PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

mikas15 pisze: 29 października 2019, 18:46 A dlaczego nie grzeją w blokach w Jaśle?? To wina tuska czy kaczora?
Zakręconych kaloryferów. Proszę odkręcić po prostu.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 19:36
wibar pisze: 29 października 2019, 18:30
Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 17:55
Inteligentny człowiek i wygoogla i nie deprecjonuje źródła przed przeczytaniem.
Pewna inteligentna pani na tym forum wygooglała sobie że Janusz Wojciechowski nie zostanie komisarzem ds.rolnictwa bo nie ma na to szans, ale rzeczywistość w tej kwestii okazała się dla tej pani brutalna.😂
Zdał egzamin za którymś razem, ale zdał. Gratulacje. Pana złośliwości mi zwisają, bo świadczą jedynie o braku merytorycznych argumentów.
Pani potrafi wytłumaczyć każdą swoją kompromitację.Przypominanie pani jej własnych postów to jest złośliwość.Żałosne.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Kompromitacja? Nie mam wpływu na cuda w Brukseli. No i co wygooglał pan "szmatławiec"? Może do tego się pan ustosunkuje, zamiast się czepiać mnie osobiście?
mikas15
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 18:06

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: mikas15 »

Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 19:37
mikas15 pisze: 29 października 2019, 18:46 A dlaczego nie grzeją w blokach w Jaśle?? To wina tuska czy kaczora?
Zakręconych kaloryferów. Proszę odkręcić po prostu.
Nie myślała Pani aby czasami pomilczeć niż głupio się odezwać? Korki dzisiaj odbębnione? Kasa się zgadza?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

mikas15 pisze: 29 października 2019, 19:58
Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 19:37
mikas15 pisze: 29 października 2019, 18:46 A dlaczego nie grzeją w blokach w Jaśle?? To wina tuska czy kaczora?
Zakręconych kaloryferów. Proszę odkręcić po prostu.
Nie myślała Pani aby czasami pomilczeć niż głupio się odezwać? Korki dzisiaj odbębnione? Kasa się zgadza?
A co? Dziecko nie umie pracy domowej odrobić samodzielnie? Bo nie uważało na lekcji? I dlaczego głupio? Ja mam zakręcone, bo na razie potrzeby grzania w pokojach nie odczuwam, natomiast w łazience kaloryfer grzeje normalnie. Miłego wieczoru i mniej żółci.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aha, czyli teraz wpadamy w narrację: my chcemy, oni paskudni nam nie pozwalają? To już było, proszę pana. I owszem, umiem czytać artykuły, w których wyraźnie napisano, że 100 dni PiSu skończy sie jak 100 dni Napoleona; fiaskiem. Nie mówiąc już o budżecie bez deficytu, co jest mrzonką dla idiotów, oraz brakiem zapisu o 13 emeryturze w ustawie budżetowej. Co do procesu legislacyjnego, proszę nie cytować Dworczyka, bo to śmieszne.
Widzę, że towarzyszka Kijak z tych o których przed prawie 200 laty pewien litewski żyd z Wilna pisał: Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.


p.s.

I tak przy okazji: jaki towarzyszka skomentuje sprawę Artura W.? Czy to nie jest klasyczny wręcz przykład wykorzystania służb do walki politycznej z członkami Platformy Obywatelskiej? Bo, żeby burmistrz nie mógł 200 tysięcy złotych wziąć za swą decyzję to się głowie nie mieści.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 19:45 Kompromitacja? Nie mam wpływu na cuda w Brukseli. No i co wygooglał pan "szmatławiec"? Może do tego się pan ustosunkuje, zamiast się czepiać mnie osobiście?
Ja się pani nie czepiam,przypominam tylko pani jej własne posty,o których-jak widać-chciałaby pani żeby wszyscy zapomnieli,bo pani przepowiednie się nie sprawdziły.A co do "cudów w Brukseli" to wyjątkowo się zgodzę.Lewactwo naprawdę potrafi działać cuda,wbrew logice.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

