Koronawirus co ukrywa władza?

O wszystkim, czyli o niczym...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: asterka »

i nie pisz tych swoich frazesów ,nikogo to nie rusza .
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

Łyssy pisze: 25 kwietnia 2020, 21:13 Bo to Pani wszystko wina nauczycieli, że debile wychodzą ze szkoły......
Hmm... Obowiązkowa edukacja jest tylko do 18 roku życia, więc to naprawdę nie jest winą dragoness, że musieli cię wypuścić ze szkoły...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Łyssy »

i dlatego poszedłem dalej, choć nie musiałem , ale jak widać nie wszyscy chcieli i teraz trzeba znosić takich debili, którzy tylko odwalili swoje, na tym forum....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... To dobrze o tobie świadczy, że kończąc w wieku 18 lat podstawówkę postanowiłeś jeszcze pójść do gimnazjum! :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Łyssy »

Kiedy kończyłem podstawówkę nikomu nie śniły się znowu gimnazja...., ale co taki dziadek może o tym wiedzieć....
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2020, 23:21 przez Łyssy, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

Tyle wie, ile wypije :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Łyssy »

Tak, pamiętamy jak się chwalił, że kupił litrową Finlandię w Biedronce...... Kozak !!!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

I jak się awanturował... :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Łyssy »

A Dulkiewicz Krówki żałował.....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

asterka pisze: 25 kwietnia 2020, 21:18
dragoness pisze: 25 kwietnia 2020, 20:46
asterka pisze: 25 kwietnia 2020, 19:54

droga pani uczitielko , zostaniesz tu sama z tym komuchem o pseudonimie Mosznicki .będziecie się we dwoje dowartościowywać itd. może i mam braki merytoryczne i tak dalej , ale takie otrzymałam wykształcenie w szkole .
Otrzymałaś? Nie. Jedynie tyle przyswoiłaś. :rotfl: :rotfl:
oj,biedna jesteś , otrzymałaś ?? co chcesz ? Ja odwaliłam swoje , zrozumiesz czy nie , co mnie to obchodzi , możesz zapłacić za korepetycje -oczywiście bez kasy fiskalnej-
Właśnie, dziecinko, ODWALIŁAŚ.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Pandemii nie ma, personek medyczny jest świetnie przygotowany i zabezpieczony. Tyle w temacie https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... pc_FB_Buzz
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

Nagle Szwecja już cacy, bo ryzykuje inne podejście- przy znacznie większej powierzchni (odległości) i mniejszej ludności niz np. w Polsce.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: krzysztof1 »

https://wgospodarce.pl/informacje/79036 ... e-dzialaja

Jak się okazało nawet koza i papaja były chore na koronawirusa co wykazały testy.

https://www.pch24.pl/gates--soros--bloo ... 778,i.html

Główni sponsorzy WHO
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: grzeh »

krzysztof1 pisze: 7 maja 2020, 16:16 https://wgospodarce.pl/informacje/79036 ... e-dzialaja

Jak się okazało nawet koza i papaja były chore na koronawirusa co wykazały testy.
Słyszeliśmy już o tygrysach, kotach a nawet psach zarażonych koronawirusem, ale to co wykazały testy przeprowadzone w Tanzanii podważyło prawidłowość ich działania lub pracy laboratoriów. Wynik dodatni wykryto u kozy i papaji

Pandemia ogarnęła już cały świat. Są kraje, które radzą sobie lepiej i takie gdzie przypadków jest bardzo dużo. Dla zatrzymania rozprzestrzeniania się epidemii bardzo ważne jest aby izolować osoby chore, tak by choroba nie miała szan się rozprzestrzeniać. Aby skutecznie to robić, trzeba przeprowadzać testy na obecność koronawirusa.

Ogromne zapotrzebowanie na testy na całym świecie doprowadziło do tego, że także i w tej kwestii dochodzi do oszustw. Najprawdopodobniej ofiarami oszustów padła Tanzania. Prezydent tego państwa John Magufuli poinformował, że wycofał z użytku testy stosowane do badania obecności koronawirusa, ponieważ dały one wynik dodatni m.in. u kozy i papaji.

W Tanzanii odnotowano do tej pory 480 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 16 osób. Prezydent już od jakiegoś czasu podejrzewał że coś jest nie tak. W ramach potajemnej kontroli laboratorium testom poddano różne zwierzęta, owoce a nawet olej silnikowy. Część próbek dała wynik dodatni. Według laboratorium nosicielami koronawirusa były papaja, koza i przepiórka.

Magufuli stwierdził, że osoby, które uzyskały dodatni wynik testu na obecność wirusa, mogą wcale nie być chore. Podejrzewa że mogło dojść do celowego sabotażu. Poddał w wątpliwość wiarygodność sprzętu laboratoryjnego i techników. Zlecił też przeprowadzenie odpowiednich działań w laboratorium, gdzie trafiały testy. Jego zdaniem mogło dojść do korupcji - donosi Rzeczpospolita.
kiedyś to po prostu zniknie,
z tego forum tez ;))

to że testy sa tylko w 30% 'sprawne' mówili już wcześniej inni
ale niestety komuś zależy aby pandemia trwała a panika sie rozwijała
imho
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

A zdradzisz komu? :P
ODPOWIEDZ