LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Ja tylko wstawiłem link misiu :hyhy:

Jezu, jak ty przeinaczasz moje słowa, nie napisalem ze nie znam tylko ze mnie nie obchodzi
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Wstawiłeś link bez celu, prawda?

Gdybys znał, to byś nie napisał, ze Cię nie obchodzi, bo to tylko przeciwskuteczne- tam jest w końcu sytuacja, jaka odrzuciłeś ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 3 lutego 2020, 20:13 Nie obchodzi mnie jak to zrobiła sara z abrahamem, i proszę mi wyjaśnić czego nie wiem na temat in vitro a z czego jest pani taka obeznana, bo zarzucić coś to łatwo ale wyjaśnić już problem

Mosznicki https://www.youtube.com/watch?v=jYvdapZz1R8
Na przykład tego, że nasienie niekoniecznie musi pochodzić od obcego dawcy. I dziwne, że pana nie obchodzą święte księgi. I że in vitro to kwintesencja miłości do dziecka. To poświęcenie i żmudne procedury, nie zawsze przyjemne.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 3 lutego 2020, 22:27 Wstawiłeś link bez celu, prawda?

Gdybys znał, to byś nie napisał, ze Cię nie obchodzi, bo to tylko przeciwskuteczne- tam jest w końcu sytuacja, jaka odrzuciłeś ;)
Filozof od siedmiu boleści :D mosiu, cwaniaku malutki kochany, chyba wiem lepiej czy znam czy nie ;)
Zresztą gołym okiem widać że to zwykła przypowieść, Ewa też gadała z wężem, nie? I są na to pewnie twarde dowody :D

Na prawde pani dragoness? Serio pani myślała że tego nie wiem? Normalnie aż mnie ścięło przez tą informację :D ironia.
Niekoniecznie może być ale jednak może być, nie wspominając już o samych powikłaniach dla kobiet np. Hormonalnych.
surogatki też powinny być legalne?


I proszę mi w końcu powiedzieć, w czym dziecko z domu dziecka jest gorsze od tego z in vitro? Na logikę proszę pomyśleć co się z nimi stanie jeśli in vitro zostałoby wprowadzone
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

w czym dziecko z domu dziecka jest gorsze od tego z in vitro?
W niczym. A tak konkretnie, gdyby mial pan wybór; dziecko urodzone przez żonę, z pańskiego nasienia, a obce z bidula, to co by pan wybrał?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Obce z bidula i to bez zastanowienia
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 4 lutego 2020, 02:50
Mosznicki pisze: 3 lutego 2020, 22:27 Wstawiłeś link bez celu, prawda?

Gdybys znał, to byś nie napisał, ze Cię nie obchodzi, bo to tylko przeciwskuteczne- tam jest w końcu sytuacja, jaka odrzuciłeś ;)
Filozof od siedmiu boleści :D mosiu, cwaniaku malutki kochany, chyba wiem lepiej czy znam czy nie ;)
Zresztą gołym okiem widać że to zwykła przypowieść, Ewa też gadała z wężem, nie? I są na to pewnie twarde dowody :D

Na prawde pani dragoness? Serio pani myślała że tego nie wiem? Normalnie aż mnie ścięło przez tą informację :D ironia.
Niekoniecznie może być ale jednak może być, nie wspominając już o samych powikłaniach dla kobiet np. Hormonalnych.
surogatki też powinny być legalne?


I proszę mi w końcu powiedzieć, w czym dziecko z domu dziecka jest gorsze od tego z in vitro? Na logikę proszę pomyśleć co się z nimi stanie jeśli in vitro zostałoby wprowadzone
Z tego, co napisales, wynikało co innego.

Nieważne, czy przypowieść czy nie. Dobrzy by było, gdyby katolicy równie chętnie w takim razie z dystansem podchodzili do także innych rewelacji. No, ale są wybiórczy, jak wiemy.

In vitro jest odrzucane bynajmniej nie z powodu troski Kościoła o zdrowie kobiet (tak samo jak i antykoncepcja zresztą).

Skoro z bidula może być, to tym bardziej z in vitro z nasienia dawcy. Oba obce, ale każde z miłości.

In vitro nie jest przyczyna istnienia domów dziecka (wówczas w Polsce powinno ich w zasadzie nie być, bo nie mamy refundacji in vitro). Jest nia może raczej nieświadome rodzicielstwo i utrudniony dostęp do antykoncepcji (skutki ideologii kościelnej).

