PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Biale jest czarne, czarne jest białe. Alleluja i do przodu.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

krzysztof1 pisze: 6 lutego 2020, 13:53 To są niewygodne fakty? Przecież ten artykuł to stek bajeczek, jakieś fantazje autora, które łykną tylko frajerzy. To jest naprawdę fascynujące, że są jeszcze ludzie, którzy biorą na serio bajki o złym Kaczyńskim ,który chce się zemścić na Polsce, tylko nie wiem za co miałby się mścić. Kaczyńskiemu wbrew propagandzie tvn i sprzedajnych dziennikarskich prostytutek zależy na Polsce, jest przeciwieństwem waszych idoli z totalnej opozycji, którzy gotowi są nawet własne matki sprzedać dla realizacji swoich własnych interesów.
Nie wiem co bierzesz, ale działa i to jak cholera...... Twórca tego środka może być z siebie dumny......
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 6 lutego 2020, 13:53 (...) bajki o złym Kaczyńskim ,który chce się zemścić na Polsce, tylko nie wiem za co miałby się mścić. Kaczyńskiemu wbrew propagandzie tvn i sprzedajnych dziennikarskich prostytutek zależy na Polsce (...)

„(...)
Mamy apokaliptyków u władzy! Teraz, po kilku latach, sytuacja jest jeszcze trudniejsza, bo rząd PiS-u udaje normalizację - od tego jest Morawiecki z tą swoją gładką mową - ale tak naprawdę działa ciągle według wzorca stanu wyjątkowego, wywracając wszystko na nice i igrając z apokaliptycznym ogniem. To może się skończyć społeczną katastrofą, co zresztą Kaczyńskiemu w ogóle by nie przeszkadzało. Podejrzewam, że byłby szczęśliwy, gdyby tu wszystko spłonęło.


O Jezu…

Ty tego nie kupujesz, bo jesteś jak Woś. Tobie PiS wydaje się normalny, bo po prostu - wybacz - niewiele rozumiesz z kontekstu, który Peter Sloterdijk nazywa bardzo trafnie psychospołecznym. Ja tymczasem prawą stronę obserwuję od bardzo dawna, przez pewien czas na zasadzie obserwacji uczestniczącej. I pewne rzeczy po prostu wiem.

Jakie rzeczy?

Że to są ludzie o temperamencie apokaliptycznym. Rządzą nami postaci, którymi kieruje gigantyczna siła resentymentu, to dla PiS-u jedyny rodzaj paliwa. Ich napędza nienawiść do "Salonu", do III RP, do elit dawnej Unii Demokratycznej, do umownego Holoubka z Konwickim, bo ten "Salon" ich wykluczał w latach 90. w czasie osławionej wojny na górze.
Trzeba pamiętać, że cała ta prawicowa inteligencja, która teraz jest kośćcem dobrej zmiany, to są wszystko ludzie, którzy zostali strąceni w tamtych latach do szeolu. Do absolutnego niebytu. Zostali wykluczeni ze wspólnoty i obmówieni jako szaleńcy. Wariaci.
I teraz wracają jako zombie.

Zombie?

Wracają z rejonów śmierci, z rejonów społecznego wygnania. I - jak wszystkie zombie - mają jeden niesamowity power: zemstę. Niech spłonie świat, ale niech króluje sprawiedliwość! (...)”.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25 ... orcze.html



Nie wymagaj, zeby powiedziała to jakaś tuba propagandowa PiS.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

