LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 16 sierpnia 2019, 10:51 Hmm... Mógłbyś mosznicki napisać, że gejom przede wszystkim chodzi o możliwość dziedziczenia majątku. Ale jest rozwiązanie: bezspadkowe mienie pogejowskie może przecież przejąć Światowy Kongres LGBT... :rotfl:
Bezspadkowe- tak. A kongres w usobieniu Kościoła Katolickiego :rotfl:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 16 sierpnia 2019, 11:24
przemo232 pisze: 16 sierpnia 2019, 10:11 Moim znajomi wiedzą jaka jest opinia publiczna w Polsce i gdyby chcieli się związać to by wyjechali, a do szczęścia nie jest im potrzebny żaden papierek - ich słowa
No właśnie - wyjechać. To chyba świadczy o poziomie tolerancji. I dziwie się, ze Ty ( czy nawet oni sami) daliście sobie wmówić, ze jest jakaś „ideologia LGBT”.
Do czego to doszło żeby osoba heteroseksualna krytykował homo na temat ich tolerancji i praw :D przecież oni muszą walczyć prawda? Nie mogą mieć wszystkiego gdzieś i być szczęśliwym
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 16 sierpnia 2019, 11:45
Mosznicki pisze: 16 sierpnia 2019, 11:24
przemo232 pisze: 16 sierpnia 2019, 10:11 Moim znajomi wiedzą jaka jest opinia publiczna w Polsce i gdyby chcieli się związać to by wyjechali, a do szczęścia nie jest im potrzebny żaden papierek - ich słowa
No właśnie - wyjechać. To chyba świadczy o poziomie tolerancji. I dziwie się, ze Ty ( czy nawet oni sami) daliście sobie wmówić, ze jest jakaś „ideologia LGBT”.
Do czego to doszło żeby osoba heteroseksualna krytykował homo na temat ich tolerancji i praw :D przecież oni muszą walczyć prawda? Nie mogą mieć wszystkiego gdzieś i być szczęśliwym
Mogą. Tak jak kobiety, które oburzają się na słowo „femiznizm”, korzystając przy tym z praw, które nie zawsze były oczywiste i inne „zideologizowane” kobiety musiały dla nich wywalczyć. Chyba Twoi znajomi nie sadza, ze w innym kraju, do którego ewentualnie chcieliby wyjechać, prawa LGBT spadły same z nieba? Proste, wręcz prostackie. Albo nawet prostatowe.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

A może wreszcie skupimy się na naszym kraju i na prawdę zaczniemy analizować co jest nam potrzebne? Bo jak na razie to odnoszę wrażenie że kopiujemy wszystko od innych państw bez względu czy jest nam to potrzebne czy nie, byle wedle reguły, inni mają to my też musimy


Feminizm w Polsce :D czyli w kraju w którym kobiety pierwszy raz mogły zagłosować w wyborach bez wymuszania tego u władz, proszę mi powiedzieć co jak dotąd wywalczyły feministki dla kobiet?

Kojarzy mi się to ze związkami zawodowymi, są bo "muszą" i nikt za bardzo nie wie po co bo skutków ich pracy nie widać
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Sądzę, że posiadając ujemną wiedzę (zauważ, jaki jestem delikatny) nt. działalności związków zawodowych w Polsce, powinieneś ten temat omijać bardzo, ale to bardzo szerokim łukiem...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Z radością posłucham i poczytam Twoja opinie, nie mówię, być może się mylę ale bardzo proszę o uzasadnienie
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Obniżenie wieku emerytalnego z 67 na 65 i 60 lat; wprowadzenie niedziel wolnych od handlu; podwyżki płacy dla nauczycieli i wielu innych grup zawodowych; wzrost płacy minimalnej; wyrzucenie ze składników, które wchodzą w skład płacy minimalnej dodatku za staż pracy; zmiana przepisów w myśl których zwolniony pracownik, jeżeli wygra w sadzie pierwszej instancji wraca do pracy nie musząc czekać na wyrok sądów kolejnych instancji, jeżeli pracodawca odwołuje się od wyroku...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 16 sierpnia 2019, 13:15 A może wreszcie skupimy się na naszym kraju i na prawdę zaczniemy analizować co jest nam potrzebne? Bo jak na razie to odnoszę wrażenie że kopiujemy wszystko od innych państw bez względu czy jest nam to potrzebne czy nie, byle wedle reguły, inni mają to my też musimy


Feminizm w Polsce :D czyli w kraju w którym kobiety pierwszy raz mogły zagłosować w wyborach bez wymuszania tego u władz, proszę mi powiedzieć co jak dotąd wywalczyły feministki dla kobiet?