wibar pisze: 29 października 2019, 22:26
Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 19:45 Kompromitacja? Nie mam wpływu na cuda w Brukseli. No i co wygooglał pan "szmatławiec"? Może do tego się pan ustosunkuje, zamiast się czepiać mnie osobiście?
Ja się pani nie czepiam,przypominam tylko pani jej własne posty,o których-jak widać-chciałaby pani żeby wszyscy zapomnieli,bo pani przepowiednie się nie sprawdziły.A co do "cudów w Brukseli" to wyjątkowo się zgodzę.Lewactwo naprawdę potrafi działać cuda,wbrew logice.
Biorę pełną odpowiedzialność za to, co piszę. Errare humanum est. Nadużywanie słowa "lewactwo" jest śmieszne. A komentarza na temat wycofywania się z obietnic wyborczych nadal się nie doczekałam.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 29 października 2019, 22:02
Aha, czyli teraz wpadamy w narrację: my chcemy, oni paskudni nam nie pozwalają? To już było, proszę pana. I owszem, umiem czytać artykuły, w których wyraźnie napisano, że 100 dni PiSu skończy sie jak 100 dni Napoleona; fiaskiem. Nie mówiąc już o budżecie bez deficytu, co jest mrzonką dla idiotów, oraz brakiem zapisu o 13 emeryturze w ustawie budżetowej. Co do procesu legislacyjnego, proszę nie cytować Dworczyka, bo to śmieszne.
Widzę, że towarzyszka Kijak z tych o których przed prawie 200 laty pewien litewski żyd z Wilna pisał: Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.


p.s.

I tak przy okazji: jaki towarzyszka skomentuje sprawę Artura W.? Czy to nie jest klasyczny wręcz przykład wykorzystania służb do walki politycznej z członkami Platformy Obywatelskiej? Bo, żeby burmistrz nie mógł 200 tysięcy złotych wziąć za swą decyzję to się głowie nie mieści.
Jeśli winny, niech idzie siedzieć. I proszę się ogarnąć, bo to już zakrawa na manię.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 22:40
wibar pisze: 29 października 2019, 22:26
Anna Kijak pisze: 29 października 2019, 19:45 Kompromitacja? Nie mam wpływu na cuda w Brukseli. No i co wygooglał pan "szmatławiec"? Może do tego się pan ustosunkuje, zamiast się czepiać mnie osobiście?
Ja się pani nie czepiam,przypominam tylko pani jej własne posty,o których-jak widać-chciałaby pani żeby wszyscy zapomnieli,bo pani przepowiednie się nie sprawdziły.A co do "cudów w Brukseli" to wyjątkowo się zgodzę.Lewactwo naprawdę potrafi działać cuda,wbrew logice.
Biorę pełną odpowiedzialność za to, co piszę. Errare humanum est. Nadużywanie słowa "lewactwo" jest śmieszne. A komentarza na temat wycofywania się z obietnic wyborczych nadal się nie doczekałam.
Spokojnie, spokojnie...500+ miało się nie udać,13 emerytury miało nie być,tak że niech pani czeka cierpliwie na spełnienie tych obietnic.A wtedy będzie musiała pani połknąć tę żabę.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

500+ podniosło dzietność? Nie. 13 emerytura nie została zapisana w projekcie ustawy budżetowej, z programu rządowego mierzenia temperatury i kalendarzyka urodziło się kilkadziesiąt dzieci, program "za życiem" nie zmniejszył liczby legalnych aborcji, wprost przeciwnie. Skomentuje pan artykuł, czy wzorem swojego szacownego kolegi po PiSie będzie pan udawał durnia?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

O nieskuteczności rządowego programu Rodzina 500+ najlepiej świadczy zmniejszająca się np. w Jaśle liczba przedszkoli oraz zwalnianie nauczycieli. Można być fanatykiem jak towarzyszka Kijak ale, żeby aż tak ignorować rzeczywistość to trzeba rzeczywiście być totalnym fanatykiem!
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 30 października 2019, 11:56 O nieskuteczności rządowego programu Rodzina 500+ najlepiej świadczy zmniejszająca się np. w Jaśle liczba przedszkoli oraz zwalnianie nauczycieli. Można być fanatykiem jak towarzyszka Kijak ale, żeby aż tak ignorować rzeczywistość to trzeba rzeczywiście być totalnym fanatykiem!
Może porozmawiamy o liczbie urodzeń? Na przyklad na podstawie tego? https://www.money.pl/gospodarka/500-plu ... 0785a.html Albo tego? https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/1 ... odzen.html
krysteczek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 października 2018, 08:13

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krysteczek »

A co :hurra: Lepiej było za PO (inaczej zwał KO) :D
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Liczba urodzeń w Polsce w latach:

- 2014 - 375 tys.
- 2015 - 369 tys.
- 2016 - 382 tys.
- 2017 - 402 tys.
- 2018 - 388 tys.

Inteligentny człowiek chcąc dyskutować wziąłby za podstawę rok 2015, gdyż program Rodzina 500+ zaczął być realizowany od 1 kwietnia 2016 roku (to był taki złosliwy dowcip primaaprilisowy, który PiS zrobił totalsom). Ale na tym forum znakomita większość lewactwa z inteligencją ma tyle wspólnego co ja z konstruowaniem promów kosmicznych.

p.s.

To ile w ostatnim czasie zlikwidowano z braku dzieci w Jaśle przedszkoli towarzyszko Kijak?
ODPOWIEDZ