PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 9 listopada 2019, 12:03
dragoness pisze: 9 listopada 2019, 11:31 Ciekawe, co będzie jak już nie będzie czego doić...
Pislamisci i tak ostatecznie zagłosowali światopoglądowo i chetnie to powtórzą nawet bez programów typu 500+. Szybciej złoża swoje dzieci w ofierze klerowi niż pozwolą na lewicowe „ekscesy” typu związki partnerskie - nawet jeśli mieliby podniesiona pensje minimum i utrzymane 500+ na sensownych warunkach, jak chce tego Lewica.
... zagłosowali światopoglądowo...To znaczy że mają kręgosłup moralny i utożsamiają się ze swoją partią,a nie są zbieraniną przypadkowych osobników/jak w innych partiach/ którzy przyklejają się do jakiejkolwiek formacji byleby być przy żłobie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar pisze: 9 listopada 2019, 22:23
Mosznicki pisze: 9 listopada 2019, 12:03
dragoness pisze: 9 listopada 2019, 11:31 Ciekawe, co będzie jak już nie będzie czego doić...
Pislamisci i tak ostatecznie zagłosowali światopoglądowo i chetnie to powtórzą nawet bez programów typu 500+. Szybciej złoża swoje dzieci w ofierze klerowi niż pozwolą na lewicowe „ekscesy” typu związki partnerskie - nawet jeśli mieliby podniesiona pensje minimum i utrzymane 500+ na sensownych warunkach, jak chce tego Lewica.
... zagłosowali światopoglądowo...To znaczy że mają kręgosłup moralny i utożsamiają się ze swoją partią,a nie są zbieraniną przypadkowych osobników/jak w innych partiach/ którzy przyklejają się do jakiejkolwiek formacji byleby być przy żłobie.
Kręgosłup może być krzywy. A Ty chyba jesteś bardzo naiwny.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 9 listopada 2019, 22:14
dragoness pisze: 9 listopada 2019, 16:32 Jak już pisałam, przetrwałam 8 lat rządów PO, to przetrwam 8 lat rządów PiSu. Chociaż jasnowidz Jackowski daje nadzieję na 6 :-D
Wg.Jackowskiego miniona zima miała być zimą stulecia.
Dlatego też szykuję się na kolejne cztery.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

A po czterech latach powtórka z rozrywki- cokolwiek to oznacza.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