Kojarzy mi się to ze związkami zawodowymi, są bo "muszą" i nikt za bardzo nie wie po co bo skutków ich pracy nie widać
Mamy LGBT, to i ich prawa chyba potrzebne. Logika- nie sądzisz? A tych ludzi raczej nie skopiowaliśmy. PACS’u nie wprowadzamy na wzór francuski. Jak dla mnie od razu można walnąc po prostu małżeństwa - zgadzasz się? Czy strzelisz heterofocha? No właśnie.

Podałem przykład uniwersalny z feminizmem. A w Polsce jeszcze niestety nienwywalczyly przynajmniej liberalniejszego prawa do aborcji i antykoncepcji (dostępu). Albo edukacji seksualnej. Tylko ze to nie ich wina, bo to nie one tego nie chcą. To samo z równymi placami (nie tylko w Polsce). Acha, zdaje się ze wywalczyły ściganie gwałtu z urzędu. Albo podniosły świadomość kwestii molestowania seksualnego. I pewnie jeszcze pare innych rzeczy.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Aha, czyli jak mamy jakąś zarazę to nie wolno jej krytykować tylko trzeba się ją jeszcze popierać, nawet zwykła tolerancja jest niemożliwa bo macie jakąś chorą logikę że "albo jesteś z nami albo przeciw nam". Wy to macie jednak mózgi wyprane.

Dla Ciebie mogą być małżeństwa, a dla mnie nie i co strzelisz homofocha? No właśnie

Libelarniejsze prawo do aborcji - jak ładnie można określić mordowanie nienarodzonych dzieci

Dostęp do antykoncepcji myśle że jest wystarczający i ogólnodostępny ale co kto lubi

Edukacja seksualna ma się odbywać w takiej formie?
https://www.pch24.pl/ideologia-gender-w ... 543,i.html
Bo jeśli tak to będę miał o Tobie jeszcze mniejsze mniemanie niż mam teraz. Ja w wieku 4 lat to patrzyłem gdzie jest mój traktorek do zabawy a Ty zapewne jeszcze stwierdzisz że gender to nie jest zboczenie
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 17 sierpnia 2019, 08:24 Aha, czyli jak mamy jakąś zarazę to nie wolno jej krytykować tylko trzeba się ją jeszcze popierać, nawet zwykła tolerancja jest niemożliwa bo macie jakąś chorą logikę że "albo jesteś z nami albo przeciw nam". Wy to macie jednak mózgi wyprane.

Dla Ciebie mogą być małżeństwa, a dla mnie nie i co strzelisz homofocha? No właśnie

Libelarniejsze prawo do aborcji - jak ładnie można określić mordowanie nienarodzonych dzieci

Dostęp do antykoncepcji myśle że jest wystarczający i ogólnodostępny ale co kto lubi

Edukacja seksualna ma się odbywać w takiej formie?
https://www.pch24.pl/ideologia-gender-w ... 543,i.html
Bo jeśli tak to będę miał o Tobie jeszcze mniejsze mniemanie niż mam teraz. Ja w wieku 4 lat to patrzyłem gdzie jest mój traktorek do zabawy a Ty zapewne jeszcze stwierdzisz że gender to nie jest zboczenie
Klasyczne wypaczanie wszystkiego.

Nie chcesz kopiować, jak mówisz, ale własnych rozwiązań nie podajesz. Na rozszerzenie małżeństwa tez się nie godzisz. To jestem ciekaw jak załatwiłbys sprawę związków? Wcale? Dlaczego? Nie, bo...? Dopóki się nie zgodzicie, dopóty będziecie mieć na własne życzenie „ideologie LGBT” i zadania załatwienia podstawowych kwestii. Proste.

Aborcja to nie morderstwo, a choćby problem dostępu pigułki „dzien po” i zindoktrynowani ginekolodzy to polska rzeczywistość.

