PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Ma pani na myśli świrów według definicji Pszoniaka czy według gwiazdy Platformy Obywatelskiej Klaudii Jachiry?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 27 września 2019, 06:54 Hmm... Ma pani na myśli świrów według definicji Pszoniaka czy według gwiazdy Platformy Obywatelskiej Klaudii Jachiry?
Według własnej, proszę pana. Skoro nasze wysoko oświecone MINIsterstwo zobowiązało mnie do udzielania pomocy psychologicznej uczniom, ze wszystkimi "szykanami" w postaci papierologii stosowanej, a psychoterapeutą można się ogłosić bez kwalifikacji, niniejszym wykorzystuję ten fakt.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... To jak pani diagnozuje zarówno panią Klaudię Jachirę, jak i władze Platformy Obywatelskiej, które umieściły ją na liście wyborczej w wyborach do Sejmu?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 27 września 2019, 11:19 Hmm... To jak pani diagnozuje zarówno panią Klaudię Jachirę, jak i władze Platformy Obywatelskiej, które umieściły ją na liście wyborczej w wyborach do Sejmu?
na takim samym poziomie jak PiS i panią Figurską. DNO I METR MUŁU.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Nie pytałem o panią Figurską i PiS tylko o panią Jachirę i PO... Rozumiem jednak, że ta nerwica natręctw czy jak się tam nazywa ta przypadłość nie pozwala pani udzielić odpowiedzi nie wymieniając przy tym słowa "PiS"... Może któraś z koleżanek powinna panią zdiagnozować?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 27 września 2019, 15:59 Hmm... Nie pytałem o panią Figurską i PiS tylko o panią Jachirę i PO... Rozumiem jednak, że ta nerwica natręctw czy jak się tam nazywa ta przypadłość nie pozwala pani udzielić odpowiedzi nie wymieniając przy tym słowa "PiS"... Może któraś z koleżanek powinna panią zdiagnozować?
Odpowiedziałam. Jeśli zbyt skomplikowane, to przykro mi. Musze więc na pana poziomie intelektualnym; W rzyci mam obie partie i obie paniusie, chcące zaistnieć. Dotarło?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... To któż to pani został, gdy na partię Jachiry nie będzie pani głosować? Kukiz w koalicji z PSL-em? Pedałki od Biedronia w koalicji z neokomunistami od Zandberga i postkomunistami od Czarzastego? Czy może chłopaki od Korwina-Mikkego? Ciężkie jest życie fana partii Jachiry... :rotfl:
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

To moja słodka tajemnica.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 28 września 2019, 20:07 Hmm... To któż to pani został, gdy na partię Jachiry nie będzie pani głosować? Kukiz w koalicji z PSL-em? Pedałki od Biedronia w koalicji z neokomunistami od Zandberga i postkomunistami od Czarzastego? Czy może chłopaki od Korwina-Mikkego? Ciężkie jest życie fana partii Jachiry... :rotfl:
Nie wiem. Nie jestem fanem tej partii. Natomiast bycie fanem partii, której BMW na odsłonięcie pomnika ku czci żołnierzy wyklętych zaprosił komunistycznego prokuratora i ubeckie pomioty, musi być nie do zniesienia.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

komunistycznego prokuratora
Komunistyczna nauczycielka krytykująca komunistycznego prokuratora nie jest zabawna. Jest śmieszna! Nawet bardzo śmieszna. A tak przy okazji to czekam na określenia: komunistyczny sprzedawca czy komunistyczna sprzątaczka.
ubeckie pomioty
Będą jakieś nazwiska czy tylko tak sobie rzucone w przestrzeń?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 29 września 2019, 19:40
komunistycznego prokuratora
Komunistyczna nauczycielka krytykująca komunistycznego prokuratora nie jest zabawna. Jest śmieszna! Nawet bardzo śmieszna. A tak przy okazji to czekam na określenia: komunistyczny sprzedawca czy komunistyczna sprzątaczka.
ubeckie pomioty
Będą jakieś nazwiska czy tylko tak sobie rzucone w przestrzeń?
