PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

krzysztof1 pisze: 2 grudnia 2019, 13:14 Interesujące jest to, iż to całe postępowe lewactwo jest w tanie wyśmiewać religię katolicką, naśmiewać się z symboli i obrzędów ale w przypadku innych religii jak judaizm czy islam już takimi kozakami nie są.
Zgadza się,ale np.różne zboczenia /LGBT/ w środowisku lewactwa uznawane są za normę.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

żbik pisze: 2 grudnia 2019, 11:29
wibar pisze: 1 grudnia 2019, 19:54
żbik pisze: 1 grudnia 2019, 02:51

Kolego przesympatyczny - to w co sobie kto wierzy nie interesuje mnie w ogóle, to jego prywatna sprawa. Śmieszy mnie, jak katolik przedstawia się "jestem wierzący" i oczekuje z tego tytułu... no właśnie czego? Jakiegoś specjalnego traktowania, pokłonów, czy może współczucia? Wierzący to może być także żyd, muzułmanin, buddysta, rodzimowierca, scjentysta itd. przedstawiciel jednego tysięcy wierzeń i milionów ich indywidualnych interpretacji. Chętnie bym zobaczył jak wygląda szacunek katolików do WIERZĄCYCH przedstawicieli jakiejś religii politeistycznej, ich symboli, bogów, świąt. Więc mi się tu nie zasłaniaj żadnym "wierząctwem". Na szacunek trzeba sobie zapracować. Obroną pedofili, obwieszaniem się skrzyżowanymi patykami, ani maniakalnym doszukiwaniem się "obrazy uczuć" się tego nie uzyska.
No właśnie,na szacunek trzeba sobie zasłużyć.Dla ciebie są to "skrzyżowane patyki".Tym samym sam wykluczasz się z grona osób zasługujących na szacunek.
No właśnie na tym polega problem katolickich fundamentalistów (jakim i ty jesteś), że nie potrafią zaakceptować faktu, ze dla ludzi nie będących katolikami dwa skrzyżowane patyki, to tylko dwa skrzyżowane patyki. Dla mnie, jako osoby wierzącej (!) święty jest ogień, czy również uznajesz jego świętość i należny mu szacunek jako uosobienie Swarożyca?
Ty żbik możesz sobie wierzyć nawet w kozę czy potwora spaghetti,nic mi do tego.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 2 grudnia 2019, 21:40
krzysztof1 pisze: 2 grudnia 2019, 13:14 Interesujące jest to, iż to całe postępowe lewactwo jest w tanie wyśmiewać religię katolicką, naśmiewać się z symboli i obrzędów ale w przypadku innych religii jak judaizm czy islam już takimi kozakami nie są.
Zgadza się,ale np.różne zboczenia /LGBT/ w środowisku lewactwa uznawane są za normę.
Chrześcijańska miłość w całej okazałości :rotfl: :rotfl:
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

wibar pisze: 2 grudnia 2019, 21:42
żbik pisze: 2 grudnia 2019, 11:29
wibar pisze: 1 grudnia 2019, 19:54

No właśnie,na szacunek trzeba sobie zasłużyć.Dla ciebie są to "skrzyżowane patyki".Tym samym sam wykluczasz się z grona osób zasługujących na szacunek.
No właśnie na tym polega problem katolickich fundamentalistów (jakim i ty jesteś), że nie potrafią zaakceptować faktu, ze dla ludzi nie będących katolikami dwa skrzyżowane patyki, to tylko dwa skrzyżowane patyki. Dla mnie, jako osoby wierzącej (!) święty jest ogień, czy również uznajesz jego świętość i należny mu szacunek jako uosobienie Swarożyca?
Ty żbik możesz sobie wierzyć nawet w kozę czy potwora spaghetti,nic mi do tego.
Tak samo jak ty możesz sobie wierzyć w cudowność skrzyżowanych dwóch patyków i nic mi do tego. Problem w tym, że ty oczekujesz, żebym ja w tych patykach widział coś innego niż drewno, a kiedy ja patyki nazywam tym, czym są, uważasz się za prześladowanego i reagujesz agresją.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

krzysztof1 pisze: 2 grudnia 2019, 13:14 Interesujące jest to, iż to całe postępowe lewactwo jest w tanie wyśmiewać religię katolicką, naśmiewać się z symboli i obrzędów ale w przypadku innych religii jak judaizm czy islam już takimi kozakami nie są.