Zamiast bredni poczytaj rzeczowe informacje na temat edukacji seksualnej.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Aborcja to nie morderstwo bo? Może też uzasadnisz? Podalbys jakieś rozwiązanie?
Wytłumacz mi proszę dlatego jakas komórka gdzieś w przyrodzie czy nawet kosmosie oznacza życie a w kobiecym ciele już nie
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 17 sierpnia 2019, 12:47 Aborcja to nie morderstwo bo? Może też uzasadnisz? Podalbys jakieś rozwiązanie?
Wytłumacz mi proszę dlatego jakas komórka gdzieś w przyrodzie czy nawet kosmosie oznacza życie a w kobiecym ciele już nie
Mnie wywołujesz do odpowiedzi, ale sam nie potrafisz mi jej udzielić? To co z tymi ludźmi LGBT w Polsce?
Przeszkadza Ci tylko „kopiowanie” (choć sam nie podajesz oryginalnych rozwiązań) czy równość w ogóle? Bo wychodzi na to, ze u Ciebie dyskryminacja to tolerancja i odwrotnie.

PS O aborcji, życiu i człowieku napisałem kiedyś gdzie indziej. Nie zamierzam powtarzać.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 17 sierpnia 2019, 08:24 Aha, czyli jak mamy jakąś zarazę to nie wolno jej krytykować(...)
Jaka zarazę mamy? Twoi znajomi LGBT wiedzą, co (o nich) myslisz?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

To była metafora..

quote=Mosznicki post_id=315837 time=1566060097 user_id=24184]
Mnie wywołujesz do odpowiedzi, ale sam nie potrafisz mi jej udzielić? To co z tymi ludźmi LGBT w Polsce?
Przeszkadza Ci tylko „kopiowanie” (choć sam nie podajesz oryginalnych rozwiązań) czy równość w ogóle?
[/quote]

I vice versa Mosznicki, sam zacząłeś ;)
Tak przeszkadza mi równość, jak np socjalizm, jak ktoś siedzi całe zycie na du*ie i nic nic nie robi to dlaczego ma mieć tyle samo co ten, który pracował całe życie

O aborcji też już wiele Ci tłumaczyłem i na wiele tych rzeczy nie raczyłeś nawet odpowiedzieć, ale cóż, każdy się chwyta czego może ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 17 sierpnia 2019, 20:49 To była metafora..

quote=Mosznicki post_id=315837 time=1566060097 user_id=24184]
Mnie wywołujesz do odpowiedzi, ale sam nie potrafisz mi jej udzielić? To co z tymi ludźmi LGBT w Polsce?
Przeszkadza Ci tylko „kopiowanie” (choć sam nie podajesz oryginalnych rozwiązań) czy równość w ogóle?
I vice versa Mosznicki, sam zacząłeś ;)
Tak przeszkadza mi równość, jak np socjalizm, jak ktoś siedzi całe zycie na du*ie i nic nic nie robi to dlaczego ma mieć tyle samo co ten, który pracował całe życie

O aborcji też już wiele Ci tłumaczyłem i na wiele tych rzeczy nie raczyłeś nawet odpowiedzieć, ale cóż, każdy się chwyta czego może ;)
[/quote]

Ach, metafora... Jak u Jedraszewskiego. Ja się domyślam, ze nie mówisz o świńskiej grypie. Tylko jak mamy zagrożenie społeczne, to mu przeciwdziałamy. Wiec nie krępuj się i podziel się swoim pomysłem na „zarazę”.

Nie vice versa, kolego ucieczkowiczu, bo -jak zauważyłeś- ja pierwszy zadałem Ci pytanie. Nie potrafisz odpowiedzieć i uzasadnić, bo zdajesz sobie sprawę z tego, ze Twoja postawa to dyskryminacja i złośliwość wobec LGBT- nie, bo nie. Nie, bo to „zboczenie”.

Nie uciekaj w NIEKONSTRUKTYWNE i pozbawione analogii porównania. Chyba ze uzasadnisz w jaki niby sposób LGBT równe prawa nie przysługują. A przecież tak samo od urodzenia są konsumentami, pracują, płaca podatki, niektórzy maja dzieci...

O aborcji niczego mi „nie tłumaczyłeś”. Zanim zadałeś pytanie, moj post w tej sprawie, do którego Cię niejako odesłałem, od dawna istniał na forum.
ODPOWIEDZ