Gdzie kupić węgiel?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
czucza2005

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: czucza2005 »

biedroska
Witam możesz podesłać gdzie kupujesz ekogroszek? Próbowałem z PKSów słaby, PKP to samo. Teraz zamówiłem z Tarnowaca i z Wróblowej. Jak cena będzie fajna to z internetu węzmę i jak się spala ten węgiel z internetu?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: asterka »

kupuj przez internet,masz spakowany profesjonalnie w workach po 25 kg. czyściutka paleta przywozi Ci poczta polska ,węgiel jaki chcesz wszystkie rodzaje.975 pln za wszystko .1000 kg + transport.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: T135 »

Dobry wysokokaloryczny wegiel jest w Gorzycach. O wiele lepiej sie spala niż ten na PKS. A ekogroszek tanio i dobry w OBI w Krosnie.
Laik 17
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 lutego 2019, 21:30

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: Laik 17 »

Witam, przeglądałem forum i natrafiłem na nazwisko Pana Kopcia z Kołaczyc który handluje węglem. Otóż miałem dosyć nieprzyjemną a zarazem dziwną sytuację związaną z zakupem węgla u Pana Kopcia. Ubiegłej zimy pewien starszy pan poprosił mnie żebym kupił mu cztery worki węgla do piecyka oszczędnościowego. Podjechałem więc do Pana Kopcia. Z domu wyszła Pani Kopeć bo jej syn akurat pojechał z węglem. Mówię więc Pani Kopeć że chciałem cztery worki węgla, ona na to że workowany się skończył, więc ja na to że pojadę po worki i sam sobie naładuję. Nie chciała się zgodzić, ale w końcu się zgodziła. Załatwiłem worki i wróciłem po węgiel. Gdy podjechałem na plac Pani Kopeć oświadczyła że węgla mi nie sprzeda. Tłumaczyłem jej że sam sobie nasypie węgla do worków, położę na wagę(waga elektroniczna) wystarczy żeby ona tylko popatrzyła na wagę i wzięła kasę. Niestety nie zgodziła się. Dodam że byłem ich stałym klientem. Mówiłem jej też że to do starszej osoby która nie ma samochodu, ale pani Kopeć była nieugięta. Ot taka to chrześcijańska postawa. Ocenę tej całej sytuacji pozostawiam odwiedzającym to forum.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: asterka »

osobiście internetu nie polecam,jest czysto i sprawnie ale węgiel kiepskiej jakości dodatkowo spakowane dwa worki samego miału !! dziękuję bardzo za taką imprezę.
eleniii
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 21:02

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: eleniii »

Skład Sobianek ma w ofercie bardzo dobry wegiel, i polski i zagraniczny kto co woli, w każdym bądź razie z certyfikatami
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: asterka »

eleniii pisze: 25 sierpnia 2019, 21:05 Skład Sobianek ma w ofercie bardzo dobry wegiel, i polski i zagraniczny kto co woli, w każdym bądź razie z certyfikatami
polski i zagraniczny / pewnie ruski/ .a najpewniej pomieszany jeden z drugim.
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: 8003 »

ja kupuję w aptece
eleniii
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 21:02

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: eleniii »

znalazłam dobre dojsćie do wegla z pewnych kopalń, z certyfikatami. Zobaczcie sobie na składzie Sobianek i dowózka w całym kraju
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: Public Enemy »

Na skladach np w KOlaczycach BYŁ ostatnio po 1250zł tona.Szok przy zarobkach 2100 na reke.Niewiadomo czy kupic opał czy jedzenie. A wegla niema.Jest na zapisy
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: Jozin.1 »

Podziękujcie PiSowi :hyhy: :hyhy: :hyhy:
anielka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2 grudnia 2021, 19:34

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: anielka88 »

Kuzyn mi polecił zamawiać ze składu Sobianek, i w tym roku rzeczywiście od nich brałam opal. Certyfikowany, dobrej jakości i jeszcze przywiedli do domu. Polecam.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Gdzie kupić węgiel?

Post autor: Zynek6 »

daniel36Wilk12 pisze: 12 lipca 2022, 14:53 Witam polecam Ci żwirownię http://wis-kruszywa.pl/kruszywo bardzo atrakcyjne ceny
jeblu nie nasz rejon
ODPOWIEDZ