Dlaczego tylko pary borykające się z niepłodnością maja być dodatkowo obciążane tak niesprawiedliwie taka odpowiedzialnością? Przecież adoptować mogą także pary płodne. A jednak zdecydowanie wola mieć „własne”. I jakos nie słyszą z ambony, ze są egoistyczne, bo zamiast adoptować, płodzą.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 lutego 2020, 10:41 Obce z bidula i to bez zastanowienia
Rozumiem, że wszystkie pana dzieci są adoptowane? Cóż...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 4 lutego 2020, 07:15
w czym dziecko z domu dziecka jest gorsze od tego z in vitro?
W niczym. A tak konkretnie, gdyby mial pan wybór; dziecko urodzone przez żonę, z pańskiego nasienia, a obce z bidula, to co by pan wybrał?
Wybierając pomiędzy in vitro a dzieckiem z bidula, bez zastanowienia wybrałbym dziecko z bidula
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 lutego 2020, 21:12
dragoness pisze: 4 lutego 2020, 07:15
w czym dziecko z domu dziecka jest gorsze od tego z in vitro?
W niczym. A tak konkretnie, gdyby mial pan wybór; dziecko urodzone przez żonę, z pańskiego nasienia, a obce z bidula, to co by pan wybrał?
Wybierając pomiędzy in vitro a dzieckiem z bidula, bez zastanowienia wybrałbym dziecko z bidula
I chwała panu za to. A inni wybiorą in vitro, bo mamy (jeszcze) wolność wyboru. Swoja drogą fajnie sie "gdyba", nie?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 4 lutego 2020, 21:32 Swoja drogą fajnie sie "gdyba", nie?
Pani zaczęła, więc chyba pani zna odpowiedz
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 lutego 2020, 21:49
dragoness pisze: 4 lutego 2020, 21:32 Swoja drogą fajnie sie "gdyba", nie?
Pani zaczęła, więc chyba pani zna odpowiedz
Ja zaczęłam temat in vitro? Ciekawe.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 4 lutego 2020, 23:48
przemo232 pisze: 4 lutego 2020, 21:49
dragoness pisze: 4 lutego 2020, 21:32 Swoja drogą fajnie sie "gdyba", nie?
Pani zaczęła, więc chyba pani zna odpowiedz
Ja zaczęłam temat in vitro? Ciekawe.
Pani zaczęła owe gdybanie, ja przedstawiłem swój punkt widzenia
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Ci którzy nie mogą mieć dzieci to sobie wyprodukują, Ci którzy będą mieć dzieci to je zabiją albo w najlepszym wypadku oddadzą do adopcji,
Robienie dziwki z logiki jest pana specjalnością. Sugeruje pan, że ktoś podda się procedurze in vitro, aby zabić dziecko, albo oddać do adopcji? A poza tym ze zdrowiem ok?
Sądzę że dziecko powinno być przede wszystkim wynikiem miłości dwóch osób, a nie wynikiem produkcji, cieszył byś się gdyby Ci powiedzieli że jesteś z próbki? Bo ja nie bardzo

Przecież dziecko z in vitro też będzie obcym, ale moim zdaniem jeśli ktoś nie będzie w stanie wychowywać "obcego" dziecka, to w ogóle dzieci mieć nie powinien
Według pana, ta "produkcja" jest dla zabawy? Do kwestii "obcości" juz się odnioslam, prosząc o dokształcenie.
Dziecko ma się uczyć od matki miłości, cierpliwości, uczucia oraz jak traktuje się męża, a od ojca jak się trzyma młotek w ręce, jak być twardym i jak się traktuję żonę. Chyba nie muszę tłumaczyć że dzieci to wzrokowce i czerpią wzorce od tego co widzą...
Rozumiem, że jestem nienormalna, bo wychowały mnie mama i babcia? A może jestem właśnie dlatego? W takim razie chłopca powinien wychowywać ojciec i dziadek?
Dlaczego kobieta nie wychowa dziecka jak facet? Bo genetycznie nie jest facetem i nic tego nie zmieni.
czyli moja córka powinna oddać synka tatusiowi, kompletnie niewydolnemu wychowawczo dupkowi tylko dlatego, że obaj mają jaja? :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

A Ty powinnaś być lesbijka, skoro wychowały Cię dwie kobiety... :rotfl:

Dlatego właśnie „ideologia LGBT” powinna być w szkole.
ODPOWIEDZ