PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

W czasach mojej młodości towarzyszko Kijak tych, którzy zwracali uwagę na życiorysy i przodków świeżo nawróconych demokratów nazywano "prawicowymi oszołomami". Słyszę chichot Historii, gdy czytam, że wy towarzyszko Kijak, forumowy wzór obiektywizmu czy wręcz nadzieja lewicowego postępu, szperacie w życiorysach! Mogę was teraz towarzyszko Kijak nazywać "lewicowym oszołomem"?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 4 listopada 2019, 16:23 W czasach mojej młodości towarzyszko Kijak tych, którzy zwracali uwagę na życiorysy i przodków świeżo nawróconych demokratów nazywano "prawicowymi oszołomami". Słyszę chichot Historii, gdy czytam, że wy towarzyszko Kijak, forumowy wzór obiektywizmu czy wręcz nadzieja lewicowego postępu, szperacie w życiorysach! Mogę was teraz towarzyszko Kijak nazywać "lewicowym oszołomem"?
Wisi mi to, jak będzie mnie pan nazywać. A w życiorysach nikt nie grzebie lepiej niż PiS.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

A tak się tu towarzyszka i towarzysze cieszyli, że Piotrowicza i Pawłowicz nie będzie w Sejmie... Co się zniechęcę do Kaczora, to zaraz mi czymś zaimponuje. Wsadził Rzeplińskiemu rozżarzony pręt. Już nawet nie będę pisał gdzie... :rotfl:
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 4 listopada 2019, 19:23 A tak się tu towarzyszka i towarzysze cieszyli, że Piotrowicza i Pawłowicz nie będzie w Sejmie... Co się zniechęcę do Kaczora, to zaraz mi czymś zaimponuje. Wsadził Rzeplińskiemu rozżarzony pręt. Już nawet nie będę pisał gdzie... :rotfl:
Pycha kroczy przed upadkiem, proszę pana.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

A mi to się zaczyna robić trochę szkoda Gowina, znowu będzie musiał zagłosować "za" i jedyne co będzie mógł to się z tego nie cieszyć....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jarosław Kaczyński dał właśnie totalsom w ryja i o to chodzi. A teraz, drodzy totalsi i hejterzy zbierajcie ząbki, które wypadły ze szczęki.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 4 listopada 2019, 21:30 Jarosław Kaczyński dał właśnie totalsom w ryja i o to chodzi. A teraz, drodzy totalsi i hejterzy zbierajcie ząbki, które wypadły ze szczęki.
Coraz bardziej chamskie wpisy... czyżby jakieś obawy?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Przypomnijcie sobie towarzyszko Kijak swoje i swoich akolitów wpisy na tutejszym forum po śmierci prof. Jana Szyszki. I naprawdę chce mnie pani pouczać co jest a co nie jest chamstwem? Pani?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Wyższa Szkoła Kultury im. Krysi Pawłowicz - z wyróżnieniem !
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 4 listopada 2019, 19:23 A tak się tu towarzyszka i towarzysze cieszyli, że Piotrowicza i Pawłowicz nie będzie w Sejmie... Co się zniechęcę do Kaczora, to zaraz mi czymś zaimponuje. Wsadził Rzeplińskiemu rozżarzony pręt. Już nawet nie będę pisał gdzie... :rotfl:
A zdawałoby sie, ze Jaruś jest pasywkiem... :rotfl:

A co do grzebania w zyciorysach, to chyba sam to uwielbiasz , hipokryto. ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 4 listopada 2019, 21:30 Jarosław Kaczyński dał właśnie totalsom w ryja i o to chodzi. A teraz, drodzy totalsi i hejterzy zbierajcie ząbki, które wypadły ze szczęki.
Idziecie po nas. Sęk w tym, ze w koncu przyjda i po was. Ale nikogo juz nie bedzie, kto moglby sie przeciwstawic. :/
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 4 listopada 2019, 23:09 Taaak... Przypomnijcie sobie towarzyszko Kijak swoje i swoich akolitów wpisy na tutejszym forum po śmierci prof. Jana Szyszki. I naprawdę chce mnie pani pouczać co jest a co nie jest chamstwem? Pani?
Można prosić o jakiś cytacik? Oczywiście mój. Bo już nie raz udowodniłam, że ma pan obsesję.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Anna Kijak pisze: 9 października 2019, 19:06
krzysztof1 pisze: 9 października 2019, 16:52 W wieku 75 lat zmarł Jan Szyszko były minister środowiska.
To bardzo przykra wiadomość. Niestety PiS nie zdąży z pogrzebem przed wyborami. Chociaż...
Anna Kijak pisze: 9 października 2019, 20:41 Robienie z tego trampoliny wyborczej jest obrzydliwe, ale jak widać PiS pojedzie na każdej trumnie.
Anna Kijak pisze: 10 października 2019, 20:16
przemo232 pisze: 10 października 2019, 19:21
Mosznicki pisze: 10 października 2019, 00:27 Cieszę się, ze jednego myśliwego mniej. Choć nie wiadomo- może trafił do krainy wiecznych łowów?
Miałeś się już nie odzywać więc zrób ludziom dobrze i zamknij ryj :cenzura:
Ot, miłość bliźniego w całej krasie.
Anna Kijak pisze: ↑10 października 2019, 00:07
Nikt nie powinien sie cieszyć z cudzej śmierci, ale kreowanie kolejnego świętego na siłę i wykorzystywanie tego w kampanii, to czyste chamstwo.
...vide Adamowicz.
a czy mowiłam, że mi sie to podoba? Żona Adamowicza nauczyła się od najlepszych, Gosiewskiej, Zającowej, Wassermanówny...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 5 listopada 2019, 09:38
Anna Kijak pisze: 9 października 2019, 19:06
krzysztof1 pisze: 9 października 2019, 16:52 W wieku 75 lat zmarł Jan Szyszko były minister środowiska.
To bardzo przykra wiadomość. Niestety PiS nie zdąży z pogrzebem przed wyborami. Chociaż...
Anna Kijak pisze: 9 października 2019, 20:41 Robienie z tego trampoliny wyborczej jest obrzydliwe, ale jak widać PiS pojedzie na każdej trumnie.
Anna Kijak pisze: 10 października 2019, 20:16
przemo232 pisze: 10 października 2019, 19:21

Miałeś się już nie odzywać więc zrób ludziom dobrze i zamknij ryj :cenzura:
Ot, miłość bliźniego w całej krasie.
Anna Kijak pisze: ↑10 października 2019, 00:07
Nikt nie powinien sie cieszyć z cudzej śmierci, ale kreowanie kolejnego świętego na siłę i wykorzystywanie tego w kampanii, to czyste chamstwo.
...vide Adamowicz.
a czy mowiłam, że mi sie to podoba? Żona Adamowicza nauczyła się od najlepszych, Gosiewskiej, Zającowej, Wassermanówny...
Do TW przemo232
Ludziom się robi dobrze, „ryj” otwierając.
A żegnał się Moszenicki, nie Mosznicki. :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Można wiedzieć, co tu tu jest obraźliwe?
ODPOWIEDZ