No, i tu mamy problem, bo w 1992 roku komunizmu już nie było. A ubeckie pomioty? Reczkowie, na przykład. A Piotrowicz komunistyczny prokurator odznaczony za aktywność i zaangażowanie przez ludową władze. Cóż, chyba robienie z siebie durnia się nie opłaca, prawda?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Dobra! Może być: komunistyczna studentka, która poszła na studia z myślą o utrwalaniu władzy ludowej. Bo różne były sposoby utrwalania tej władzy ludowej, jak wiemy z historii... I tak przy okazji: już było w tym wątku pisane sporo o Piotrowiczu i jego odznaczeniu. Proszę sobie odszukać a nie międlić tematu po raz 124... Ale to przypomina dwie dzisiejsze konwencje, gdzie PiS mówił o zdrowiu, a Partia Jachiry - uwaga! będzie niespodzianka! - o PiS-ie... :rotfl:
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 29 września 2019, 22:30 Dobra! Może być: komunistyczna studentka, która poszła na studia z myślą o utrwalaniu władzy ludowej. Bo różne były sposoby utrwalania tej władzy ludowej, jak wiemy z historii... I tak przy okazji: już było w tym wątku pisane sporo o Piotrowiczu i jego odznaczeniu. Proszę sobie odszukać a nie międlić tematu po raz 124... Ale to przypomina dwie dzisiejsze konwencje, gdzie PiS mówił o zdrowiu, a Partia Jachiry - uwaga! będzie niespodzianka! - o PiS-ie... :rotfl:
Przykro mi bardzo, kolejne pudło. Nie skończyłam studiów za komuny. Wyrzucono mnie z uczelni. Dwa razy. Rzekomo za niezdane egzaminy. Pisemne, których obejrzenia mi zabroniono. Długo tak jeszcze będzie się pan kompromitował?
Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie[2], a także kierownikiem szkolenia partyjnego i społecznym inspektorem pracy[3]. Podczas stanu wojennego był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi, oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu[4][5]. Znany jest akt oskarżenia, jakie sporządził Piotrowicz przeciwko Pikulowi. „W świetle materiałów dowodowych wyjaśnienia oskarżonego nie brzmią przekonywająco. Dokonane ustalenia pozwalają stwierdzić, że Antoni Pikul, podczas obowiązywania stanu wojennego, dopuścił się przestępstwa. Skierowanie aktu oskarżenia przeciwko Pikulowi należy uznać za zasadne” – napisał Stanisław Piotrowicz w akcie oskarżenia
W 1984 zwierzchnicy służbowi stwierdzili, że „jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym. Powierzone mu obowiązki wykonuje prawidłowo. Poczynione ustalenia wykorzystuje do wszechstronnej działalności profilaktycznej. Wiele uwagi poświęca popularyzacji prawa zwłaszcza w środowiskach młodzieżowych”[10]. W tym samym roku, za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej, został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi[3].
Zdobył rozgłos medialny, ogłaszając w 2001 na konferencji prasowej powody umorzenia śledztwa w sprawie molestowania małoletnich przez proboszcza parafii w Tylawie. Sprawę księdza z Tylawy prowadził prokurator Sławomir Merkwa a Stanisław Piotrowicz był wtedy szefem jednostki i jego zadaniem było nadzorowanie wszystkich prokuratorów. Na konferencji prasowej w 2001, posługiwać się miał uzasadnieniem o umorzeniu śledztwa prokuratora prowadzącego tę sprawę i stanąć w obronie jego ustaleń. Ta decyzja została uchylona przez prokuratora Prokuratury Okręgowej w Krośnie, a w 2004 duchowny został prawomocnie skazany
- santo subito, zaiste.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Tow. Stanisław Piotrowicz :Ofiara systemu komunistycznego PRL. W l. 80-tych wielokrotnie, brutalnie awansowany. Siłą wcielony do egzekutywy PZPR. W 1984 oskarżony o dyscyplinę, zaangażowanie i wydajność w pracy. Bestialsko odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Mamy kolejny "sukces" naszych pisowskich euro(p)osłów. Wojciechowski bez poparcia w Parlamencie Europejskim. Dostał jednak drugą szansę Mógł powiedzieć, jak senatorzyna, że wszystko jest w programie partii i on tu nie ma nic do dodania :rotfl: :rotfl:
ODPOWIEDZ