Reforma wymiaru sprawiedliwości

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 16:40
krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 16:31
dragoness pisze: 13 lutego 2020, 16:21

Dla mnie ta "kasta" to ostatni bastion obrony przed pisowską dyktaturą, który właśnie się wali. Myślałam, że w miarę inteligentny człowiek pojmie, jak szerokie pole do interpretacji pozostawiają zapisy tej ustawy.
Uważaj dragoness bo cię dosięgnie ta straszna dyktatura. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jak ci ta dyktatura się nie podoba to zawsze możesz wyjechać np. do Francji. Tam demokracja kwitnie aż miło. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Czyżby we Francji kneblowano sędziów? Acha, policja uzywa pałek, gdy ktos rzuca krawężnikiem... No, to rzeczywiście swiat stanął na głowie :rotfl:
We Francji nikt sędziów nie knebluje, tam takie sprawy załatwiane są inaczej, tam sędziów protestujących siłowo usuwa się z sądów. Mosznicki znajdź sobie filmiki w necie a nie kompromituj się.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 13 lutego 2020, 16:39
krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 16:31
dragoness pisze: 13 lutego 2020, 16:21

Dla mnie ta "kasta" to ostatni bastion obrony przed pisowską dyktaturą, który właśnie się wali. Myślałam, że w miarę inteligentny człowiek pojmie, jak szerokie pole do interpretacji pozostawiają zapisy tej ustawy.
Uważaj dragoness bo cię dosięgnie ta straszna dyktatura. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jak ci ta dyktatura się nie podoba to zawsze możesz wyjechać np. do Francji. Tam demokracja kwitnie aż miło. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Proszę poczytać. Średnio inteligentny czlowiek zrozumie https://natemat.pl/299329,po-debacie-w- ... LQyaIEVIfo
Dragoness taka wykształcona a czyta portal lisa, ten artykuł ma taką samą wartość jak g.ó.w.n.o wybiórcze i lisweek. Nie mam czasu na czytanie lisowych fantazji.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Jak chcesz Mosznicki znać moje zdanie na temat sądów to ci chętnie je przedstawię.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 17:16
Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 16:40
krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 16:31

Uważaj dragoness bo cię dosięgnie ta straszna dyktatura. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jak ci ta dyktatura się nie podoba to zawsze możesz wyjechać np. do Francji. Tam demokracja kwitnie aż miło. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Czyżby we Francji kneblowano sędziów? Acha, policja uzywa pałek, gdy ktos rzuca krawężnikiem... No, to rzeczywiście swiat stanął na głowie :rotfl:
We Francji nikt sędziów nie knebluje, tam takie sprawy załatwiane są inaczej, tam sędziów protestujących siłowo usuwa się z sądów. Mosznicki znajdź sobie filmiki w necie a nie kompromituj się.
No tak, YT prawde ci powie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2020, 17:41 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 17:38 Jak chcesz Mosznicki znać moje zdanie na temat sądów to ci chętnie je przedstawię.
"Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi byc po naszej stronie"? :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 17:17
dragoness pisze: 13 lutego 2020, 16:39
krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 16:31

Uważaj dragoness bo cię dosięgnie ta straszna dyktatura. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jak ci ta dyktatura się nie podoba to zawsze możesz wyjechać np. do Francji. Tam demokracja kwitnie aż miło. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Proszę poczytać. Średnio inteligentny czlowiek zrozumie https://natemat.pl/299329,po-debacie-w- ... LQyaIEVIfo
Dragoness taka wykształcona a czyta portal lisa, ten artykuł ma taką samą wartość jak g.ó.w.n.o wybiórcze i lisweek. Nie mam czasu na czytanie lisowych fantazji.
Od kiedy dzikie zwierzeta prowadza portale? :rotfl: Zresztą, jesli dla kogos autorytetem jest kanał YT... :hyhy:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 17:43
krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 17:17
dragoness pisze: 13 lutego 2020, 16:39
Proszę poczytać. Średnio inteligentny czlowiek zrozumie https://natemat.pl/299329,po-debacie-w- ... LQyaIEVIfo
Dragoness taka wykształcona a czyta portal lisa, ten artykuł ma taką samą wartość jak g.ó.w.n.o wybiórcze i lisweek. Nie mam czasu na czytanie lisowych fantazji.
Od kiedy dzikie zwierzeta prowadza portale? :rotfl: Zresztą, jesli dla kogos autorytetem jest kanał YT... :hyhy:
Dla ciebie autorytetem jest Lis i Michnik bo cały czas powtarzasz tylko ich brednie. :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 18:05
Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 17:43
krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 17:17
Dragoness taka wykształcona a czyta portal lisa, ten artykuł ma taką samą wartość jak g.ó.w.n.o wybiórcze i lisweek. Nie mam czasu na czytanie lisowych fantazji.
Od kiedy dzikie zwierzeta prowadza portale? :rotfl: Zresztą, jesli dla kogos autorytetem jest kanał YT... :hyhy:
Dla ciebie autorytetem jest Lis i Michnik bo cały czas powtarzasz tylko ich brednie. :hyhy: :hyhy:
To oni stworzyli niemieckie czy francuskie przepisy? ;) Prosze dowiesc, ze prawnicy francuscy czy niemieccy poproszeni o zajecie stanowiska sie mylą. Prosze zwyczajnie merytorycznie odeprzeć zacytowane argumenty, a nie chrzanic, ze sie czegos nie czyta, bo to sciema. Zaslonie sobie oczka, zatkam sobie uszka, potupie nóżkami , bo nie chce tego widziec, nie chce o tym wiedziec. :rotfl: Ale to wciaz istnieje . I przeraża. Prawda w oczka kole :hyhy:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 18:14
krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 18:05
Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 17:43