krzysztof1 pisze: 6 lutego 2020, 13:53
dragoness pisze: 6 lutego 2020, 00:25
przemo232 pisze: 5 lutego 2020, 21:26 Crowd media to ta witryna co należy do żony gościa z ramienia platformy? Jeśli tak to liczyłem na więcej z pani strony
Jeśli fakty są niewygodne, czas czepić się źródła. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
To są niewygodne fakty? Przecież ten artykuł to stek bajeczek, jakieś fantazje autora, które łykną tylko frajerzy. To jest naprawdę fascynujące, że są jeszcze ludzie, którzy biorą na serio bajki o złym Kaczyńskim ,który chce się zemścić na Polsce, tylko nie wiem za co miałby się mścić. Kaczyńskiemu wbrew propagandzie tvn i sprzedajnych dziennikarskich prostytutek zależy na Polsce, jest przeciwieństwem waszych idoli z totalnej opozycji, którzy gotowi są nawet własne matki sprzedać dla realizacji swoich własnych interesów.
A wydawało mi się, że większego dzbana niż koronkowiec złocisty prózno szukać, a tu masz, taka niespodzianka... :szok:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 6 lutego 2020, 00:25
przemo232 pisze: 5 lutego 2020, 21:26 Crowd media to ta witryna co należy do żony gościa z ramienia platformy? Jeśli tak to liczyłem na więcej z pani strony
Jeśli fakty są niewygodne, czas czepić się źródła. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"jak beton"
Zresztą łatwo się przekonać, jeśli będą mieli rację oficjalnie na tym forum przeproszę i ich i panią że się myliłem, natomiast jeśli ja mam rację, będę oczekiwał tego samego od pani :piwo:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Nie potrafisz przeprosić za „hipokrytę”, to za to potrafisz?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 6 lutego 2020, 17:30 Nie potrafisz przeprosić za „hipokrytę”, to za to potrafisz?
Nie z tobą rozmawiam to raz, dwa na prawdę musisz się wpieprzać w dosłownie każdy mój post? trzy, za prawdę nie przepraszam
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 6 lutego 2020, 18:02
Mosznicki pisze: 6 lutego 2020, 17:30 Nie potrafisz przeprosić za „hipokrytę”, to za to potrafisz?
Nie z tobą rozmawiam to raz, dwa na prawdę musisz się wpieprzać w dosłownie każdy mój post? trzy, za prawdę nie przepraszam
Co najmniej dwa razy wpadłeś na tej swojej „prawdzie”.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 6 lutego 2020, 16:41
dragoness pisze: 6 lutego 2020, 00:25
przemo232 pisze: 5 lutego 2020, 21:26 Crowd media to ta witryna co należy do żony gościa z ramienia platformy? Jeśli tak to liczyłem na więcej z pani strony
Jeśli fakty są niewygodne, czas czepić się źródła. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"jak beton"
Zresztą łatwo się przekonać, jeśli będą mieli rację oficjalnie na tym forum przeproszę i ich i panią że się myliłem, natomiast jeśli ja mam rację, będę oczekiwał tego samego od pani :piwo:
Nie ma problemu.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

Czytajcie dalej naiwniacy bajeczki serwowane przez pseudo media i wierzcie w nie. Jak mawiał klasyk kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą. Zero faktów tylko jakieś fantazje autora na proszkach, a wy to łykacie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Śmiać mi się z was chce, wy wychodzicie z założenia, że Polska jest nie ważna tylko najważniejsze jest to, żeby nas po plecach klepali w Brukseli jak za rządów lokaja Angeli czyli Tuska. To też wyjaśnia dlaczego popieracie totalną hołotę. :hyhy: :hyhy:
Ostatnio zmieniony 6 lutego 2020, 18:34 przez krzysztof1, łącznie zmieniany 1 raz.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 6 lutego 2020, 18:11
przemo232 pisze: 6 lutego 2020, 16:41
dragoness pisze: 6 lutego 2020, 00:25
Jeśli fakty są niewygodne, czas czepić się źródła. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"jak beton"
Zresztą łatwo się przekonać, jeśli będą mieli rację oficjalnie na tym forum przeproszę i ich i panią że się myliłem, natomiast jeśli ja mam rację, będę oczekiwał tego samego od pani :piwo:
Nie ma problemu.
*Będą mieli racje w tym co powiedziełem, (tzn. że kidawa wygra w pierwszej turze), żeby nie było że się potem wycofuje to wolę uściślić już teraz :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

*Będą mieli racje w tym co powiedziełem, (tzn. że kidawa wygra w pierwszej turze), żeby nie było że się potem wycofuje to wolę uściślić już teraz
Gdzie tak jest w artykule napisane?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

ten artykuł o sondażu, pani wybaczy ale bardzo mogę teraz podlinkować
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 6 lutego 2020, 18:56 ten artykuł o sondażu, pani wybaczy ale bardzo mogę teraz podlinkować
Ale mój post dotyczył artykułu na portalu crowdmedia
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 6 lutego 2020, 18:56 ten artykuł o sondażu, pani wybaczy ale bardzo mogę teraz podlinkować
To raczej trzeba udowodnić, ze sondaż został zmanipulowany albo przynajmniej wskazać na inne, odmienne, sondaże.
ODPOWIEDZ