Przedwczesny wytrysk

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Joziiin »

hehehe, pocieszaj się tym, że następnych będzie porównywać do Ciebie :)
NoFuckinName
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 20:10

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: NoFuckinName »

:wstyd: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: dragoness »

( ja jestem jej pierwszym, ona miała przede mną dwóch).
Znaczy logika poszła na spacer... a co do problemu, kiedyś zalecano powtarzanie tabliczki mnożęnia, w dzisiejszych czasach młodzież jej nie zna. Wierszyków też.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: President »

Marihuana może wspomóc i urozmaicić życie erotyczne,wzmocnić relacje między partnerami, a także odtworzyć umysł na chęć poznawania siebie, swojego ciała,fantazji,osobistych potrzeb a także potrzeb drugiej osoby.

Pozytywnie działa na organizm podczas stosunku, wzmaga i polepsza aktywność w łóżku.



Marihuana potęguje emocje, doznania, pobudza fantazję, namiętność, rozluźnia dodaje pewności siebie, pojawiają się chęci poznawcze, wspomaga wyobraźnię, spowalnia czas oraz rozczula...

Idealny wstęp do sfery miłosnej.
:)
Olgierd5
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 27 czerwca 2014, 09:20

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Olgierd5 »

Dzięki wam dowiedziałem się o tych chusteczkach. Może jak tak zachwalacie to warto jest je wypróbować.
mateuszek
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 26 czerwca 2015, 12:23

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: mateuszek »

beznadzieje te chusteczki są, koledzy mi mówili, ze to porażka wielka. dla autora taka rada, żeby jeszcze raz nauczył się myślenie logicznego i liczenia również, bo cały czas jest ten sam błąd. Na problemy z wczesnym wytryskiem polecam albo wytrwałość w dążeniu do celu i naukę, albo wizytę u lekarza, a nie jakieś specyfiki stosować jak sie ma naście lat. ci spamerzy to by mogli czasem pomyśleć.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: wieśniak »

karest pisze:Czy ktoś z Was miał może problem z przedwczesnym wytryskiem? Jak sobie radzicie ? Sam od jakiegoś czasu ( nie tak krótko bo 3 miesiące) współzyję z pierwszą kobietą i nie jestem w stanie robić tego dłużej niż te 4-5 ruchów. Czesto jak jestem bardzo napalony to nie zdążę włożyć tylko od razu jest problem ;/ Dodam,że mam 19 lat. Staram się zdrowo odżywiać.
Boję się,że dziewczyna zacznie porównywać mnie z poprzednimi ( ja jestem jej pierwszym, ona miała przede mną dwóch).
Chyba czwarty raz dłużej trwa ? :hyhy: a pierwszy się nie przejmuj ,byle by dyszel nadał stał ;)
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: menua »

Wyluzuj troche, może faktycznie powinienes skusić się na te chusteczki ? JA pierwsze słyszę, że coś takiego istnieje, ale warto wszystkiego probowac :D
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Mieszko_1985 »

nie lubię wypowiadać się w takich tematach, ponieważ często odpowiedzi są obracane w żarty. przejdzie ci z czasem, nie przejmuj się. niekoniecznie problem jest po twojej stronie, ponieważ być może twoja partnerka jest po prostu ciasna, co przyspiesza wytrysk. w czasach zanim ktoś wymyślił środki antykoncepcyjne zrobiłbyś jej dziecko po kilku stosunkach, a po urodzeniu taka ciasna by nie była, więc byłoby po problemie. na pewno przejdzie ci z czasem, najlepiej poznaj jakąś gorącą 30tkę
Tomeek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 grudnia 2016, 15:21

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Tomeek »

Moje problemy z przedwczesnych wytryskiem zaczęły się ok. pół roku temu. Nie chciałem iść do lekarza który jest także moim kolegą, więc szukałem możliwości przepisanie recepty online. Znalazłem stronę pod nazwą dimedic, po konsultacji otrzymałem lek i mój problem zniknął. Zachęcam, żeby szukać nowych rozwiązań i odpowiednich leków dla siebie.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Joziiiin »

etatowy polecacz Tomeek pisze:Moje problemy z przedwczesnych wytryskiem zaczęły się ok. pół roku temu. Nie chciałem iść do lekarza który jest także moim kolegą, więc szukałem możliwości przepisanie recepty online. Znalazłem stronę pod nazwą dimedic, po konsultacji otrzymałem lek i mój problem zniknął. Zachęcam, żeby szukać nowych rozwiązań i odpowiednich leków dla siebie.
A może wkleisz też coś o hemoroidach etatowy polecaczu ?
mariusz86
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2016, 19:17

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: mariusz86 »

Dużo trenuj facet :)
karolminek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 19 listopada 2014, 11:42

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: karolminek »

Chusteczki narazie wypróbuj.
Lovelas34
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwietnia 2020, 17:17

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Lovelas34 »

skuteczny środek w tabletkach to stud pills
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: dragoness »

Podobno pomaga tabliczka mnożenia. Tylko kto ją w dzisejszych czasach zna?
ODPOWIEDZ