Perfumy w pracy.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Perfumy w pracy.

Post autor: _WHISKEY_ »

Kobitki nasze kochane zrozumcie, że te Wasze ulubione perfumy niekoniecznie są przez nas facetów i też inne kobiety akceptowane.
Do pracy nie idzie się wyperfumowanym tylko umytym, nie śmierdzącym potem. I tyle.

Litości z tą codzienną perfumerią, w pracy powinien być zakaz używania perfum.
Jak sobie pomyślę, że jutro znowu mam wąchać to samo co od dwóch tygodni, bo koleżanka akurat sobie taki zapach zapodała to mi niedobrze.
Zakaz perfum w pracy !
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Perfumy w pracy.

Post autor: buczo1981buczo »

Może ty nie używasz i koleżanki z pracy chcą zabić ten smród 😂😂😂😂
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Perfumy w pracy.

Post autor: _WHISKEY_ »

Jesteś durniem.
Look7
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 28 października 2019, 21:20

Re: Perfumy w pracy.

Post autor: Look7 »

Niektórzy przesadzają z tym to fakt. Perfum, czy dezodorant używa się z umiarem. Każdy z nich ma swoją funkcję i nie jest to substytut braku higieny. Ja na razie wącham smród maszyny i chłodziwa. Dlatego może nie masz źle.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Perfumy w pracy.

Post autor: jjaa18+ »

buczo1981buczo pisze: 29 listopada 2019, 21:13 Może ty nie używasz i koleżanki z pracy chcą zabić ten smród 😂😂😂😂
U mnie w pracy pracuje bardzo dużo ludzi, ale są też panowie, którzy już w poniedziałek tak brzydko pachną, że aż dech zapiera. Ludzie ogarnijcie się nie pracujecie sami, osobiście wolę damskie perfumy. Zwracalismy uwagę tym panom że ich czuć ale to nic nie dało, więc się ciesz że panie pachną, uwierz mi...
anita.dampc93
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 grudnia 2019, 11:37

Re: Perfumy w pracy.

Post autor: anita.dampc93 »

może zapoponuj odświeżacz powietrza w pracy?
ODPOWIEDZ