I na kolejne "dobre" zmiany w służbie zdrowia
Śmiertelnie groźny absurd: im więcej lekarz zleci badań pacjentom, tym odpowiednio mniej zarobi
A z naszego podwórka absurdem jest zatrudnianie kolejnego "kolesia" z RP w szpitalu przy jednoczesnym zadłużeniu i braku sensownego programu naprawczego, o czym portal milczy (chodzi o program). Zalecam poczytanie SZANSA NA URATOWANIE SZPITALA ZNOWU PRZEPADNIE, a także to PROGRAM NAPRAWCZY CZY USTAWOWY GNIOT
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Dragoness - a jaki widzisz inny sposób na uratowanie ZUSu niż obniżenie długości życia seniorów?
Mówiąc szczerze, to im dłużej obserwuję to co się dzieje w Polsce, tym mniej się martwię. Do lekarza (nawet specjalisty) wchodzę bez kolejki jako zasłużony honorowy dawca krwi. W razie czego pracuję (a nie czekam na zasiłek) i stać mnie na prywatnego lekarza - w przypadku dentysty to nieodzowne, w ostatnich latach polikwidowali wszystkie całodobowe pogotowia stomatologiczne NFZ. Zanieczyszczenie powietrza nie martwi mnie za bardzo, bo przeniosłem się w odludne, czyste rejony. Czasami obawiam się jedynie katolickich fundamentalistów, czy mi chałupy nie spalą, ale potem sobie przypominam, że przecież ubezpieczona. Księży pedofilów też się nie obawiam, bo dzieci do tych podejrzanych seksualnie funkcjonariuszy nie posyłam. Wilków z lasu też się jakoś nie boję. O przyszłość moich dzieci się trochę boję (coś, co dla Kaczyńskiego albo Jędraszewskiego jest nieosiągalne mentalnie), ale w sumie zapewniam im dobry start, więc już mają większe szanse. Mieszkając na zadupiu nie specjalnie obawiam się wojny, zamachu, zarazy. Nawet miejsce wybrałem z myślą o ryzyku zmian klimatycznych - które w moim wypadku korzystnie jedynie wpłyną na wegetację, o brak wody się nie boję. Oczywiście może mnie trafić piorun. Ale nie pragnąc wychodzenia na odsłonięte szczyty z krzyżami zmniejszam prawdopodobieństwo takiego przypadku. Kto, jak kto, ale ja akurat martwić się nie powinienem. Są miliony osób w Polsce, które martwić się powinny. Zdecydowana większość na własne życzenie. Głównie ci, którzy są przekonani, że poza oddawaniem głosu tu czy tam nic już ze swoim życiem robić nie muszą i przez to zawsze pozostaną na łasce i niełasce swoich panów.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 10 listopada 2019, 13:53 I na kolejne "dobre" zmiany w służbie zdrowia
Śmiertelnie groźny absurd: im więcej lekarz zleci badań pacjentom, tym odpowiednio mniej zarobi
A z naszego podwórka absurdem jest zatrudnianie kolejnego "kolesia" z RP w szpitalu przy jednoczesnym zadłużeniu i braku sensownego programu naprawczego, o czym portal milczy (chodzi o program). Zalecam poczytanie SZANSA NA URATOWANIE SZPITALA ZNOWU PRZEPADNIE, a także to PROGRAM NAPRAWCZY CZY USTAWOWY GNIOT
Ooo... Widzę, że pani magister była jedną z tych 11 osób (ja byłem 12), które uchwałę Rady Powiatu przeczytały... Bo rozumiem, że pani magister sama przeczytała te 81 stron a nie tylko reklamuje wytwór głębokich myśli radnego Przetacznika?

p.s.

Udostępniony przez: Paweł KrajciewiczWytworzony przez: Robert Snoch (Przewodniczący Rady Powiatu)Nadrzędna kategoria: Uchwały Rady PowiatuKategoria: XVIII Sesja Rady Powiatu w Jaśle z dnia 30 października 2019 rokuUdostępniony: 05 listopad 2019Wytworzony: 05 listopad 2019Poprawiono: 06 listopad 2019Odsłony: 12

źródło: https://www.powiat.jaslo.pl/prawo/uchwa ... -2020-2021
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Boli prawda? No chyba, że zatrudnienie pana Papciaka, który czystym przypadkiem zmienił front głosując razem z PiS, to element planu naprawczego? Taki czarny koń? A może trojański?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Pan Przetacznik jako lokalny wyznacznik prawdy? Jest pani naprawdę rozbrajająca. Reasumując zaś: programu pani nie czytała... Bardzo jestem tym zaskoczony, bo myślałem, że kto jak kto ale pani takie dokumenty czyta, a to co pani przedstawia na forum jest wynikiem pani analiz. Oczywiście, to zdanie to żart, bo nikt, kto czyta pani posty nigdy o to panią nie podejrzewa. I nie podejrzewał. A tak poza tym: w 23 osobowej Radzie Powiatu pani ulubiona partia, czyli PiS ma 13 mandatów, co jak wynika z matematyki daje jej większość.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 11 listopada 2019, 12:57 Pan Przetacznik jako lokalny wyznacznik prawdy? Jest pani naprawdę rozbrajająca. Reasumując zaś: programu pani nie czytała... Bardzo jestem tym zaskoczony, bo myślałem, że kto jak kto ale pani takie dokumenty czyta, a to co pani przedstawia na forum jest wynikiem pani analiz. Oczywiście, to zdanie to żart, bo nikt, kto czyta pani posty nigdy o to panią nie podejrzewa. I nie podejrzewał. A tak poza tym: w 23 osobowej Radzie Powiatu pani ulubiona partia, czyli PiS ma 13 mandatów, co jak wynika z matematyki daje jej większość.
Widocznie się boją, że ktoś zmądrzeje, bo starają się kupować kolejne. Podobny program naprawczy "wdrożono" w poprzednim roku. Jakoś nie zadziałał.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

