Niemcom doniosło na Żyda, to nie była kolaboracja?

I czy Wam w ogóle wypada korzystać z żydowskich środków przekazu?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Już chyba ustaliliśmy dawno, ze krytyka polityki Izraela wobec np. Palestyny nie musi być nieokej jako wygodna przykrywka dla antysemityzmu. Co nie znaczy, ze jest wyłącznie taka właśnie krytyka konkretnych działań.
Więc nie ma co pisać, że
Żydzi czy geje (wobec, odpowiednio, gojów i nie-gejów) tego nie robią.
, bo robią i uważają to za patriotyzm. Co do Kubusia, przedawkował Sienkiewicza. Mówić w jego przypadku o odwadze, go naprawdę śmieszne. Nie wypowiedział ani jednego swojego slowa, powtarzając jak mantrę bzdury o indoktrynacji, profanacji i seksualizacji. Lekcje indoktrynacji, paradne. :rotfl: Użycie siły uzasadnione, ciekawe. Nie ma to jak smarkacz w garniturku stawia się w pozycji Boga. Jest to smutne, przerażające i mam nadzieję, że się chłopczyk nie rozmnoży.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 15 sierpnia 2019, 16:53
Już chyba ustaliliśmy dawno, ze krytyka polityki Izraela wobec np. Palestyny nie musi być nieokej jako wygodna przykrywka dla antysemityzmu. Co nie znaczy, ze jest wyłącznie taka właśnie krytyka konkretnych działań.
Więc nie ma co pisać, że
Żydzi czy geje (wobec, odpowiednio, gojów i nie-gejów) tego nie robią.
Na tej zasadzie w każdym narodzie kogoś takiego znajdziemy. Tylko chodzi o pewna symetrie, której brak.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Panie Mosznicki, już napisałam, że traktowanie Palestyńczyków przez żołnierzy izraelskich to oficjalna polityka rządu. Nie bawmy się tu w oskarżanie jednostek.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 15 sierpnia 2019, 17:54 Panie Mosznicki, już napisałam, że traktowanie Palestyńczyków przez żołnierzy izraelskich to oficjalna polityka rządu. Nie bawmy się tu w oskarżanie jednostek.
Rząd to nie wszyscy. Kiedyś pisałaś, ze gdyby w Polsce był antysemityzm, to Michnik nie mógłby prowadzić swojej gazety. Miało wyjść na to, ze go nie ma.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 15 sierpnia 2019, 20:15
dragoness pisze: 15 sierpnia 2019, 17:54 Panie Mosznicki, już napisałam, że traktowanie Palestyńczyków przez żołnierzy izraelskich to oficjalna polityka rządu. Nie bawmy się tu w oskarżanie jednostek.
Rząd to nie wszyscy. Kiedyś pisałaś, ze gdyby w Polsce był antysemityzm, to Michnik nie mógłby prowadzić swojej gazety. Miało wyjść na to, ze go nie ma.
Rozumiem, że żołnierzy na pacyfikację osiedli palestyńskich wysyłają prywatne osoby?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 15 sierpnia 2019, 21:17
Mosznicki pisze: 15 sierpnia 2019, 20:15
dragoness pisze: 15 sierpnia 2019, 17:54 Panie Mosznicki, już napisałam, że traktowanie Palestyńczyków przez żołnierzy izraelskich to oficjalna polityka rządu. Nie bawmy się tu w oskarżanie jednostek.
Rząd to nie wszyscy. Kiedyś pisałaś, ze gdyby w Polsce był antysemityzm, to Michnik nie mógłby prowadzić swojej gazety. Miało wyjść na to, ze go nie ma.
Rozumiem, że żołnierzy na pacyfikację osiedli palestyńskich wysyłają prywatne osoby?
Czy ja zakwestionowalem stanowisko rzadu?
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: LGBT i inne

Post autor: żbik »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 18:11
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 16:15
przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 15:46 Nie, nie przyznaje, bo to że ktoś mi coś wpoil to nie znaczy że ślepo za tym podążam, także wiele "analiz i weryfikacji" za mną.

Tak, jestem z tego powodu dumny
Jeśli ktoś ci coś wpoił, to właśnie to znaczy. Na tym polega indoktrynacja. W swoich przemyśleniach nie szukasz własnej ścieżki, tylko szukasz uzasadnienia dla tej, która została ci zaprogramowana. W przypadku faktów niezgodnych z wpojonym ci postrzeganiem świata, nie weryfikujesz ich, tylko je odrzucasz i stwierdzasz, że ty i tak będziesz nazywał zjawiska po swojemu. Sam z resztą to przyznajesz, mówiąc, że nikt cię nie przekona, bo coś tam zostało ci wpojone.


