PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 27 kwietnia 2020, 12:26 Hmm... Zdradzę pani tajemnicę! Pracownika można zwolnić SMS-em a nawet pisząc na drzwiach szatni: Jan Kowalski - jesteś zwolniony! I naprawdę nie trzeba do tego żadnych zmian w obowiązujących przepisach. Oczywiście, jeżeli w takiej formie zostanie pani zwolniona i pójdzie pani do sądu, to sąd raczej uzna, że zostały złamane przepisy o wypowiadaniu umowy o pracę i przywróci panią do pracy. Albo i nie...
Wow, (h)Ameryka!!!

Dlatego właśnie nikt tak raczej w Polsce nie zwolni, bo to przeciwskuteczne. Nie można wiec rzec, ze w ten sposób można zwolnić pracownika.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 27 kwietnia 2020, 13:53 Wie pani... Gdyby pani korzystała ze źródeł lepszych niż strony dla półgłówków, to by pani wiedziała, że rządowe propozycje tzw. Tarczy 3 zakładają takie rzeczy przy których zwalnianie za pomocą emaila to naprawdę maleńki pikuś. Ale przecież każdy korzysta ze źródeł dostosowanych do jego percepcji intelektualnej... :rotfl:
Dlatego pan ogląda PiSowską telewizję. Wedle słów Piotrowicza.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Dlatego właśnie nikt tak raczej w Polsce nie zwolni, bo to przeciwskuteczne. Nie można wiec rzec, ze w ten sposób można zwolnić pracownika.
Hmm... Mylisz się! Takie zwolnienie jest skuteczne, chyba, że pracownik skieruje sprawę do sądu pracy i sąd go przywróci do pracy lub orzeknie odszkodowanie...
Dlatego pan ogląda PiSowską telewizję. Wedle słów Piotrowicza.
Eee... Oglądam tylko te "dwie zaprzyjaźnione telewizje" o których mówił Andrzej Wajda z komitetu poparcia samego Bronisława Komorowskiego... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 27 kwietnia 2020, 14:17
Dlatego właśnie nikt tak raczej w Polsce nie zwolni, bo to przeciwskuteczne. Nie można wiec rzec, ze w ten sposób można zwolnić pracownika.
Hmm... Mylisz się! Takie zwolnienie jest skuteczne, chyba, że pracownik skieruje sprawę do sądu pracy i sąd go przywróci do pracy lub orzeknie odszkodowanie...
„(...) to raczej sąd uzna, ze złamane zostały przepisy (...)”.
Wiesz, jak poszkodowany nie zgłosi kradzieży, to tez się tym nikt nie zajmie... ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

PiS na wodę, fotomontaż. :hurra: :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://www.facebook.com/events/223478742282653/ Wszystkich, którzy mają dość obecnej sytuacji; społecznej, politycznej albo międzyludzkiej, zapraszam w piątek o godz 12 na jasielski rynek. Spotykamy się rekreacyjnie pod hasłem "NIECHŻE BEDZIE NORMALNIE!". Mile widziane banery z tym, co nas boli, ale bez wulgaryzmów. Pokażmy, że jesteśmy inteligentni.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Będziecie palić świeczki żałobne z powodu odejścia Małgośki Gersdorf? :rotfl:
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze: 29 kwietnia 2020, 17:00 https://www.facebook.com/events/223478742282653/ Wszystkich, którzy mają dość obecnej sytuacji; społecznej, politycznej albo międzyludzkiej, zapraszam w piątek o godz 12 na jasielski rynek. Spotykamy się rekreacyjnie pod hasłem "NIECHŻE BEDZIE NORMALNIE!". Mile widziane banery z tym, co nas boli, ale bez wulgaryzmów. Pokażmy, że jesteśmy inteligentni.
Już widzę te tłumy walące na rynek z banerami bez wulgaryzmów "boli mnie głowa", "boli mnie brzuch", "boli mnie ząb". :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Fakt- zapowiadają deszcz. :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 29 kwietnia 2020, 19:47
dragoness pisze: 29 kwietnia 2020, 17:00 https://www.facebook.com/events/223478742282653/ Wszystkich, którzy mają dość obecnej sytuacji; społecznej, politycznej albo międzyludzkiej, zapraszam w piątek o godz 12 na jasielski rynek. Spotykamy się rekreacyjnie pod hasłem "NIECHŻE BEDZIE NORMALNIE!". Mile widziane banery z tym, co nas boli, ale bez wulgaryzmów. Pokażmy, że jesteśmy inteligentni.
Już widzę te tłumy walące na rynek z banerami bez wulgaryzmów "boli mnie głowa", "boli mnie brzuch", "boli mnie ząb". :rotfl:
Zwolennicy PiSu na pewno będą na tyle inteligentni.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 29 kwietnia 2020, 19:30 Hmm... Będziecie palić świeczki żałobne z powodu odejścia Małgośki Gersdorf? :rotfl:
Odważysz się przyjść, to zobaczysz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Dziękuję za zaproszenie! Zawsze to we dwoje raźniej... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 29 kwietnia 2020, 20:09 Dziękuję za zaproszenie! Zawsze to we dwoje raźniej... :rotfl:
Przyjdziesz z kolegą? Zapraszamy. A przedtem sobie przypomnij co dziennikarz prawicy, pan Rachoń mówił o wyborach korespondencyjnych. Kociątko Schrodingera, normalnie. https://www.donald.pl/artykuly/evBSQs8e ... 99bNQKI5wk
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Oj tam... Ludziom się zmieniają fryzury i poglądy... ;) :rotfl:
ODPOWIEDZ