LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 5 lutego 2020, 15:16
Ci którzy nie mogą mieć dzieci to sobie wyprodukują, Ci którzy będą mieć dzieci to je zabiją albo w najlepszym wypadku oddadzą do adopcji,
Robienie dziwki z logiki jest pana specjalnością. Sugeruje pan, że ktoś podda się procedurze in vitro, aby zabić dziecko, albo oddać do adopcji? A poza tym ze zdrowiem ok?
Sądzę że dziecko powinno być przede wszystkim wynikiem miłości dwóch osób, a nie wynikiem produkcji, cieszył byś się gdyby Ci powiedzieli że jesteś z próbki? Bo ja nie bardzo

Przecież dziecko z in vitro też będzie obcym, ale moim zdaniem jeśli ktoś nie będzie w stanie wychowywać "obcego" dziecka, to w ogóle dzieci mieć nie powinien
Według pana, ta "produkcja" jest dla zabawy? Do kwestii "obcości" juz się odnioslam, prosząc o dokształcenie.
Dziecko ma się uczyć od matki miłości, cierpliwości, uczucia oraz jak traktuje się męża, a od ojca jak się trzyma młotek w ręce, jak być twardym i jak się traktuję żonę. Chyba nie muszę tłumaczyć że dzieci to wzrokowce i czerpią wzorce od tego co widzą...
Rozumiem, że jestem nienormalna, bo wychowały mnie mama i babcia? A może jestem właśnie dlatego? W takim razie chłopca powinien wychowywać ojciec i dziadek?
Dlaczego kobieta nie wychowa dziecka jak facet? Bo genetycznie nie jest facetem i nic tego nie zmieni.
czyli moja córka powinna oddać synka tatusiowi, kompletnie niewydolnemu wychowawczo dupkowi tylko dlatego, że obaj mają jaja? :rotfl: :rotfl:
W zasadzie wszystko co pani napisała nie ma nic wspólnego z moimi wypowiedziami :D

Zatem:
dragoness pisze: 5 lutego 2020, 15:16 Rozumiem, że jestem nienormalna, bo wychowały mnie mama i babcia?
Nie wiem czy to tego wina, ale odpowiedź się nasuwa :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

W zasadzie po prostu nie mogę przebić się przez beton. Ci, którzy pana wychowywali raczej się nie popisali.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Strzeliła sobie pani w kolano i nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo :D :D :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

W stopę- jeśli już :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 5 lutego 2020, 21:09 Strzeliła sobie pani w kolano i nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo :D :D :D
Taaa, i co jeszcze?
boryna
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 2 sierpnia 2009, 13:14

Re: LGBT i inne

Post autor: boryna »

Zawsze powtarzam, że to co ktoś robi w domu to jego prywatna sprawa.
Ale jeśli ludzie nauki w ten sposób kształtują młode pokolenia - jako ogół- to po sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=EgVF5To ... 9f1NIRXGmI


W sumie to dedykacja dla smoczycy... Może jeszcze się zastanowi czy brać w tym udział
i za wszelką cenę próbować to bronić...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

boryna pisze: 8 lutego 2020, 22:38 Zawsze powtarzam, że to co ktoś robi w domu to jego prywatna sprawa.
Ale jeśli ludzie nauki w ten sposób kształtują młode pokolenia - jako ogół- to po sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=EgVF5To ... 9f1NIRXGmI


W sumie to dedykacja dla smoczycy... Może jeszcze się zastanowi czy brać w tym udział
i za wszelką cenę próbować to bronić...
Żyj i pozwól żyć. Tylko tyle i aż tyle. Mamy 21. wiek, a niektóre przekonania o życiu i ludziach wciąż jak przynajmniej z lat 80-tych ubieglego stulecia.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

I co z tego? To ma być argument bo wiek się zmienił? Skąd pewność że stare przekonania są gorsze
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Z doświadczeń.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Jakieś przykłady?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

„Seks z przedstawicielem tej samej płci ewolucyjna norma.” http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,2552 ... erdza.html
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Wśród zwierząt. ..
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 9 lutego 2020, 21:26 Wśród zwierząt. ..
Nie ma znaczenia u kogo (choć trzeba przeczytać do końca i w kontekście, w jakim to tak naprawdę ma znaczenie), bo chodziło tylko o padanie przykładu na dezaktualizowanie się rzeczy.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Czyli twoje doświadczenia Polegają na ocenie artykułów interetowych....
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: LGBT i inne

Post autor: asterka »

Mosznicki pisze: 8 lutego 2020, 23:21
boryna pisze: 8 lutego 2020, 22:38 Zawsze powtarzam, że to co ktoś robi w domu to jego prywatna sprawa.
Ale jeśli ludzie nauki w ten sposób kształtują młode pokolenia - jako ogół- to po sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=EgVF5To ... 9f1NIRXGmI


W sumie to dedykacja dla smoczycy... Może jeszcze się zastanowi czy brać w tym udział
i za wszelką cenę próbować to bronić...
Żyj i pozwól żyć. Tylko tyle i aż tyle. Mamy 21. wiek, a niektóre przekonania o życiu i ludziach wciąż jak przynajmniej z lat 80-tych ubieglego stulecia.
i dlatego mamy żyć w 21 stuleciu jak zwierzęta i dzikusy z filmu walka o ogień ?? to dlatego odczuwasz strach przed dzwonami u siostrzyczek .
ODPOWIEDZ