PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Żarcik taki, na dobranoc....

Obrazek
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Wina Tuska...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 1 lutego 2020, 22:21 Rżniemy głupa, antysemicki cwaniaczku? ;)
Na jakiej podstawie twierdzisz że jestem antysemita? Znowu będziesz sobie coś pieprzył od rzeczy i nie będziesz w stanie powiedzieć co?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

dragoness pisze: 1 lutego 2020, 11:05
Co naklejki mają wspólnego z uchwałami samorządów? Mógłbyś wyjaśnić te swoje bzdury?
No, tu już więcej dowodów na zbetonienie mózgu nie trzeba :rotfl:
Przecież Sześciło to ekspert Instytut Obywatelskiego. Przybudówki Platformy Obywatelskiej, której szefem jest Jarek Wałęsa. Obrażasz moją i swoją inteligencję.
Proszę skończmy dyskusje o tym upolitycznionym błaźnie RPO.
Jeśli fakty i ekspert nie po naszej myśli to tym gorzej dla nich :padam:
"uchwały odnoszą sie do ideologii LGBT". Ich przedmiotem jest ideologia a nie poszczególni przedstawiciele tej ideologii.
Przedstawiciele "ideologii"... Ja wiem, że po kolejnych deformach edukacji z poziomem intelektualnym jest ciężko, ale żeby aż tak? Po pierwsze, można prosić jakieś założenia tej "ideologii"? Po drugie, idąc pańskim tokiem myślenia, nie tolerujemy nazizmu, ale Hitler fajnym facetem był, lubił psy i w ogóle. Jego epigoni z ONR, np, p. Andruszkiewicz, czy kibole, to zaiste złoci chłopcy. A tylko paskudna "ideologia" wszystkiemu winna.
Ty naprawde chcesz aby osoby LGBT porownywac do Hitlera? Juz całkiem zdurnialas.
Co do eksperta to jakie niby "fakty"? Facet pisze ekspertyzy na zamowienie polityczne i tyle w temacie.
Ktory samorzad przygotowal, wydrukowal i upowszechnil naklejkk o ktorych mowa. Prosze alfabetycznie nazwy tych samorzadow.

Karty na stol misie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 07:27
Mosznicki pisze: 1 lutego 2020, 22:21 Rżniemy głupa, antysemicki cwaniaczku? ;)
Na jakiej podstawie twierdzisz że jestem antysemita? Znowu będziesz sobie coś pieprzył od rzeczy i nie będziesz w stanie powiedzieć co?
Ej PrzeMosiu, PrzeMosiu...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

gara pisze: 2 lutego 2020, 09:49
dragoness pisze: 1 lutego 2020, 11:05
Co naklejki mają wspólnego z uchwałami samorządów? Mógłbyś wyjaśnić te swoje bzdury?
No, tu już więcej dowodów na zbetonienie mózgu nie trzeba :rotfl:
Przecież Sześciło to ekspert Instytut Obywatelskiego. Przybudówki Platformy Obywatelskiej, której szefem jest Jarek Wałęsa. Obrażasz moją i swoją inteligencję.
Proszę skończmy dyskusje o tym upolitycznionym błaźnie RPO.
Jeśli fakty i ekspert nie po naszej myśli to tym gorzej dla nich :padam:
"uchwały odnoszą sie do ideologii LGBT". Ich przedmiotem jest ideologia a nie poszczególni przedstawiciele tej ideologii.
Przedstawiciele "ideologii"... Ja wiem, że po kolejnych deformach edukacji z poziomem intelektualnym jest ciężko, ale żeby aż tak? Po pierwsze, można prosić jakieś założenia tej "ideologii"? Po drugie, idąc pańskim tokiem myślenia, nie tolerujemy nazizmu, ale Hitler fajnym facetem był, lubił psy i w ogóle. Jego epigoni z ONR, np, p. Andruszkiewicz, czy kibole, to zaiste złoci chłopcy. A tylko paskudna "ideologia" wszystkiemu winna.
Ty naprawde chcesz aby osoby LGBT porownywac do Hitlera? Juz całkiem zdurnialas.
Co do eksperta to jakie niby "fakty"? Facet pisze ekspertyzy na zamowienie polityczne i tyle w temacie.
Ktory samorzad przygotowal, wydrukowal i upowszechnil naklejkk o ktorych mowa. Prosze alfabetycznie nazwy tych samorzadow.

Karty na stol misie.
Kolejny, co rznie głupa w stylu PiS.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

"Argumenty" według mosznickiego dostępne powyżej :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Jak się nie umie czytac albo pamięć szwankuje, to już cyklicznie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ty naprawde chcesz aby osoby LGBT porownywac do Hitlera? Juz całkiem zdurnialas.
Nie, to ty zdurniałeś, pisząc rewelacje o "ideologii", ale nie o jej "przedstawicielach", więc ci udowodniłam durnotę. Ponadto, panie zorientowany, tych naklejek nie naklejały samorządy. Uzupełnij wiedzę.
Co do eksperta to jakie niby "fakty"? Facet pisze ekspertyzy na zamowienie polityczne i tyle w temacie.
Się nie czyta, się nie ma pojęcia.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Albo jesteś Mosznicki upierdliwym starym dziadkiem, albo po prostu masz nie równo pod sufitem, znajdź sobie chłopie zajęcie takie, na którym nie będziesz się ośmieszał

zresztą widzę że argumenty pani dragoness są identycznie: "przeczytaj jeszcze raz" i ch**
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 12:18 Albo jesteś Mosznicki upierdliwym starym dziadkiem, albo po prostu masz nie równo pod sufitem, znajdź sobie chłopie zajęcie takie, na którym nie będziesz się ośmieszał

zresztą widzę że argumenty pani dragoness są identycznie: "przeczytaj jeszcze raz" i ch**
Fakt. Jak się nie rozumie, trzeba czytać do skutku.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

A przykładów „ideologii” dalej panowie nie podali...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Współczuje pani uczniom skoro taki jest pani "tok nauczania"
Tak samo Mosiu jak ty czegokolwiek, poza "przeczytaj jeszcze raz".
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 12:24 Współczuje pani uczniom skoro taki jest pani "tok nauczania"
Tak samo Mosiu jak ty czegokolwiek, poza "przeczytaj jeszcze raz".
To jest owa „ideologia”? :D
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Nie, to jest Twoja hipokryzja ;)
ODPOWIEDZ