PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Słusznie zapytano Was o przykłady czegoś, czym tak szanujecie. Tez chetnie się dowiem. Podacie, towarzysze?

A Ty wciąż dokonujesz złego doboru słów. Bo to, ze Ty czegoś nie zrozumiałeś nie znaczy, ze nie zostało napisane. Tymczasem przykłady „ideologii” nie padły w ogóle.

Wypada, byś w końcu przeprosił za tego „hipokrytę”.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

A ja Ci nie zarzuciłem że nic nie napisałeś, ja Ci zarzuciłem że nie jesteś w stanie tego wyjaśnić jednocześnie prosząc mnie o wyjaśnienie, to nie jest hipokryzja?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 12:24 Współczuje pani uczniom skoro taki jest pani "tok nauczania"
Tak samo Mosiu jak ty czegokolwiek, poza "przeczytaj jeszcze raz".
Jest różnica pomiędzy młodzieżą, a dorosłymi facetami. Ci pierwsi mają prawo do błędów i niewiedzy. No to czekam. Założenia "ideologii LGBT" poproszę.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Każdy ma prawo do błędów droga pani wyrocznio
Załączniki
antykoncepcja, seks w internecie, autostymulacja, język seksualny, zrozumienie akceptowalnego współżycia. Współżycie w wieku 6 - 9 lat?
antykoncepcja, seks w internecie, autostymulacja, język seksualny, zrozumienie akceptowalnego współżycia. Współżycie w wieku 6 - 9 lat?
Odczuwanie przyjemności z dotykania własnego ciała (czyli masturbacja). No chyba ich pogrzało konkretnie.
Odczuwanie przyjemności z dotykania własnego ciała (czyli masturbacja). No chyba ich pogrzało konkretnie.
"Zabawy w lekarzy", nie wyobrażam sobie żeby jakiś facet albo kobieta zabawiały się w dotykanie z dziećmi.
"Zabawy w lekarzy", nie wyobrażam sobie żeby jakiś facet albo kobieta zabawiały się w dotykanie z dziećmi.
Ostatnio zmieniony 2 lutego 2020, 13:44 przez przemo232, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 12:47 A ja Ci nie zarzuciłem że nic nie napisałeś, ja Ci zarzuciłem że nie jesteś w stanie tego wyjaśnić jednocześnie prosząc mnie o wyjaśnienie, to nie jest hipokryzja?
Bo Ty nie przedstawiłeś ŻADNEGO. Ja- owszem. Taka drobna różnica. A ponieważ, jak pisałem, nie zamierzam Cię niańczyć za każdym razem w podobnej sytuacji, bo Tobie nie chce się pomyśleć, to jeszcze nie dowód, jakobym nie był w stanie (po prostu nie czytasz).
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 13:43 Każdy ma prawo do błędów droga pani wyrocznio
Przykład na...??? Mam na mysli załącznik.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No cóż, panie przemo. Czekałam, kiedy pan wklei wyjęte z kontekstu tabelki z "interpretacją" oszołomów z prawicowych portali. I doczekałam się. Nie wiem, czemu ma to służyć, bo z szeroko pojętą "ideologią LGBT" nie ma to nic wspólnego, no chyba w ptasim móżdżku p. Nowak. Zalecam przeczytanie CAŁOŚCI standardów WHO. Uważnie. https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/use ... lnisch.pdf Aha, dorosły popełnia błędy, ale się na ich uczy, czego i panu życzę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Off-topic się zrobił, a tu wieść niesie jak to Rosja płacze nad zakupem przez Polskę myśliwców F-35. Za ciężkie pieniądze, bez przetargu, bez offsetu, z terminem dostarczenia na świętego nigdy. I najlepsze, Wady w uzbrojeniu i ponad 800 błędów oprogramowania. Pentagon wskazuje na usterki myśliwców F-35 Jednym słowem, interes życia :rotfl: :rotfl:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Dlaczego mam wierzyć jakieś instytucji?
A karty lgbt nie są wyjęte z kontekstu tylko są wklejone w całości jakby pani nie raczyła przeczytać;)

