PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 listopada 2019, 12:50
Pan Banaś jedynie wiedział i akceptował burdel w swojej kamienicy.
Niewątpliwie jakiś dowód pani magister zaraz przedstawi. Filmik towarzysza Bertolda proszę sobie darować...
Rozumiem, że filmik reżyserowany, a nikt nie kazał dzwonić do Banasia?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Towarzysz Bertold słynie z wiarygodności i rzetelności dziennikarskiej. Tak dla przypomnienia: Kempski, Szeremietiew, Wojciechowski... Pani magister wie, czego te sprawy dotyczyły, co o nich pisał towarzysz Bertold, jak został uhonorowany i jakie były ostateczne wyroki? To zanim pani magister zacznie bronić towarzysza Bertolda to proponowałbym sobie sprawdzić. Najlepiej wyroki...

p.s.

Czy mam rozumieć, że innych dowodów na swoją odważną tezę, iż Banaś wiedział i akceptował istnienie burdelu w swojej kamienicy, pani magister nie ma? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Nie wierzę, ze Banaś o tym wiedział- przecież to „kryształ”. A że wyglada jak ciec spod budki z piwem i tak samo wyglądających ma kolegów? Stereotypizacja.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 listopada 2019, 13:08 Towarzysz Bertold słynie z wiarygodności i rzetelności dziennikarskiej. Tak dla przypomnienia: Kempski, Szeremietiew, Wojciechowski... Pani magister wie, czego te sprawy dotyczyły, co o nich pisał towarzysz Bertold, jak został uhonorowany i jakie były ostateczne wyroki? To zanim pani magister zacznie bronić towarzysza Bertolda to proponowałbym sobie sprawdzić. Najlepiej wyroki...

p.s.

Czy mam rozumieć, że innych dowodów na swoją odważną tezę, iż Banaś wiedział i akceptował istnienie burdelu w swojej kamienicy, pani magister nie ma? :rotfl:
W którym miejscu kogoś bronię? Naprawdę zalecam konsultację z lekarzem. A ci "towarzysze" to taka pisowska maniera? Tęsknota za minionym i wprowadzanym ustrojem? I rozumiem, że dziennikarz wynajął przestępcę, aby odgrywał rolę właściciela burdelu i dzwonił do właściciela kamienicy, w której ten burdel się znajduje? Najzabawniejsze jest to, że tu nie chodziło o burdel, tylko niepłacenie podatków i składanie fałszywych oświadczeń majątkowych. I tym zajmie się prokuratura. W pierwszej kolejności.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

No i to jest właśnie cały PIS w wykonaniu Sun Tzu. Jako osoba zawdzięczająca posadę PISowi, aby jej nie utracić, własną piersią będzie bronił każdego pisowca, czy to oszusta, złodzieja, pedofila, czy prlowskiego prokuratora. Zgodnie z dewizą jednego z pisowców "teraz, k...a, my!"
Tak, tak, głosujcie na nich dalej, tylko potem nie płaczcie, bo jak już pieniędzy zabraknie, to oni będą już do 5 pokolenia w przód doskonale ustawieni, a dzisiejsi beneficjenci gotówkowych programów socjalnych będą gryźć trawę. Ostatnio w Magurskim PN były warsztaty o dziko rosnących roślinach jadalnych - coś się święci :)
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

wibar pisze: 11 listopada 2019, 21:37
Mosznicki pisze: 11 listopada 2019, 19:36 Wibar, możesz wskazać konkretne dysfunkcje i uzasadnić swoje zdanie?
Przeczytaj jeszcze raz powyższą wypowiedź i postaraj się ją zrozumieć/podpowiem Ci-jest w niej w nawet nieukrywany sposób pokazana zwykła pogarda dla ludzi wierzących-to tak z grubsza.
Kolego przesympatyczny - to w co sobie kto wierzy nie interesuje mnie w ogóle, to jego prywatna sprawa. Śmieszy mnie, jak katolik przedstawia się "jestem wierzący" i oczekuje z tego tytułu... no właśnie czego? Jakiegoś specjalnego traktowania, pokłonów, czy może współczucia? Wierzący to może być także żyd, muzułmanin, buddysta, rodzimowierca, scjentysta itd. przedstawiciel jednego tysięcy wierzeń i milionów ich indywidualnych interpretacji. Chętnie bym zobaczył jak wygląda szacunek katolików do WIERZĄCYCH przedstawicieli jakiejś religii politeistycznej, ich symboli, bogów, świąt. Więc mi się tu nie zasłaniaj żadnym "wierząctwem". Na szacunek trzeba sobie zapracować. Obroną pedofili, obwieszaniem się skrzyżowanymi patykami, ani maniakalnym doszukiwaniem się "obrazy uczuć" się tego nie uzyska.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Miałem ci coś żbiku napisać, ale wiesz... Nawet ja nie mam wystarczająco dużo intelektualnych pereł, żeby je rzucać przed ... ciebie.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Czekajcie czy ja dobrze zrozumiałem... Opozycja chce odwołania Banasia, ale nie przyłoży ręki do jego odwołania i nie będzie głosować przeciwko niemu? Ktoś to wytłumaczy?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze: 1 grudnia 2019, 12:13 Czekajcie czy ja dobrze zrozumiałem... Opozycja chce odwołania Banasia, ale nie przyłoży ręki do jego odwołania i nie będzie głosować przeciwko niemu? Ktoś to wytłumaczy?
nie przyłoży ręki do zmiany ustawy zasadniczej pod byle pretekstem
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

nie przyłoży ręki do zmiany ustawy zasadniczej pod byle pretekstem
Możliwość odwołania ze stanowiska szefa NIK-u (to taka instytucja, która ma za zadanie kontrolować organy państwa) "przestępcy" to jest "byle pretekst"? Totalna opozycja, której troska o państwo z ust nie schodzi, pozwoli, by "przestępca" stał na czele tak ważnej instytucji jak NIK? To jest ta wasza troska o państwo, o Polskę? :szok: :szok: :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 1 grudnia 2019, 12:59
nie przyłoży ręki do zmiany ustawy zasadniczej pod byle pretekstem
Możliwość odwołania ze stanowiska szefa NIK-u (to taka instytucja, która ma za zadanie kontrolować organy państwa) "przestępcy" to jest "byle pretekst"? Totalna opozycja, której troska o państwo z ust nie schodzi, pozwoli, by "przestępca" stał na czele tak ważnej instytucji jak NIK? To jest ta wasza troska o państwo, o Polskę? :szok: :szok: :szok:
"wasza"? A kto to "wy"?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wy - towarzyszko dragoness - to anty-PiS...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 1 grudnia 2019, 14:32 Wy - towarzyszko dragoness - to anty-PiS...
Obsesja się rozwija? Nie. Anty- chamstwo, obłuda i partyjne szambo bez względu na proweniencję, co dawno już udowodniłam i nawet pan musiał to przyznać.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Towarzyszko dragoness jesteście już nie tylko nudna ale powtarzalna aż do bólu. Kompromitujecie się swoją kompletną niewiedzą, podobnie jak i wasi polityczni idole, a gdy ktoś wam to wytknie, by ten fakt jakoś zamaskować powtarzacie swoją mantrę w rodzaju: chamstwo, obłuda, szambo... I tak w kółko...

p.s.

Przepraszam, pominąłem jeszcze słowo "obsesja"! :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A tu cała prawda o casus Banaś PiS błaga opozycję: nie bądźcie totalni, pomóżcie nam z Banasiem. I proponuje majstrowanie w prawie
ODPOWIEDZ