Po pierwsze ideologia lewicowa jest niezgodna z moimi przekonaniami. Po drugie nikt się tu nie naśmiewa z symboli. Islam z tego co się orientuję pisługuje się wizerunkiem naturalnego satelity ziemskiego w fazie zaraz po nowiu. Katolicy zaś wszędzie wieszają dwie skrzyżowane deski z figurką martwego Żyda. Żydzo mają figurę geometryczną z 2 przeciwstawnych trójkątów. Hinduiści cześć oddają bydłu rogatemu. Pastafarianie sprawują kult gotowanych nitek z pszenicy durum. Każdy uważa za święte co innego. Ale tylko findamentalista oczekuje, że każdy będzie czcił jego wyobrażenia.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar pisze: 2 grudnia 2019, 21:42
żbik pisze: 2 grudnia 2019, 11:29
wibar pisze: 1 grudnia 2019, 19:54

No właśnie,na szacunek trzeba sobie zasłużyć.Dla ciebie są to "skrzyżowane patyki".Tym samym sam wykluczasz się z grona osób zasługujących na szacunek.
No właśnie na tym polega problem katolickich fundamentalistów (jakim i ty jesteś), że nie potrafią zaakceptować faktu, ze dla ludzi nie będących katolikami dwa skrzyżowane patyki, to tylko dwa skrzyżowane patyki. Dla mnie, jako osoby wierzącej (!) święty jest ogień, czy również uznajesz jego świętość i należny mu szacunek jako uosobienie Swarożyca?
Ty żbik możesz sobie wierzyć nawet w kozę czy potwora spaghetti,nic mi do tego.
I zgodzisz się chętnie na to, żeby w świeckich (?) urzędach zawisły obok krzyża wizerunki kóz lub makaronu, prawda?

A osobom lgbt ma tez nie byc wolno sie ze soba wiązać urzędowo tylko dlatego, ze jest ich odpowiednio mniej? W imie czego maja byc pozbawione ochrony? Obecnie ktos jest poza nawiasem. Rozszerzajac prawa likwidujesz te nierówności i niesprawiedliwość. Mozna i trzeba to zrobic, bo nie mamy tu do czynienia z sytuacja, gdy czyjas wolność lub prawa ograniczaja wolnosc i prawa kogos innego lub stanowia dla niego zagrożenie. Ale do tej zmiany w Polsce wciaz potrzeba kogos z jajami, a nie "prawem" i "sprawiedliwością" w nazwie.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Ale do tej zmiany w Polsce wciaz potrzeba kogos z jajami...
[/quote]



No, z jajami w d.u.p.i.e
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 3 grudnia 2019, 20:03 Ale do tej zmiany w Polsce wciaz potrzeba kogos z jajami...


No, z jajami w d.u.p.i.e
[/quote]

Odpowiem na tym samym poziomie, lecz merytorycznie. Otóż hipokryzja jest prychac, gdy u heterowiększości wyglada to identycznie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 3 grudnia 2019, 20:03 Ale do tej zmiany w Polsce wciaz potrzeba kogos z jajami...


No, z jajami w d.u.p.i.e
[/quote]
Każdy myśli o tym, czego mu brak :rotfl:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 4 grudnia 2019, 15:46
Każdy myśli o tym, czego mu brak :rotfl:
To teraz już wiem dlaczego tak często mówicie o homosiach ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 grudnia 2019, 16:10
dragoness pisze: 4 grudnia 2019, 15:46
Każdy myśli o tym, czego mu brak :rotfl:
To teraz już wiem dlaczego tak często mówicie o homosiach ;)
To najlepsi przyjaciele kobiet. Nie wiedziałeś? Znają się na modzie, poplotkują i nie ciągną, pod pozorem przyjaźni, do łóżka.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 4 grudnia 2019, 16:31
przemo232 pisze: 4 grudnia 2019, 16:10
dragoness pisze: 4 grudnia 2019, 15:46
Każdy myśli o tym, czego mu brak :rotfl:
To teraz już wiem dlaczego tak często mówicie o homosiach ;)
To najlepsi przyjaciele kobiet. Nie wiedziałeś? Znają się na modzie, poplotkują i nie ciągną, pod pozorem przyjaźni, do łóżka.
Przykro mi, że tylko takich Pani poznała :)
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

A tymczasem nowy Stand-Up'er nam się objawia.. :hyhy:

https://twitter.com/i/status/1202205369562320896

Jak dla mnie to występ roku
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 grudnia 2019, 19:59
dragoness pisze: 4 grudnia 2019, 16:31
przemo232 pisze: 4 grudnia 2019, 16:10

To teraz już wiem dlaczego tak często mówicie o homosiach ;)
To najlepsi przyjaciele kobiet. Nie wiedziałeś? Znają się na modzie, poplotkują i nie ciągną, pod pozorem przyjaźni, do łóżka.
Przykro mi, że tylko takich Pani poznała :)
Dlaczego przykro? Poznałam też innych "przyjaciół". Hetero. Nieciekawie sie to skończyło.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Żartownisie w tym PiSie :D Guzikiewicz skasował posty oskarżające marszałka Grodzkiego. Twierdzi, że... żartował
ODPOWIEDZ