Od kiedy dzikie zwierzeta prowadza portale? :rotfl: Zresztą, jesli dla kogos autorytetem jest kanał YT... :hyhy:
Dla ciebie autorytetem jest Lis i Michnik bo cały czas powtarzasz tylko ich brednie. :hyhy: :hyhy:
To oni stworzyli niemieckie czy francuskie przepisy? ;) Prosze dowiesc, ze prawnicy francuscy czy niemieccy poproszeni o zajecie stanowiska sie mylą. Prosze zwyczajnie merytorycznie odeprzeć zacytowane argumenty, a nie chrzanic, ze sie czegos nie czyta, bo to sciema. Zaslonie sobie oczka, zatkam sobie uszka, potupie nóżkami , bo nie chce tego widziec, nie chce o tym wiedziec. :rotfl: Ale to wciaz istnieje . I przeraża. Prawda w oczka kole :hyhy:
Mnie nic nie przeraża bo polskie sądy mam tam gdzie słonce nie dochodzi, równie dobrze można je zburzyć i zaorać i nawet palec mi nie drgnie bo mam ciekawsze rzeczy do roboty i nie mam aż tyle czasu żeby zajmować się takimi bzdurami, a tym bardziej szkoda mi czasu tracić na czytanie lisowo michnikowych fantazji. :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

Zmieniasz temat i wycofujesz się nagle rakiem (do tej pory na brak czasu nie narzekałaś ;) ) Kapitulujemy, co? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: dragoness »

Pan krzysztof takich rzeczy nie czyta, bo tam są dwu- i trzysylabowe wyrazy. I prawda, co w oczy kole.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 13 lutego 2020, 20:21 Pan krzysztof takich rzeczy nie czyta, bo tam są dwu- i trzysylabowe wyrazy. I prawda, co w oczy kole.
Gdzie ta prawda? Na portalu Lisa? Tam to jest tylko g.ó.w.n.o prawda w sam raz dla Mosznickiego i dragoness :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 18:46 Zmieniasz temat i wycofujesz się nagle rakiem (do tej pory na brak czasu nie narzekałaś ;) ) Kapitulujemy, co? ;)
Przed czym kapituluję? Już ci napisałem dla mnie polskie sądy można zaorać, mam je głęboko w d.u.p.i.e, a brukselskich urzędasów już mi się nawet słuchać nie chce.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 21:01
Mosznicki pisze: 13 lutego 2020, 18:46 Zmieniasz temat i wycofujesz się nagle rakiem (do tej pory na brak czasu nie narzekałaś ;) ) Kapitulujemy, co? ;)
Przed czym kapituluję? Już ci napisałem dla mnie polskie sądy można zaorać, mam je głęboko w d.u.p.i.e, a brukselskich urzędasów już mi się nawet słuchać nie chce.
To pojemna doope masz! ;) :rotfl:

Postawiłeś tarota i wyszło, ze nigdy ani Ty, ani rodzina/znajomi nie będziecie mieć sporu prawnego w Polsce? Czy może bedziesz miał w Rosji, dlatego polskie sądy Cię nie interesują?

Dobrze wiesz przed czym kapitulujesz, bo odbijamy piłeczkę w krótkich odstępach czasu i zazwyczaj nie masz luk w pamięci- jeśli tylko wydaje Ci się, ze masz argument. ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 13 lutego 2020, 20:59
dragoness pisze: 13 lutego 2020, 20:21 Pan krzysztof takich rzeczy nie czyta, bo tam są dwu- i trzysylabowe wyrazy. I prawda, co w oczy kole.
Gdzie ta prawda? Na portalu Lisa? Tam to jest tylko g.ó.w.n.o prawda w sam raz dla Mosznickiego i dragoness :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Schodzisz pan do poziomu Pawłowicz i Kempy. Nie ma argumentów, to próbujemy obrażać? Przykre to. A wystarczyłoby przeczytać i merytorycznie sie odnieść. Za trudne?
ODPOWIEDZ