A Ty czytasz w myślach że wiesz co ja sądzę i co ja uważam? Zresztą napisałem Ci że wiele analiz za mną ale cóż.. Albo nie umiesz czytać albo nie chcesz...

W każdym razie jeśli ktoś mi wmawia że marchewka to owoc to go wysmieje a nie będę nic analizował
Podajesz nieistniejące przykłady. Zamiast tego można podawać mnóstwo innych na zmianę kategorii lub nazwy zjawiska. Nie wiwm czy wiesz, ake od jakiegoś czasu nie żyjemy już w czwartorzędzie. Zwyczajnuevzrezygniwano w geologii z tych nazw. Podobnie od niedawna Pluton nie jest uważany za planetę. Czy też się na to nie zgodziłeś? W medycynie czy psychologii zmiana przypisywania kategorii zboczenia/dewiacji na orientację seksualną ma jedynie charakter porządkujący - jak w każdej nauce. I tu pojęcie "zboczenie" nie jest deprecjonujące, ani wartościujące, to jedynie pewna kategoria zjawisk. Co innego w mowie potocznej - tu słowa "zboczeniec" i "dewiant" są nacechowane negatywnie. W twoim zatem przekonaniu zamiana określenia "zboczenie" na "orientacja seksualna" jest zmianą oceny moralnej wobec homoseksualizmu. I tu popełniasz błąd. Są to określenia medyczne z zakresu psychoseksuologii i nic więcej. Tak samo jak powszechne nazywanie larw owadów "robakami" jest błędne.

Istotą jest oceny moralnej jest efekt. Pedofilia, gdziekolwiek by jej nie zakwalifikować, zawsze będzie się wiązała z przemocą fizyczną lub psychiczną wobec dziecka i ze szkodą dla niego. Nieprzymuszony akt homoseksualny dorosłych osób nie jest działaniem wbrew woli i na szkodę drugiej osoby. A np heteroseksualny gwałt już jest na szkodę ofiary, choć wcale nie musi wynikać ze zboczenia.

To tak jak z dyskusją o legalizacji marihuany - ona jest zła, bo to "narkotyk", a papierosy i aklohol są dopuszczalne, bo nie nazywa się ich narkotykami. Tym czasem obiektywnie patrząc to alkohol jest o wiele groźniejszy od marihuany, ale decydują uprzedzenia.

To, że tobie się nie posoba żółte auto, to nie powód, żeby zabraniać mieć żółte auto komu innemu i "obnosić się z nim". Albo uznajemy, że każdy się może z czym chce ocnosić, albo wszyscy zakładamy szare mundurki i golimy się na łyso. Mnie np śmieszą i uważam za największy obciach podkoszulki z "wyklętymi", ale jak ktoś pragnie się z nimi "obnosić", to jego prawo.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Nie będę tłumaczył 4 raz tego samego, to że sobie coś zakodowałeś na mój temat i nic innego nie widzisz to już nie moja wina, przeczytaj proszę wszystko jeszcze raz dokładnie bo zupełnie nie wiesz jakie jest moje podejście i co myśle
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 16 sierpnia 2019, 06:38 Nie będę tłumaczył 4 raz tego samego, to że sobie coś zakodowałeś na mój temat i nic innego nie widzisz to już nie moja wina, przeczytaj proszę wszystko jeszcze raz dokładnie bo zupełnie nie wiesz jakie jest moje podejście i co myśle
Skoro masz znajomych gejow, to tym bardziej powinieneś wiedziec, ze geje nie paradują na codzień w „odświętnych” strojach. A nawet na marszach większość nosi sie „norlamnie”. Tylko zmilczacie ten fakt. A gdy Twoi znajomi zapragną jednak (może już nawet chcieliby) związać się cywilnie, to bedzie to możliwe właśnie dzieki takim działaniom jak marsze i lobbying polityczny.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Moim znajomi wiedzą jaka jest opinia publiczna w Polsce i gdyby chcieli się związać to by wyjechali, a do szczęścia nie jest im potrzebny żaden papierek - ich słowa
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Mógłbyś mosznicki napisać, że gejom przede wszystkim chodzi o możliwość dziedziczenia majątku. Ale jest rozwiązanie: bezspadkowe mienie pogejowskie może przecież przejąć Światowy Kongres LGBT... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 16 sierpnia 2019, 10:11 Moim znajomi wiedzą jaka jest opinia publiczna w Polsce i gdyby chcieli się związać to by wyjechali, a do szczęścia nie jest im potrzebny żaden papierek - ich słowa
No właśnie - wyjechać. To chyba świadczy o poziomie tolerancji. I dziwie się, ze Ty ( czy nawet oni sami) daliście sobie wmówić, ze jest jakaś „ideologia LGBT”.
ODPOWIEDZ