Bardzo długa miesiączka

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
ankananka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 kwietnia 2019, 14:06

Bardzo długa miesiączka

Post autor: ankananka »

Witam
Może któraś z was miała podobny problem i pomoże. 8 mies po cc dostałam pierwszy okres, ktory nie chciał się skończyć, trwał ponad 2 tyg, poszłam do ginekologa i dowiedziałam się, że sam się nie skończy więc dostałam skierowanie do szpitala na wyłyżeczkowanie, w szpitalu wszystkie bad. w porządku, po zabiegu bez problemów. Po dwóch miesiącach znów okres bez końca od 13 marca, po ponad 2 tyg poszłam do lekarza, powiedział, że nie ma co robić łýżeczkowania bo już byłoni w wyniku też wszystko ok. Dostałam cerazette ponieważ karmię i exacyl. Jem ponad tydzień i żadnej poprawy, lekarz powiedział, że jeżeli nie będzie poprawy to po 2 tyg mam zrobić przerwę, wtedy krwawienie się nasili (a ja już chyba wtedy zejde ) i może śluzówka się złuszczy. Czy któraś z was miała taki problem, a może poleci jakiegoś lekarza, który jej pomoże, będę wdzięczna za rady.
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: strzala_amora »

Ja po porodzie przez pierwsze 4 miesiace mialam strasznie obfite okresy.. do tego tak bolesne ze tracilam przytomnosc.. dostalam anemii itd. dopiero gdy zaczelam stosowanie tabletek vines tj antykoncepcyjnych to moj problem z miesiaca na miesiac zaczal znikac.. dziwie sie ze Twoj lekarz nie propouje ci wyregulowania hormonalnego
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: dragoness »

ankananka pisze: 9 kwietnia 2019, 14:16 Witam
Może któraś z was miała podobny problem i pomoże. 8 mies po cc dostałam pierwszy okres, ktory nie chciał się skończyć, trwał ponad 2 tyg, poszłam do ginekologa i dowiedziałam się, że sam się nie skończy więc dostałam skierowanie do szpitala na wyłyżeczkowanie, w szpitalu wszystkie bad. w porządku, po zabiegu bez problemów. Po dwóch miesiącach znów okres bez końca od 13 marca, po ponad 2 tyg poszłam do lekarza, powiedział, że nie ma co robić łýżeczkowania bo już byłoni w wyniku też wszystko ok. Dostałam cerazette ponieważ karmię i exacyl. Jem ponad tydzień i żadnej poprawy, lekarz powiedział, że jeżeli nie będzie poprawy to po 2 tyg mam zrobić przerwę, wtedy krwawienie się nasili (a ja już chyba wtedy zejde ) i może śluzówka się złuszczy. Czy któraś z was miała taki problem, a może poleci jakiegoś lekarza, który jej pomoże, będę wdzięczna za rady.
Sprawdź sobie INR.
Awatar użytkownika
Doktorova
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwietnia 2019, 12:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: Doktorova »

Tak czy inaczej powinnaś udać się do lekarza. To może być spowodowane jakaś chorobą :(
Awatar użytkownika
Cocoska
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwietnia 2019, 15:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: Cocoska »

Wydaje mi się, że w takiej sytuacji powinnaś zgłosić się do ginekologa.
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: świnia »

Spróbuj zastosować metodę BSM Piotra Lewandowskiego a konkretnie pozycję 5 (wpisz w googla "bsm pozycja 5") przez pół godziny conajmniej dwa razy dziennie. To pomoże - rany po cc się zagoją szybko a i 'podwozie' zacznie śmigać ładniusio.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: Mosznicki »

Spróbuj, aczkolwiek nie ma gwarancji, ze pomoże. Mnie nigdy ta metoda nie pomagała (tak, wszystko robiłem zawsze dobrze). Dopiero po latach, kiedy już istniał internet, zaczęło być coraz więcej informacji zwrotnych od ludzi, które nie zawsze były pozytywne. W wydaniach książkowych ich oczywiście nie znajdziesz. Niemniej generalnie to raczej skuteczna i niewymagająca oraz darmowa metoda leczenia, niemająca nic wspólnego z wiara, pozytywnym myśleniem czy czymś podobnym, a często od razu w tym kontekście kojarzonym.
misiowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 14:13

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: misiowa »

Oprócz tego , że mój okres też nie trwa krótko to jeszcze bardzo boli. Szczerze mówiąc to żadne okłady i masaże nie pomagają mi, zawsze leżę cały dzień, jest mi niedobrze , wszystko mnie boli. Od dwóch miesięcy biorę tabletki vemonis femi, które mi bardzo pomagają, szybko działają, nie muszę brać kilka różnych leków bo te mają działanie także rozkurczowe no i też przeciw bólowe.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 2 maja 2019, 15:47 Spróbuj, aczkolwiek nie ma gwarancji, ze pomoże. Mnie nigdy ta metoda nie pomagała (tak, wszystko robiłem zawsze dobrze). Dopiero po latach, kiedy już istniał internet, zaczęło być coraz więcej informacji zwrotnych od ludzi, które nie zawsze były pozytywne. W wydaniach książkowych ich oczywiście nie znajdziesz. Niemniej generalnie to raczej skuteczna i niewymagająca oraz darmowa metoda leczenia, niemająca nic wspólnego z wiara, pozytywnym myśleniem czy czymś podobnym, a często od razu w tym kontekście kojarzonym.
Towarzyszu to wy macie okres? :szok: :szok:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: Sun Tzu »

Mnie nigdy ta metoda nie pomagała (tak, wszystko robiłem zawsze dobrze).
Hmm... Anna Grodzka primo voto Krzysztof Bęgowski?

p.s.

Gdybym chciał się do was mosznicki zwracać po imieniu to pisać: Aniu czy Krzysiu? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: dragoness »

No cóż jak zwykle czytanie ze zrozumieniem leży u pisowskich "ekspertów". To chodzi o ból, "geniusze".
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: mija »

W Jasle z ginekologow to mogę polecic tylko dr.Zamorskiego .Mi bardzo pomogł a zaden inny nie mial pojęcia jak leczyc .Na pewno takich stanow nie lekcewaz bo same z siebie od tak nie miną.
Awatar użytkownika
karolajna
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 marca 2020, 18:59
Lokalizacja: Jasło

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: karolajna »

Niepokojące dolegliwości, współczuję :( Trzymam kciuki, żeby udało się rozwiązać ten problem.
parsi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 7 lipca 2019, 14:18

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: parsi »

czasami tak bywa <bezradny>
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: dragoness »

limonka34 pisze: 8 kwietnia 2020, 16:19 Tabsy antykoncepcyjne wyregulują cykl. Mnie ginekolog przepisał tabletki właśnie przy nieregularnych cyklach i bardzo obfitych miesiaczkach i problem zniknął jak ręką odjął już po pierwszym miesiącu zażywania tabletek. Natomiast teraz w obawie przed kontaktem z wirusem proszę o zdalne wypisanie e-recepty na portalu lekarzonline.eu Nie mam zamiaru ryzykować, a wiadomo, że tabletki zażywac codziennie trzeba.
A mogłabyś nie wrzucać reklam?
ODPOWIEDZ