LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

czarna_pantera pisze: 31 stycznia 2020, 09:48 Możecie mnie uznać za homofoba, ale odkąd zrobili się tacy roszczeniowi i poniekąd bezczelni, to nie za bardzo za nimi przepadam.
Pacjenci rzekomo tez. Dopust bozy.
Lekarze pewnie by ich lubili, albo przynajmniej byliby im obojętni, gdyby nie stawali się tacy roszczeniowi. ;)
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Anna Kijak pisze: 12 września 2019, 09:29 Przeczytałam tu jeden tekst "prawdziwego" mężczyzny i padłam.
Dziecko powinno być z miłości, nie z probówki.
Czy pan przemo może mi wyjaśnić z jakiego powodu, według iego, pary decydują się na zapłodnienie in vitro? I dlaczego niby takie dziecko ma być "obce"?
Pani wybaczy że dopiero teraz odpowiem, ale nie śledzę na co dzień forum, bo mi czas na to nie pozwala, mam nadzieję, że pani zrozumie.

Jestem po prostu za tym żeby dzieci rodziły się w sposób naturalny i w zasadzie to wszystko. Boję się o sztuczność i tyle, dla mnie (powtarzam bo to jest tylko mój punkt widzenia), to będzie zwykła produkcja, będzie się produkowało ludzi jak w fabryce. Jeszcze dołożyć do tego aborcję i eutanazje, (czyli pozabijać np. chore dzieci i starsze osoby), a młode niech się rodzą tylko zdrowe, pełni sił. Nawet Hitler by tego lepiej nie wymyślił (oczywiście nie pochwalam bo zaraz mi ktoś zarzuci faszyzm i fanatyzm Adolfa). Po za tym biorąc pod uwagę lekkomyślność młodzieży, połowę tych dzieci wyląduje w bidulach, a ja się pytam, w czym takie dziecko z domu dziecka jest gorsze od dziecka z próbówki?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 22:17
Anna Kijak pisze: 12 września 2019, 09:29 Przeczytałam tu jeden tekst "prawdziwego" mężczyzny i padłam.
Dziecko powinno być z miłości, nie z probówki.
Czy pan przemo może mi wyjaśnić z jakiego powodu, według iego, pary decydują się na zapłodnienie in vitro? I dlaczego niby takie dziecko ma być "obce"?
Pani wybaczy że dopiero teraz odpowiem, ale nie śledzę na co dzień forum, bo mi czas na to nie pozwala, mam nadzieję, że pani zrozumie.

Jestem po prostu za tym żeby dzieci rodziły się w sposób naturalny i w zasadzie to wszystko. Boję się o sztuczność i tyle, dla mnie (powtarzam bo to jest tylko mój punkt widzenia), to będzie zwykła produkcja, będzie się produkowało ludzi jak w fabryce. Jeszcze dołożyć do tego aborcję i eutanazje, (czyli pozabijać np. chore dzieci i starsze osoby), a młode niech się rodzą tylko zdrowe, pełni sił. Nawet Hitler by tego lepiej nie wymyślił (oczywiście nie pochwalam bo zaraz mi ktoś zarzuci faszyzm i fanatyzm Adolfa). Po za tym biorąc pod uwagę lekkomyślność młodzieży, połowę tych dzieci wyląduje w bidulach, a ja się pytam, w czym takie dziecko z domu dziecka jest gorsze od dziecka z próbówki?
No i nie mówię, ze zdrowego rozsądku to Ty nie masz? :rotfl:

Ogranicze się tylko do paru spostrzeżeń. Dzieci to rodzą się w sposób naturalny. Kobieta ma pochwę, nie probówkę (chyba ze cos się zmieniło :rotfl: ). A może zakazać tez cc? Bo w końcu to nienaturalne. I inkubatorów - w końcu dzieci w szkle. Widział to ktoś w naturze? W naturze osobnik słaby umiera- tak jest naturalnie.

PS Pan przemo wciąż nie wyjaśnił, dlaczego in vitro jest zaprzeczeniem miłości.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

pan mosznicki może się łaskawie nie wpieprzać w rozmowę między mną a panią dragoness? nie zamierzam nic tłumaczyć bo jak to raczyłem napisać to jest tylko mój punkt widzenia i wisi mi twój

I napisałem, nie rozumiesz, przeczytaj jeszcze raz i nie zawracaj mi d*py
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Śrub w kręgosłupy tez sobie nie dawajmy wkrecac, bo yo w końcu sztuczność. Niegodne człowieka. Śruba to może być w aucie, nie człowieku. Jakieś zastawki w sercu? A kysz szatanie! :rotfl:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Ale TY pieprzysz od rzeczy, a potem się dziwisz ze Cie nie biorę na powaznie
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 23:33 Ale TY pieprzysz od rzeczy, a potem się dziwisz ze Cie nie biorę na powaznie
Taka „fabryczna produkcja” człowieka jak i jego „odhumanizowanie” przez wstawienie mu śruby. Bo ratuje mu zdrowie. Zrozumiałeś? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Zawsze postęp medycyny natrafial na opór. Przeważnie ze strony kościoła. Polecam lekturę "Stulecie chirurgów". Swoja drogą, podobno Bóg dał nam rozum. No to właściwie po co?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 2 lutego 2020, 23:57 Zawsze postęp medycyny natrafial na opór. Przeważnie ze strony kościoła. Polecam lekturę "Stulecie chirurgów". Swoja drogą, podobno Bóg dał nam rozum. No to właściwie po co?
Dał. Ale w rożnej mierze. Serca tez dał - ale tez różne.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 2 lutego 2020, 23:36
przemo232 pisze: 2 lutego 2020, 23:33 Ale TY pieprzysz od rzeczy, a potem się dziwisz ze Cie nie biorę na powaznie
Taka „fabryczna produkcja” człowieka jak i jego „odhumanizowanie” przez wstawienie mu śruby. Bo ratuje mu zdrowie. Zrozumiałeś? ;)
Zrozumiałem, wiem do czego pijesz ale nadal to nie ma nic wspólnego z moją wypowiedzia, także ty nie zrozumiałeś
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Pisałeś o „produkcji” i „fabryce”. Więc ma.

Natomiast wciąż nie wytłumaczyłeś, dlaczego in vitro miałoby być zaprzeczeniem miłości.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Przeczytaj łaskawie mój drugi wpis
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

W swoim punkcie widzenia nie wytlumaczyles, dlaczego to mialoby wykluczac miłość. A kazdemu wolno zabrac głos w dyskusji. To, ze znow nie potrafisz argumentowac, to nie powod, zeby sie na mnie złościc. Zloscisz sie na siebie, synku.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Po za tym biorąc pod uwagę lekkomyślność młodzieży, połowę tych dzieci wyląduje w bidulach,
pan uważa, że na zapłodnienie in vitro decyduje się młodzież, która potem oddaje dziecko do "bidula"? Pan się dobrze czuje?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Babcia nie daje księdzu, tylko wnusiowi na in vitro :rotfl:
ODPOWIEDZ