P. S skoro dorosły człowiek ma uczyć się na błędach to chyba logiczne że wcześniej musi je popełnić
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze: 2 lutego 2020, 15:16 Off-topic się zrobił, a tu wieść niesie jak to Rosja płacze nad zakupem przez Polskę myśliwców F-35. Za ciężkie pieniądze, bez przetargu, bez offsetu, z terminem dostarczenia na świętego nigdy. I najlepsze, Wady w uzbrojeniu i ponad 800 błędów oprogramowania. Pentagon wskazuje na usterki myśliwców F-35 Jednym słowem, interes życia :rotfl: :rotfl:
Gdyby zadała sobie pani choć minimum trudu, to wiedziałaby że pierwsza partia samolotów zostanie dostarczona Polsce w 2024r,i nie siałaby celowego zamętu.Dziwi że niektóre osobniki dostają szału i białej gorączki gdy Polska osiągnie jakiś sukces,np.w sferze obronności.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 2 lutego 2020, 16:19
dragoness pisze: 2 lutego 2020, 15:16 Off-topic się zrobił, a tu wieść niesie jak to Rosja płacze nad zakupem przez Polskę myśliwców F-35. Za ciężkie pieniądze, bez przetargu, bez offsetu, z terminem dostarczenia na świętego nigdy. I najlepsze, Wady w uzbrojeniu i ponad 800 błędów oprogramowania. Pentagon wskazuje na usterki myśliwców F-35 Jednym słowem, interes życia :rotfl: :rotfl:
Gdyby zadała sobie pani choć minimum trudu, to wiedziałaby że pierwsza partia samolotów zostanie dostarczona Polsce w 2024r,i nie siałaby celowego zamętu.Dziwi że niektóre osobniki dostają szału i białej gorączki gdy Polska osiągnie jakiś sukces,np.w sferze obronności.
Sukces? Można wiedzieć gdzie on jest w tym przypadku? Nie przeczytałam nic o przetargu, czy offsecie. A ten rok 2024 to jest własnie święty nigdy.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze: 2 lutego 2020, 16:51
wibar pisze: 2 lutego 2020, 16:19
dragoness pisze: 2 lutego 2020, 15:16 Off-topic się zrobił, a tu wieść niesie jak to Rosja płacze nad zakupem przez Polskę myśliwców F-35. Za ciężkie pieniądze, bez przetargu, bez offsetu, z terminem dostarczenia na świętego nigdy. I najlepsze, Wady w uzbrojeniu i ponad 800 błędów oprogramowania. Pentagon wskazuje na usterki myśliwców F-35 Jednym słowem, interes życia :rotfl: :rotfl:
Gdyby zadała sobie pani choć minimum trudu, to wiedziałaby że pierwsza partia samolotów zostanie dostarczona Polsce w 2024r,i nie siałaby celowego zamętu.Dziwi że niektóre osobniki dostają szału i białej gorączki gdy Polska osiągnie jakiś sukces,np.w sferze obronności.
Sukces? Można wiedzieć gdzie on jest w tym przypadku? Nie przeczytałam nic o przetargu, czy offsecie. A ten rok 2024 to jest własnie święty nigdy.
Identyczna sytuacja była przed laty gdy Polska podpisała umowę na zakup samolotów F-16.Różne rozhisteryzowane typy także zaczęły toczyć pianę z ust,że po co, że niepotrzebnie,że nigdy ich nie dostaniemy.I co,dało się?Tak samo jest i teraz.Trzeba mieć naprawdę mały móżdżek żeby krytykować inwestycje w obronność swojego kraju.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Chcemy bezpieczeństwa- nie wychodźmy z Unii. Bez tego nie wiem, czego byśmy nie zakupili, to nie załatwi sprawy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 15:44 Dlaczego mam wierzyć jakieś instytucji?
A karty lgbt nie są wyjęte z kontekstu tylko są wklejone w całości jakby pani nie raczyła przeczytać;)

P. S skoro dorosły człowiek ma uczyć się na błędach to chyba logiczne że wcześniej musi je popełnić
„Jakiejś instytucji”... :hurra: A Kościołowi wierzysz? To tez instytucja. W dodatku nienaukowa :rotfl:
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 2 lutego 2020, 17:59 Chcemy bezpieczeństwa- nie wychodźmy z Unii. Bez tego nie wiem, czego byśmy nie zakupili, to nie załatwi sprawy.
Jak do tej pory to tylko Schetyna i PO chcieli zorganizować referendum ws.członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Tylko totalna opozycja i lewactwo cały czas bredzi o wychodzeniu z UE,robiąc z siebie pajaców.
ODPOWIEDZ