Odchudzanie

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

paulinapaula
Debiutant
Debiutant

Odchudzanie

Post autor: paulinapaula » 25 września 2018, 18:48

Czy słyszeliście już o African Mango Slim?! To mój wybawiciel w walce o piękną sylwetkę. Z nadwagą zmagałam się od dawna, a teraz cellulit odstające boczki zostały zażegnane i to w tak krótkim czasie.. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że preparat jest całkowicie naturalny!
To pewny skład dla mojego organizmu :)

L3mon
Bywalec
Bywalec

Re: Odchudzanie

Post autor: L3mon » 21 marca 2019, 18:07

Pierwsze słyszę. Osobiście staram się stosować dietę redukcyjną i widzę efekty.

anitka28
Początkujący
Początkujący

Post autor: anitka28 » 11 kwietnia 2019, 21:12

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Agatą (kom.517 614 677) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

strzala_amora
Początkujący
Początkujący

Post autor: strzala_amora » 23 kwietnia 2019, 19:24

Nie slyszalam ale nie wydaje mi sie by taki suplement jakos specjalnie dzialal cuda.. Predzej wspomoze odchudzanie a nie zrobi cos za nas.. Ja wybralam bardziej tradycyjna metode odchudzania tzn diete od dietetyka z Panaceum w Wawie i wieksza aktywnosc fizyczna

Awatar użytkownika
Stayka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Stayka » 29 kwietnia 2019, 21:32

U mnie zadziałało tylko zdrowe odżywianie się i sport :)

Awatar użytkownika
benka77
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: benka77 » 13 maja 2019, 16:06

Moim skromnym zdaniem, odchudzanie zaczyna się w głowie ;) I dobrze jest właśnie tam rozpocząć. Wszystkie cud diety nie mają sensu, jeśli nie zrobi się porządku we własnej świadomości i podświadomości. Dobrze jest wiedzieć, co można, a czego lepiej po prostu unikać.

Kinia12
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kinia12 » 15 maja 2019, 20:37

benka77 pisze:
13 maja 2019, 16:06
Moim skromnym zdaniem, odchudzanie zaczyna się w głowie ;) I dobrze jest właśnie tam rozpocząć. Wszystkie cud diety nie mają sensu, jeśli nie zrobi się porządku we własnej świadomości i podświadomości. Dobrze jest wiedzieć, co można, a czego lepiej po prostu unikać.
100% racji, ale samemu się nic nie wskóra. Można się cały czas okłamywać albo działać :) Taka jest prawda. Dla jednych motywacją jest spojrzenie w lustro, dla innych za ciasna sukienka, tak to już jest. Ważne żeby iść do przodu. U mnie zaczęło się dawno temu takie narzekanie. Wszystko zajadałam. Teraz zmieniło się to o 180 stopni. Dieta, wyrzeczenia i jakoś się udaje. Nawet jak pójdę po kosmetyki do Natury to wezmę sobie jakąś fit przekąskę i dobrze wiem że to mi nie zaszkodzi a trochę tego słodkiego też mi się chyba należy co ?? :) :) Nie ma też co dramatyzować tylko tak jak mówiłam wcześniej, do przodu, do przodu, do przodu... i zawsze jest się bliżej celu :)

anitka28
Początkujący
Początkujący

Post autor: anitka28 » 21 maja 2019, 21:21

Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Wypróbuj Phen 375. Jest to lek o najwyższej dostępnej dawce fenterminy na rynku, która odpowiedzialna jest za tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są świetne!!! w moim przypadku ok 12kg. Spróbuj, nic nie tracisz!!! Jeśli masz pytania prosze o kontakt: Natalia (kom.733 566 390)

Kinia12
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kinia12 » 29 maja 2019, 09:07

Po konsultacje z dietetykiem w Naturze już widzę baaardzo duże efekty ;) Po pierwsze czuję się zdecydowanie lepiej i wszystko jest ułożone tak że nie odczuwam bardzo tego głodu, no i nie mam co ukrywać jak spodnie robią się luźniejsze to od razu pojawia się uśmiech :)

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 3 czerwca 2019, 10:01

Odchudzać trzeba się z głową i na pewnie głodzenie się nie jest rozwiązaniem. Dieta musi być zdrowa i pożywna.

IzoldaKastylijska
Bywalec
Bywalec

Post autor: IzoldaKastylijska » 22 lipca 2019, 11:14

I najlepiej omówić to z dietetykiem, niektórym naprawdę to pomaga.

anitka28
Początkujący
Początkujący

Post autor: anitka28 » 28 sierpnia 2019, 18:34

Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą - 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 13 września 2019, 11:30

Ja tam lubię Chodakowską, ma dziwną urodę i jest moim zdaniem za chuda, ale szanuję ją za to, że poderwała z kanapy tyle zaniedbanych babek, które dzięki jej treningom wyglądają jak milion dolarów Smile Nie lubię jej ćwiczeń, bo uważam, że są dla osób, które chcą schudnąć, są takie wyczerpujące... Ćwiczenia Mel B również są dla mnie stanowczo za ciężkie. Wolę luźno się nimi dwiema inspirować i jak już ćwiczę w oparciu o nie, to na własnych warunkach. Bardzo polecam też aplikacje dostępne na smartfony z ćwiczeniami, naprawdę jest w czym wybierać
Ogólnie warto zastanowić sie nad domowym sprzętem do siłowni: https://trainingshowroom.com/422-trening-w-domu

wow.lop
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: wow.lop » 30 września 2019, 16:55

jak dal mnie najlepiej jest ćwicniza i zdrowia dieta nie sublemty diety :) bo to raczej nie jest dobre dla zdrowia

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 3 października 2019, 21:58

wow.lop pisze:
30 września 2019, 16:55
jak dal mnie najlepiej jest ćwicniza i zdrowia dieta nie sublemty diety :) bo to raczej nie jest dobre dla zdrowia
Polska jenzyk,trudna jenzyk

ODPOWIEDZ