PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Tylko jakos ten temat nie schodzi z forum...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze: 27 października 2019, 12:32 Widzicie towarzysze... Gdyby to co robi PIS realizował najsamszy Tusk Donald czy Kopacz Ewa to byśmy wielkimi krokami zmierzali do demokratycznej Europy a niektórzy z was towarzysze i towarzyszki mieliby pierwsze od niepamiętnych czasów orgazmy, takie wasze podniecenie sukcesami PO byłoby wielkie. Słowa "społeczna gospodarka rynkowa" na tym forum byście towarzysze odmieniali przez wszystkie możliwe przypadki. Ale, ponieważ program zmierzający do osiągnięcia tego, co zostało zapisane w Konstytucji realizuje Kaczor-Dyktator to zmierzamy prostą drogą do Wenezueli z kartkami na benzynę.
W poczuciu humoru, towarzyszu przewodniczący, to nie mamcie sobie równych w całej Europie :ok:

A teraz, dla większej beki, przypomnijcie nam, która to niedługo stuknie rocznica nieobniżenia stawki vatu do poprzednich 22 %, które to podstępnie i brutalnie POdniosła PeŁo w 2011 na jedyne 3 lata, i kiedy ta obietnica obniżki została złożona... Nie krępujcie się, powiedzcie, śmiało.....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

PiS towarzyszu łyssy obiecywał obniżkę podatku VAT od stycznia 2018 roku. Jakby towarzysz łyssy wykorzystał palce u rąk do liczenia, to może by się towarzyszowi udało doliczyć, że nie minęła jeszcze nawet 2 rocznica niedotrzymanej obietnicy. Ale to trzeba - oprócz trocin - jeszcze mieć coś w głowie. A tak przy okazji przypominania obietnic, to może towarzysz łyssy przypomni, którą to mamy rocznicę, gdy Platforma Obywatelska pod wodą towarzysza Tuska Donalda zlikwidowała Senat?
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 27 października 2019, 12:37 Historia was oceni.
Was już oceniła.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Zandberga? Zawiszę? Biedronia? Tuska choćby? Dlaczego nie postawiliście nikogo z waszej ulubionej drużyny przed TS???
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wirgin »

Z dziada pradziada społeczeństwo przejmuje bezmyślnie system narzucanych wierzeń. ja k się rodzimy i umieramy oraz jak system katolicki nas w tym obsługuje. Mało kto zastanawia się ile to ma wspólnego z prawdą czy wewnętrznym spojrzeniem na rzeczywistość która nas otacza. Niestety prawie nikt nie próbuje się zastanowić jak to wszystko działa i przejmuje dotychczasowe programy czy poglądy na życie. Niewielu udało się ocknąć i dostrzec , że są manipulowani i wykorzystywani do swoich celów. Ciekawi mnie ilu ludzi dostrzega manipulację religii do osiągnięcia swoich korzyści. Czy jest ktoś z Was który dostrzega, że kościół próbuje zaszczepić w Was poczucie winy ( moja wina wielka wina...) czy nawet oddzielenie od Boga poprzez wciskanie pośredników. Podejrzewam, że temat zostanie zignorowany gdyż 90% społeczeństwa to zagorzali katolicy którzy nie dostrzegają innej rzeczywistości czy wymiaru który może być inny.
Ostatnio zmieniony 27 października 2019, 18:17 przez wirgin, łącznie zmieniany 1 raz.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Mosznicki pisze: 27 października 2019, 18:10 Zandberga? Zawiszę? Biedronia? Tuska choćby? Dlaczego nie postawiliście nikogo z waszej ulubionej drużyny przed TS???
Zawisza to ma pisowskie korzenie i już znalazła się jakaś intelektualnie mniej obdarzona partyjna koleżanka gotowa go bronić. A co do reszty, zwykłe bicie piany dla pospólstwa.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Marcelina Zawisza ;)
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Mosznicki pisze: 27 października 2019, 18:21 Marcelina Zawisza ;)
Zaraz... A ona to nie z partii Razem / Lewica ? I ona niby "faszystę" broni ? Rany... :rotfl: Rodzina ? :rotfl:
Nie znalazłem w netach,poproszę linka,no przecież chyba chodzi ci o coś innego bo nie wierzę... :padam:
Na pewno coś źle zrozumiałem czy coś...

Owszem,znalazłem jakąś tam PiSowską Sochę co tego pijusa broni:
https://natemat.pl/288773,monika-socha- ... owerzystke
Sośnierza też:
https://wiadomosci.wp.pl/artur-zawisza- ... 263914113a
Ale to by było niebywałe.Mosznicki,ja wiem,obaj się nie lubimy ale jak masz linka to proszę,pliz... :rotfl:
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

No właśnie, o Panią Monisię chodzi.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

No myśl dalej, zielony ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

wirgin pisze: 27 października 2019, 18:14 Z dziada pradziada społeczeństwo przejmuje bezmyślnie system narzucanych wierzeń. ja k się rodzimy i umieramy oraz jak system katolicki nas w tym obsługuje. Mało kto zastanawia się ile to ma wspólnego z prawdą czy wewnętrznym spojrzeniem na rzeczywistość która nas otacza. Niestety prawie nikt nie próbuje się zastanowić jak to wszystko działa i przejmuje dotychczasowe programy czy poglądy na życie. Niewielu udało się ocknąć i dostrzec , że są manipulowani i wykorzystywani do swoich celów. Ciekawi mnie ilu ludzi dostrzega manipulację religii do osiągnięcia swoich korzyści. Czy jest ktoś z Was który dostrzega, że kościół próbuje zaszczepić w Was poczucie winy ( moja wina wielka wina...) czy nawet oddzielenie od Boga poprzez wciskanie pośredników. Podejrzewam, że temat zostanie zignorowany gdyż 90% społeczeństwa to zagorzali katolicy którzy nie dostrzegają innej rzeczywistości czy wymiaru który może być inny.
Kolejna towarzyszka, która na urodziny otrzymała od mamusi "Dzieła" Lenina z dedykacją:

Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
Z Leninem zrywaj kwiatki
To są życzenia droga córeczko od twojej matki
Ostatnio zmieniony 27 października 2019, 19:04 przez Sun Tzu, łącznie zmieniany 1 raz.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Kolejna towarzyszka, która na urodziny otrzymała od mamusi "Dzieła Lenina" z dedykacją:

Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
Z Leninem zrywaj kwiatki

To są życzenia droga córeczko od twojej matki
To była abortowana po urodzeniu i "książka" do trumny ? Sunek,znów wracasz do swojego niskiego poziomu.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Ciekawe, ja tej dedykacji nie znam, a pan jak widać, świetnie. W której książce się znajduje?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ODPOWIEDZ