LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

No tego to nie rozumiem. I jestem z tego dumny. :hyhy:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

No i fajnie, Ty się cieszysz bo nie rozumiesz, ja się cieszę że nie muszę tłumaczyć, mamy konsensus
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Rownie dobrze mozna powiedziec, ze dziecko powinno byc z milosci, nie z bidula.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Otóż to, pierwszy raz powiedziałeś coś z sensem ;) ale weź pod uwagę, że nie zawsze tak jest i co się z tymi dziećmi potem dzieje?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Adoptowane są z nienawiści. :rotfl: A do bidula trafiły zapewne z miłości, bo były poczęte in vivo. :ok:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

no i choćbym chciał z tobą normalnie w miarę merytorycznie pogadać to się nie da. po prostu się nie da. musisz mieć przykre życie skoro tyle na forum siedzisz, wyjdź do ludzi może się zmienisz, bayo
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Próbuje Ci uzmysłowić kretynskosc Twojego stwierdzenia. Znów widac, jak bardzo na bakier u Ciebie z logika.

A za Ciebie kto pisze wpisy? Pies? W dobie nowoczesnych technologii można być z ludźmi i strzelić „tweety”.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 3 lutego 2020, 19:06 Próbuje Ci uzmysłowić kretynskosc Twojego stwierdzenia. Znów widac, jak bardzo na bakier u Ciebie z logika.

A za Ciebie kto pisze wpisy? Pies? W dobie nowoczesnych technologii można być z ludźmi i strzelić „tweety”.
pierdzielisz głupoty i tyle, nic nie uzmysławiasz, możesz tak sobie wmawiać ale twoje posty nie mają żadnego znaczenia, a tweety pisać wśród ludzi można, owszem, ale to po prostu niegrzeczne i nietaktowne mosiu, ale co ty tam wiesz ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 3 lutego 2020, 16:20
dragoness pisze: 3 lutego 2020, 15:48
Po za tym biorąc pod uwagę lekkomyślność młodzieży, połowę tych dzieci wyląduje w bidulach,
pan uważa, że na zapłodnienie in vitro decyduje się młodzież, która potem oddaje dziecko do "bidula"? Pan się dobrze czuje?
Nie uważam tylko napisałem, że się o to boję, jaką pani pewność że tak nie będzie?
Mosznicki, odpowiem ci tak jak ty mi, to że nie rozumiesz, to nie znaczy że nie napisałem
Na in vitro decydują się pary, które pragną dziecka. Jeżeli to nie miłość, to nie wiem, co nią jest.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

czyli dlatego że pary się kochają to idą do innej pary (trzeciej osoby) po nasienie w celu zapłodnienia. miłość między dwojgiem ludzi jak ta lala :D,
i w ten sposób dziecko ma 3 kochających rodziców?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 3 lutego 2020, 19:49 czyli dlatego że pary się kochają to idą do innej pary (trzeciej osoby) po nasienie w celu zapłodnienia. miłość między dwojgiem ludzi jak ta lala :D,
i w ten sposób dziecko ma 3 kochających rodziców?
No comment.


PS Tweetowac można, gdy Twoja dziewczyna wyjdzie do toalety nos przypudrowac, gdy jesteście wspólnie w pubie. Długo to nie zajmuje. Ot, pierwszy lepszy przykład.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 3 lutego 2020, 20:06
przemo232 pisze: 3 lutego 2020, 19:49 czyli dlatego że pary się kochają to idą do innej pary (trzeciej osoby) po nasienie w celu zapłodnienia. miłość między dwojgiem ludzi jak ta lala :D,
i w ten sposób dziecko ma 3 kochających rodziców?
No comment.


PS Tweetowac można, gdy Twoja dziewczyna wyjdzie do toalety nos przypudrowac, gdy jesteście wspólnie w pubie. Długo to nie zajmuje. Ot, pierwszy lepszy przykład.
Pary się kochają i chcą, aby ich miłość była spełniona przez posiadanie dziecka. Pan katolik nie wie, jak to zrobiła Sara z Abrahamem? Dała mu do wychędożenia niewolnicę. Ja osobiście wolałabym jednak in vitro, ale wtedy nie było dostępne. Ponadto, proszę się dokształcić w temacie in vitro, bo naprawdę chwilami mam wrażenie, że rozmawiam z dzieckiem.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Nie obchodzi mnie jak to zrobiła sara z abrahamem, i proszę mi wyjaśnić czego nie wiem na temat in vitro a z czego jest pani taka obeznana, bo zarzucić coś to łatwo ale wyjaśnić już problem

Mosznicki https://www.youtube.com/watch?v=jYvdapZz1R8
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Mogła się gorliwiej modlić (Bog tylko przeszłości nie może zmienić). Albo wziąć z bidula. Ale pewnie nie było. ;) :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 3 lutego 2020, 20:13 Nie obchodzi mnie jak to zrobiła sara z abrahamem, i proszę mi wyjaśnić czego nie wiem na temat in vitro a z czego jest pani taka obeznana, bo zarzucić coś to łatwo ale wyjaśnić już problem

Mosznicki https://www.youtube.com/watch?v=jYvdapZz1R8
I Ty mnie chcesz uczyć kultury??? :rotfl: :rotfl:
H-I-P-O-K-R-Y-T-A

PS Katolik to i Pisma nie zna. :/
ODPOWIEDZ