LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

boryna pisze: 8 lutego 2020, 22:38 Zawsze powtarzam, że to co ktoś robi w domu to jego prywatna sprawa.
Ale jeśli ludzie nauki w ten sposób kształtują młode pokolenia - jako ogół- to po sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=EgVF5To ... 9f1NIRXGmI


W sumie to dedykacja dla smoczycy... Może jeszcze się zastanowi czy brać w tym udział
i za wszelką cenę próbować to bronić...
Dziecinko kochana. To że kilku dupków wymyśliło sobie nazwę i owinęło w papierek "uczoności", nie neguje faktu, że istnieje coś takiego jak płeć kulturowa. Pewnie, że kilku kolejnych dupków i dupek zrobiło na tym "kariery" naukowe. Kupiłbyś synowi lalkę? Na pewno nie, bo "nie wypada", prawda? Tym samym determinujesz jego płeć kulturową. Od bawienia się lalkami chłopak nie wyrośnie na geja, a od bawienia się czołgami, dziewczynka na lesbijkę. Filmik bardzo interesujący, bo na jednym przykładzie pokazuje, jak absurdalne stało się życie "wyższych sfer" naukowych.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Hmm.... Na pewno chłopak wyrośnie na geja... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 10 lutego 2020, 07:04 Czyli twoje doświadczenia Polegają na ocenie artykułów interetowych....
Obserwacje i badania naukowe to doświadczenia.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

asterka pisze: 10 lutego 2020, 07:21
Mosznicki pisze: 8 lutego 2020, 23:21
boryna pisze: 8 lutego 2020, 22:38 Zawsze powtarzam, że to co ktoś robi w domu to jego prywatna sprawa.
Ale jeśli ludzie nauki w ten sposób kształtują młode pokolenia - jako ogół- to po sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=EgVF5To ... 9f1NIRXGmI


W sumie to dedykacja dla smoczycy... Może jeszcze się zastanowi czy brać w tym udział
i za wszelką cenę próbować to bronić...
Żyj i pozwól żyć. Tylko tyle i aż tyle. Mamy 21. wiek, a niektóre przekonania o życiu i ludziach wciąż jak przynajmniej z lat 80-tych ubieglego stulecia.
i dlatego mamy żyć w 21 stuleciu jak zwierzęta i dzikusy z filmu walka o ogień ?? to dlatego odczuwasz strach przed dzwonami u siostrzyczek .
Chcecie sie ucywilizować na miare 21. wieku? Proponuje zacząć od nierzucania kamieniami, bo to akurat bardziej z czasów walki o ogień.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 10 lutego 2020, 08:08
Hmm.... Na pewno chłopak wyrośnie na geja... :rotfl:
Może zamiast w samorządzie powinieneś robić w nierządzie? ;)
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 10 lutego 2020, 11:33
przemo232 pisze: 10 lutego 2020, 07:04 Czyli twoje doświadczenia Polegają na ocenie artykułów interetowych....
Obserwacje i badania naukowe to doświadczenia.
W jakimś stopniu na pewno, ale nadal nie są Twoje, czyli nie są w 100 procentach odzwierciedleniem rzeczywistości
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

A czy mialo chodzic o moje??? Ty bardzo słabo czytasz ze zrozumieniem. Bardzo źle interpretujesz. Widac to już koleny raz.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

A gdzie napisałem że muszą być Twoje :D napisałem tylko że z tego powodu nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości w 100% i tyle, nie szukaj nic więcej bo się znowu pogubisz także ty czytaj że zrozumieniem.
Ale mniejsza z tym, wracając do tematu, czyli ogólnie w skrócie uważasz, że dawniejsze pomysły nie powinny dziś działać bo są inne czasy a tamto się po prostu przedawniło?
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2020, 07:38 przez przemo232, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 10 lutego 2020, 08:08
Hmm.... Na pewno chłopak wyrośnie na geja... :rotfl:
Jakie brzydkie strony pan samorządowiec ogląda. Nieładnie... co na to ksiądz proboszcz?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 11 lutego 2020, 07:08 A gdzie napisałem że muszą być Twoje :D napisałem tylko że z tego powodu nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości w 100% i tyle, nie szukaj nic więcej bo się znowu pogubisz także ty czytaj że zrozumieniem.
Ale mniejsza z tym, wracając do tematu, czyli ogólnie w skrócie uważasz, że dawniejsze pomysły nie powinny dziś działać bo są inne czasy a tamto się po prostu przedawniło?
Napisales „nie są Twoje”.

W jaku sposób to, ze nie moje sprawia, ze nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości? O czym, jak nie o rzeczywistosci, jest podlinkowany artykuł?

W skrócie uważam, ze rozmowa toczy się w określonym kontekście i w nauce już tak to jest, ze pewne rzeczy, paradygnaty-jak ujęto w artykule- się dezaktualizują.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 11 lutego 2020, 11:40
przemo232 pisze: 11 lutego 2020, 07:08 A gdzie napisałem że muszą być Twoje :D napisałem tylko że z tego powodu nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości w 100% i tyle, nie szukaj nic więcej bo się znowu pogubisz także ty czytaj że zrozumieniem.
Ale mniejsza z tym, wracając do tematu, czyli ogólnie w skrócie uważasz, że dawniejsze pomysły nie powinny dziś działać bo są inne czasy a tamto się po prostu przedawniło?
Napisales „nie są Twoje”.

W jaku sposób to, ze nie moje sprawia, ze nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości? O czym, jak nie o rzeczywistosci, jest podlinkowany artykuł?

W skrócie uważam, ze rozmowa toczy się w określonym kontekście i w nauce już tak to jest, ze pewne rzeczy, paradygnaty-jak ujęto w artykule- się dezaktualizują.
Ale ja w żadnym wypadku nie neguje tego co napisałeś, chcę poznać tylko Twoje zdanie jakie według Ciebie rzeczy się dezaktualizuja
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

No chyba jednak zanegowałes to, pusząc, ze jeśli coś nie jest moim własnym doświadczeniem, to nie do końca odzwierciedla rzeczywistość (czy jakos tak). Czyli absurd. A ja podałem przykład, przytaczając artykuł. To może teraz Ty rozwinuesz swoją „złota myśl”? Chętnie się dowiem.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Pierwszy raz w życiu się z Tobą zgodziłem a ty dalej swoje. Czytaj co pisze na prawdę bo już szkoda słów. Koniec dyskusji z mojej strony
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

A więc w narożniku juz rezygnujesz, haha. No jasne. Nie udzielaj rad innym, jak maja czytać, bo juz nie pierwszy raz i nie tylko ze mna, okazuje sie, ze doczytujesz sie rzeczy, o jakich nie bylo mowy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

https://youtu.be/88eFpkOVZis

"Baba lachy nie robi?! Tak samo i on jemu". :super: :super: :super:
ODPOWIEDZ