żbik pisze: 10 listopada 2019, 23:36 Dragoness - a jaki widzisz inny sposób na uratowanie ZUSu niż obniżenie długości życia seniorów?
Mówiąc szczerze, to im dłużej obserwuję to co się dzieje w Polsce, tym mniej się martwię. Do lekarza (nawet specjalisty) wchodzę bez kolejki jako zasłużony honorowy dawca krwi. W razie czego pracuję (a nie czekam na zasiłek) i stać mnie na prywatnego lekarza - w przypadku dentysty to nieodzowne, w ostatnich latach polikwidowali wszystkie całodobowe pogotowia stomatologiczne NFZ. Zanieczyszczenie powietrza nie martwi mnie za bardzo, bo przeniosłem się w odludne, czyste rejony. Czasami obawiam się jedynie katolickich fundamentalistów, czy mi chałupy nie spalą, ale potem sobie przypominam, że przecież ubezpieczona. Księży pedofilów też się nie obawiam, bo dzieci do tych podejrzanych seksualnie funkcjonariuszy nie posyłam. Wilków z lasu też się jakoś nie boję. O przyszłość moich dzieci się trochę boję (coś, co dla Kaczyńskiego albo Jędraszewskiego jest nieosiągalne mentalnie), ale w sumie zapewniam im dobry start, więc już mają większe szanse. Mieszkając na zadupiu nie specjalnie obawiam się wojny, zamachu, zarazy. Nawet miejsce wybrałem z myślą o ryzyku zmian klimatycznych - które w moim wypadku korzystnie jedynie wpłyną na wegetację, o brak wody się nie boję. Oczywiście może mnie trafić piorun. Ale nie pragnąc wychodzenia na odsłonięte szczyty z krzyżami zmniejszam prawdopodobieństwo takiego przypadku. Kto, jak kto, ale ja akurat martwić się nie powinienem. Są miliony osób w Polsce, które martwić się powinny. Zdecydowana większość na własne życzenie. Głównie ci, którzy są przekonani, że poza oddawaniem głosu tu czy tam nic już ze swoim życiem robić nie muszą i przez to zawsze pozostaną na łasce i niełasce swoich panów.
Lekarze specjaliści mieliby z tobą trochę roboty...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Wibar, możesz wskazać konkretne dysfunkcje i uzasadnić swoje zdanie?
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 11 listopada 2019, 19:36 Wibar, możesz wskazać konkretne dysfunkcje i uzasadnić swoje zdanie?
Przeczytaj jeszcze raz powyższą wypowiedź i postaraj się ją zrozumieć/podpowiem Ci-jest w niej w nawet nieukrywany sposób pokazana zwykła pogarda dla ludzi wierzących-to tak z grubsza.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar pisze: 11 listopada 2019, 21:37
Mosznicki pisze: 11 listopada 2019, 19:36 Wibar, możesz wskazać konkretne dysfunkcje i uzasadnić swoje zdanie?
Przeczytaj jeszcze raz powyższą wypowiedź i postaraj się ją zrozumieć/podpowiem Ci-jest w niej w nawet nieukrywany sposób pokazana zwykła pogarda dla ludzi wierzących-to tak z grubsza.
Możesz wskazac, cytując?
xmax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 268
Rejestracja: 2 maja 2011, 10:53

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: xmax »

Mosznicki pisze: 10 listopada 2019, 13:51 A po czterech latach powtórka z rozrywki- cokolwiek to oznacza.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nocn ... daremniona

https://wpolityce.pl/polityka/230250-ws ... -wyjasnien

Komu tęskno do rządu zdrajców chcących sprzedać nasze Lasy Państwowe?
ODPOWIEDZ