Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
mozajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 17 października 2015, 17:09

Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: mozajka »

Czy istnieje coś takiego jak praca zdalna? Szukam czegoś co mogłabym wykonywac w domu i na tym zarabiać. Może własny biznes, ale coś uczciwego? Jestem na kilku grupach na FB, ale na razie tylko sam mlm, może znacie coś jeszcze?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: Mosznicki »

Zalezy, czym sie zajmujesz. Nie każdy może pracować zdalnie. Ale można np. składać długopisy, czyli bardziej chałupnictwo.
Kornelka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwietnia 2016, 16:55

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: Kornelka »

Praca zdalna może być różna. Ale ogólnie możliwości są spore. Np. bardzo popularną pracą ostatnio jest praca Wirtualnej Asystentki. Pracujesz zdalnie, wykonujesz powierzone Ci obowiązki. Wiele firm obecnie decyduje się na taką formę współpracy. Na Facebooku jest grupa WA. Np. Pola Sobczyk z BrandAssist ma kilka kursów dla WA, takie na start, ale i np. na polasobczyk.pl/od-wa-do-szefowej-agencji/ masz kurs jest też kurs jak być właścielką agnecji WA, co również jest ciekawe.
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: Lelum »

Rozmowa ze samą sobą, to zdaje się rozdwojenie jaźni...
moonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 marca 2017, 14:53

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: moonka »

Oczywiście, że istnieje. Niektóre firmy oferują już opcję takiej pracy jak jest się na etacie. Są to głównie firmy informatyczne, agencje interaktywne, redakcje itp. Poza tym zdalnie można pracować też jako fotograf, copy, grafik, analityk itp. Wszystko zależy od tego, jakim projektem się zajmujemy i jaka praca nie wymaga od nas osobistej obecności w biurze. Warto o to pytać potencjalnych pracodawców albo szukać indywidualnych zleceń na freelance :)
Awatar użytkownika
karolajna
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 marca 2020, 18:59
Lokalizacja: Jasło

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: karolajna »

Teraz to większość z nas siedzi na pracy zdalnej... Zakładając, że jest taka możliwość (tzn. jeśli zawód na to pozwala)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: Mosznicki »

Okazuje się, ze jak trzeba, to można, nawet tam gdzie normalnie by zaprzeczyli.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: Jozin.1 »

Jeden z moich dostawców napisał, że mają teraz home office.
Po czym dodał, że praca to ich dom.....
annwo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 1 marca 2017, 15:22

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: annwo »

Obecna sytuacja pokazuje, że chyba jednak taka praca jest możliwa. I to wcale nie oznacza, że ktoś nic nie robi. Jak dla mnie taka praca jest znacznie bardziej efektywna, bo pracuję w swoim tempie, nikt mi nie przeszkadza, nie wyrywa z rytmu. A jak czegoś nie wiem, zawsze można się "spotkać" online i wszystko obgadać tak jak w biurze. Może to będzie też znak dla pracodawców, że w ten sposób jednak faktycznie da się nieźle pracować, bez strat dla firmy
Awatar użytkownika
evka007
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2020, 13:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: evka007 »

Powiem szczerze, że ja nie wyobrażałam sobie pracy z domu - a przyszłą nowa rzeczywistość i po prostu musiałam się dostosować i przestawić :D po czasie uważam, że i tak nie jest źle :P
Justynaz8611
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 sierpnia 2020, 13:53

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: Justynaz8611 »

Tak istnieje. Sama w takiej pracuje.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: wlad »

Zabójstwo dla gospodarki a korzyści głównie dla pracodawcy. Zawsze można zatrudnić programistę z Lubaczowa lub Ustrzyk (nic nie ujmuje tym miejscowością) za połowę stawki obowiązującej w branży i kupę kasy zaoszczędzić na wynajmie biura.
Nie wierze, że każdy ma idealne warunki do higienicznej pracy (w pojęciu psychicznych) zdalnej.
Skoro praca zdalna to dlaczego nie urlop w drugim pokoju lub na drugim piętrze. Wolne zawody, jednoosobowe firmy, itp. TAK.
Do tego brak uregulowań prawnych jeśli chodzi o wypadki w pracy na zasadach HomeOffice.
adrianna1122
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 września 2020, 16:36

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: adrianna1122 »

oczywiście, że istnieje, jednak promowanie sklepów, jakieś płatne ankiety czy programy partnerskie to nie jest raczej niż zarobkowego, a nawet jeśli to trzeba poświęcić na to dużo czasu, jest dużo ofert pracy z domu na zasadzie call center np
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: świnia »

Nie zawsze istnieje

Obrazek
a.nowak11990
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 października 2020, 15:55

Re: Praca zdalna, czy takie coś istnieje?

Post autor: a.nowak11990 »

oczywiście, że istnieje tylko trzeba dobrze poszukać, bo łatwo o oszustwa
ODPOWIEDZ